Vidurius laisvinantys vaistai

Ieškote vidurius laisvinančių vaistų? Tabletės, geriamieji lašai, sirupas ir kiti vidurius laisvinantys vaistai suaugusiems ir vaikams. Siūlome kruopščiai atrinktų gamintojų vaistus, kuriems naudojamos patikimos veikliosios medžiagos. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta, būkite sveiki ir vėl jauskitės puikiai! Užtikriname patogų apsipirkimą ir greitą prekių pristatymą. Platus vidurius laisvinančių vaistų asortimentas, prieinama kaina ir patogus pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vidurius laisvinantys vaistai 

Vidurius laisvinantys vaistai turėtų būti kiekvienoje namų vaistinėlėje. Augaliniai vaistiniai preparatai pravers, kai vargins trumpalaikis, retkarčiais pasitaikantis vidurių užkietėjimas ar esant būklėms, reikalaujančioms palengvinto išsituštinimo. Vidurius laisvinantys vaistai, kurių sudėtyje paprastai yra vidurius laisvinančios medžiagos vadinamos laktulioze, padedančios greitinti maisto judėjimą žarnyne, yra vieni populiariausių. Laisvinamieji savo sudėtyje dažnai turi tokių medžiagų kaip rabarbarų sausasis ekstraktas, augalinės kilmės milteliai, natrio pikosulfatas, senų lapai, ricinos aliejus ir kt. Kai kurie vidurius laisvinantys vaistai gali būti vartojami vietoj klizmos. Žarnų ištuštinimui prieš diagnostines ar gydomąsias procedūras galinėje žarnyno dalyje gali praversti greitai vidurius laisvinantys vaistai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ rasite platų vaistų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek vaikams. Visuomet įdėmiai perskaitykite vaistų informacinį lapelį ir vaistą vartokite taip, kaip nurodyta. 

 

Vidurius laisvinantys vaistai | Mano Vaistinė

 

Ką daryti, jei užkietėjo viduriai?  

Vidurių užkietėjimas – tai būklė, kai žmogus tuštinasi mažiau nei tris kartus per savaitę, o išmatos būna kietos, sausos ir mažos, todėl tuštinimas kelia diskomfortą. Tiesa, kai kurie žmonės natūraliai tuštinasi rečiau, tokiu atveju Jums greičiausiai nereikia susirūpinti. Kaip sau padėti, kai Jūsų tuštinimosi įpročiai pasikeitė, o tuštinimosi metu jaučiate diskomfortą?  

  • Vartokite skaidulų turinčio maisto. Įtraukite į savo racioną grūdų, daugiau šviežių daržovių ir šviežių vaisių. Slyvos ir sėlenos dažnai minimos kalbant apie priemones nuo vidurių užkietėjimo. Kviečių sėlenų skaidulinės medžiagos padeda greitinti maisto judėjimą žarnyne. Ribokite riebaus, mažai skaidulų turinčio maisto vartojimą.  
  • Vartokite pakankamai skysčių. Vanduo itin svarbus siekiant išvengti vidurių užkietėjimo. Dera priminti, kad alkoholis gali sukelti dehidrataciją, todėl venkite svaigiųjų gėrimų.  
  • Teigiama, kad tinkama kūno padėtis tuštinantis taip pat yra reikšminga. Keliai turi būti aukščiau nei klubai, o nugara – tiesi. Todėl visuomet pravartu kojas pakelti aukščiau, pavyzdžiui padėjus kėdę.  
  • Tiesa, kartais, vis tiek vaistai nuo vidurių užkietėjimo tampa būtini. Juos skiria gydytojas. MANO vaistinėje“ jūsų laukia ir įvairių gamintojų vitaminai imunitetui, maisto papildai sportui - išsirinkite tinkamiausius.