Kontraceptikai Mažiau...

Jus domina kontraceptikai? Kontraceptinės tabletės, makšties kremai ir kiti vaistiniai preparatai kontracepcijai. Užtikriname plačias pasirinkimo galimybes ir visuomet gerą kainą. Mūsų asortimente rasite žinomų gamintojų kontraceptines priemones. „MANO vaistinė“ – tai kruopščiai atrinktas partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Didelis kontraceptikų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas visoje Lietuvoje – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Kontraceptikai – kas tai? 

Moterys kaip niekada anksčiau turi daugybę pasirinkimų, kaip apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, vienas iš būdų – kontraceptikai, kurie sumažina pastojimo tikimybę. „MANO vaistinėje“ siūlomi makšties kremai, kontraceptinės žvakutės, ovulės, kurios tinka visoms vaisingo amžiaus moterims, ypač toms, kurios laikinai ar apskritai negali vartoti geriamųjų kontraceptikų ar nešioti spiralės, po gimdymo, maitinant krūtimi, prieš menopauzę, kai reikia trumpalaikės papildomos kontracepcijos. Taip pat siūlomi ir skubios pagalbos kontraceptikai, kurie turi būti vartojami per 72 valandas nuo lytinio akto, kurio metu nebuvo naudotos arba naudota kontraceptinė priemonė nebuvo veiksminga. Primename, kad kontraceptinės tabletės moterims turi būti vartojamos tik pasitarus gydytoju. Atminkite, kad kontraceptikai neapsaugo nuo lytiškai plintančių ligų, todėl tokiu atveju geresnis pasirinkimas – prezervatyvai. 

 

Kontraceptikai | Mano Vaistinė

 

Greitoji kontracepcija 

Po nesaugių lytinių santykių patariama vartoti skubios pagalbos kontraceptikų. Jų sudėtyje yra sintetinio hormono, vadinamo levonorgestreliu. Vaisto rekomenduojama išgerti per 72 valandas po lytinio akto, kurio metu kontraceptinės priemonės nebuvo naudotos arba naudota kontraceptinė priemonė nebuvo veiksminga. Jeigu Jūsų arba Jūsų partnerio prezervatyvas įplyšo, nuslydo ar nusiėmė arba pamiršote juo pasinaudoti, taip pat jeigu neišgėrėte savo kontraceptinės tabletės laikydamiesi rekomendacijų.   

 

Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.