Created by OWEXX Kitos prekės

Ieškote populiariausių preparatų savo sveikatai? Gliukozė, žiedadulkės, bičių produktai, alaus mielės bei pastilės, produktai be gliuteno ir įvairūs kiti sveiki maisto produktai leis tinkamai pasirūpinti savo ir kitų sveikata. Mūsų asortimente rasite platų visai šeimai skirtų produktų pasirinkimą. Bendradarbiaujame su kruopščiai atrinktais partneriais, kad galėtume Jums pasiūlyti tai, kas geriausia. Būkite žvalūs, sveiki ir energingi! Didelis sveikų maisto produktų pasirinkimas, gera kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

SVEIKI MAISTO PRODUKTAI IR KITOS PREKĖS


Įvairių skonių gliukozės tabletės su vitaminais ir energinėmis medžiagomis, pastilės su saldikliais bei vitaminais, įvairūs saldikliai, bičių produktai (propolio aliejus, bičių pienelio tabletės, bičių duonelės pastilės ir kt.), produktai be gliuteno (mišiniai duonai, mišiniai pyragams, sausainiams), baltymų milteliai ir užkandžiai su riešutais, džiovintais vaisiais, baltyminiai energiniai batonėliai be palmių aliejaus ir kitos prekės – visiems, kurie nori paįvairinti savo mitybą, taip pat tiems, kurie netoleruoja tam tikrų maisto produktų ar aktyviai sportuoja. Internetinėje „MANO vaistinėje“ – sveiki maisto produktai tiek suaugusiems, tiek vaikams. Platus pasirinkimas, greitas ir patogus pristatymas.

 

Kitos prekės | MANO Vaistinė

 


GLIUKOZĖS TABLETĖS – NE TIK SPORTUOJANTIEMS


Gliukozė – tai vienas pagrindinių energijos šaltinių, palaikančių normalų nervų ir raumenų sistemos darbą. Gliukozės tabletės rekomenduojamos dirbantiems intensyvų protinį bei fizinį darbą, suaugusiems ir vaikams, sportininkams. Dėl savo struktūros gliukozės tabletės tirpsta greitai, greitai absorbuojasi, yra malonių skonių (vaisių, uogų, kolos ir kt.) Taip pat gliukozės tabletės gali būti papildytos energinėmis medžiagomis ir vitaminais, tokiais kaip vitaminas C, kuris padeda palaikyti normalią energijos apykaitą . Vartokite taip, kaip nurodyta informaciniame lapelyje. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


BIČIU PRODUKTAI: IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS


Įvairūs bičių produktai, tokie kaip propolis, bičių pienelis, bičių duonelė vartojami nuo seno. Pavyzdžiui, bičių pienelis – tai sekretas, kurį išskiria medų nešančios bitės, yra gyvybiškai svarbus bičių pirmosiomis gyvenimo dienomis. Tai vertinga medžiaga, kuri sudaryta iš organizmui būtinų maistinių medžiagų (angliavandenių, baltymų, lipidų, vitaminų, mineralų ir oligoelementų). Propolis įeina į įvairių preparatų gerklės komfortui, imunitetui, sudėtį. Aliejinis propolio ekstraktas ir kremai su propoliu yra naudojami odos priežiūrai. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.