Posamyk 78.22mg/ml vaistinis nagų lakas 3.3ml N1

Prekės kodas
23221
Gamintojas
Sandoz d.d.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Posamyk 78.22mg/ml vaistinis nagų lakas 3.3ml N1 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vaistai grybeliui gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Posamyk 78.22mg/ml vaistinis nagų lakas 3.3ml N1

Kategorija:
Prekės kodas
23221
Gamintojas
Sandoz d.d.
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 24,85 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Posamyk 78,22 mg/ml vaistinis nagų lakas

Nereceptinis vaistinis preparatas

Veikliosios medžiagos, stiprumas: viename vaistinio nagų lako ml yra terbinafino hidrochlorido, kuris atitinka 78,22 mg terbinafino. 

Indikacijos: vaistas skirtas suaugusiųjų, sergančių lengva ar vidutinio sunkumo nagų grybeline infekcija, gydymui.

Vartojimo būdas ir dozavimas: „Posamyk“ skirtas vartoti ant rankų ir kojų pirštų nagų. Per pirmąsias 4 gydymo savaites „Posamyk“ ant pakenktų nagų reikia tepti 1 kartą per parą. Po šio laikotarpio -  vaistą vartoti 1 kartą per savaitę. Gydymas turi būti tęsiamas ligi tol, kol gydomas nagas tampa švarus ar jo išvaizda pagerėja. 

Kontraindikacijos: vaisto naudoti negalima esant padidėjusiam jautrumui terbinafinui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai.

Specialūs įspėjimai: „Posamyk“ skirtas tik išoriniam vartojimui. Reikia vengti kontakto su nepakenktomis kūno dalimis, kol lakas išdžius. Atsitiktinis kontaktas gali sukelti akių ar gleivinės dirginimą. Gydymo metu nevartoti kosmetinio nagų lako, nes jis gali daryti įtaką „Posamyk“ veiksmingumui. Prieš vartojimą svarbu pasitarti su gydytoju, jei yra pakenkti daugiau nei 3 nagai ar infekcija apėmusi daugiau kaip pusę nago paviršiaus; sergama diabetu; yra periferinių kraujagyslių liga; yra sužaloti nagai; sergama odos liga (pvz., žvyneline); yra geltono nago sindromas.

„Sandoz Pharmaceuticals d.d.“ filialas, Šeimyniškių g. 3A LT-09312 Vilnius, Lietuva. BS2204290630. Reklamos teksto patvirtinimo data:  2022 04 29.

Tiekėjas: SANDOZ D.D. FILIALAS

Gamintojas:  SALUTAS

Panašios prekės
Vaistai grybeliui gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau