Vaistai odai Mažiau...

Jus domina vaistai odai? Kremai, odos tirpalai, geliai ir kiti vaistiniai preparatai. Užtikriname platų vaistų odai prekių asortimentą. Kruopščiai atrinkti gamintojai ir patikimos veikliosios medžiagos. Kviečiame patogiai apsipirkti internetu ir savo užsakymą atsiimti Jums patogiausiu būdu: fizinėje vaistinėje, pašto skyriuje, paštomate ar gaukite tiesiai į namus, pasinaudoję kurjerių tarnyba. „MANO vaistinė“ – kokybiškos farmacinės paslaugos, prisitaikančios prie Jūsų poreikių! Didelis receptinių ir nereceptinių vaistų odai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vaistai odai 

Odos ligos gali sukelti bėrimą, uždegimą, niežėjimą ir kitus odos pokyčius. Kai kurios ligos gali būti genetinės, o kitas sukelia gyvenimo būdo ypatumai. Odos ligų gydymui gali būti skiriami vaistai odai: tepalai odai gydyti, specializuoti šampūnai ir tepalai nuo pleiskanų, tirpalai esant lengvo ir vidutinio stiprumo vyrų ir moterų nuplikimui, susijusiam su hormonais, tepalai žaizdų gijimui, priešgrybeliniai vaistai. „MANO vaistinėje“ platus įvairių preparatų pasirinkimas. Tam tikri gyvenimo būdo veiksniai gali sukelti odos ligas, tačiau dažniausios odos ligų priežastys yra bakterijos, kurios patenka į poras arba plaukų folikulus, sąlytis su aplinkos veiksniais, tokiais kaip alergenai, grybelis, odos parazitai, kurie apsigyvena ant jūsų odos, kai kurie vaistai, virusai, saulė.

  Vaistai odai | MANO Vaistinė

 

Odos ligų požymiai ir prevencija  

Odos ligų simptomai skiriasi priklausomai nuo jūsų būklės, tačiau dažniausiai apie susirgimus praneša sausa oda, atsiradusios atviros žaizdos, odos lupimasis, bėrimai, niežulys, raudoni, balti arba pūlingi odos iškilimai, pleiskanojanti arba šiurkšti oda. Odos ligų tikimybė sumažėja, jei pasitelkiamos prevencinės priemonės:  

  • Nesidalinama indais, kitais asmeniniais daiktais ir kosmetika su kitais asmenimis. 
  • Dezinfekuojami viešose erdvėse naudojami daiktai, pavyzdžiui, sporto salės įranga.  
  • Užtikrinama taisyklinga mityba, vartojama pakankamai skysčių.  
  • Skiriama laiko kokybiškam poilsiui.  
  • Naudojama apsauga nuo saulės, kad išvengtumėte nudegimų ir kitų pažeidimų.  
  • Laikomasi rankų higienos. 

„MANO vaistinėje“ siūlomi ne tik vaistai, tačiau ir maisto papildai, vitaminai - raskite tinkamiausius. 

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.