Created by OWEXX Elastinės, tinklinės kojinės, pėdkelnės, kelnaitės ir kt.

Ieškote gydomųjų kompresinių kojinių, pėdkelnių ir kitų medicinos prekių? Aukštos kokybės kompresinės kojinės ir pėdkelnės, skirtos lėtiniam venų nepakankamumui gydyti, padedančios kovoti su apsunkusių kojų sindromu ir kojų tinimu, gerinančios kraujotaką ir palaikančios puikią kojų formą. Skirtingų dydžių ir spalvų kojinės, kelio sąnario raiščiai, kelnaitės ir kitos prekės, skirtos naudoti kiekvieną dieną. Kompresinės kojinės ir pėdkelnės rekomenduojamos ilgų kelionių metu, taip pat žmonėms, kurie dirbdami turi ilgai stovėti arba sėdėti. Didelis gydomųjų kompresinių kojinių ir pėdkelnių pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Kompresinės kojinės: kenčiantiems nuo kojų nuovargio ir venų nepakankamumo  

Įvairių dydžių, spalvų kompresinės kojinės ir kompresinės pėdkelnės gali būti naudojamos varginant kojų nuovargiui, taip pat ir esant venų nepakankamumui, kuris pasireiškia kojų tinimu ar apsunkimo jausmu. Kompresinės kojinės rekomenduojamos asmenims, kurie daug laiko praleidžia stovėdami arba sėdėdami, atletams, daug sportuojantiems. Kompresinės pėdkelnės nėščiosioms suteikia daugiau komforto, ypač kai vargina kojų patinimas. „MANO vaistinėje“ – platus kompresinių kojinių pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams. Atraskite tinkamiausias!  

 

Kompresinės kojinės, pėdkelnės | MANO Vaistinė

 

Kaip veikia kompresinės kojinės? 

Dėl spaudimo jūsų kojoms pratekėjimas kraujagyslėje yra geresnis. Arterijos, kurios perneša deguonies prisotintą kraują į raumenis, atsipalaiduoja, todėl kraujas teka laisviau ir sumažina kojų krešulių susidarymo galimybę. Kojinės yra skirtingo ilgio: žemiau kelių, iki kirkšnies. Įvairių spalvų: juodų, kūno spalvos, baltų. Taip pat jos turi skirtingus kompresijos lygius, kurie matuojami gyvsidabrio stulpelio milimetrais (mmHg). Kuo didesnis skaičius, tuo didesnis kompresijos lygis.  

 

Kaip išsirinkti kompresines kojines? 

Pasirinkite tinkamą jūsų atvejui. Jeigu abejojate, kokios yra tinkamiausios, pasitarkite su gydytoju. Jis gali padėti nustatyti tinkamą priglaudimą ir kompresijos lygį. Kokio kompresijos lygio jums reikia, priklauso nuo jūsų būklės.  

  • Žema kompresija – mažiau nei 20 mmHg (tinka siekiant pagerinti komfortą kasdieninėse veiklose).  
  • Vidutinė kompresija – nuo 20 iki 30 mmHg (sergantiems venų tromboze, venų varikoze). 
  • Vidutinė-aukšta kompresija – nuo 30 iki 40 mmHg (tiems, kurie jaučia stiprų skausmą ar patinimą).  
  • Aukšta kompresija – nuo 30 iki 40 mmHg (žmonėms, kurie turėjo rimtų venų problemų ar kraujo krešulių).  

Pasirinkite tinkamą ilgį. Išmatuokite čiurnos, blauzdos ilgį ir apimtį, kad atrastumėte tinkamiausią dydį. Nevežkite, nevyniokite kojinių žemyn. Ant kompresinių kojinių galite dėvėti įprastas kojines, avėti šlepetes, batus. Jei sunku kojines užsimauti, naudokite gumines pirštines, nusiimkite rankų papuošalus, kad neužkliudytumėte audinio. Skalbkite su švelniu plovikliu. 

 

„MANO vaistinėje“ - ne tik komperesinės kojinės, pėdkelnės, bet ir papildai sportui, vitaminai ir kosmetikos priemonės.