bepanthen 5 tepalas zaizdu gijimui 30g nauja 1
bepanthen 5 tepalas zaizdu gijimui 30g nauja 2
bepanthen 5 tepalas zaizdu gijimui 30g nauja 3
bepanthen 5 tepalas zaizdu gijimui 30g nauja 4

Panašios prekės
Vaistai žaizdoms ir opoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistas paviršinių žaizdų gijimui

Bepanthen 5 % tepalas žaizdų gijimui, 30g

Kategorija:
Prekės kodas
3284
Gamintojas
Bayer
Vaisto grupė
Nereceptinis
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Tepalas žaizdų gijimui Bepanthen 50 mg/g

Dekspantenolis. Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

  • Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti;
  • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką;
  • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių;
  • Jeigu 14 dienų Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Kas yra Bepanthen ir kam jis vartojamas

Bepanthen vartojamas paviršinių odos žaizdų (nedidelių nudegimų, nubrozdinimų) gijimo gerinimui. Bepanthen sudėtyje yra veikliosios medžiagos dekspantenolio. Odos ląstelėse dekspantenolis greitai virsta pantoteno rūgštimi, kuri yra svarbi formuojantis ir atsinaujinant odai.

Kas žinotina prieš vartojant Bepanthen

Bepanthen vartoti negalima jeigu yra alergija veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės. Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Bepanthen. Pasireiškus alerginei reakcijai, Bepanthen vartoti negalima. Reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku, jei:

  • sergate kita liga;
  • esate alergiškas.

Reikia vengti kontakto su akimis. Jeigu taip atsitiktų, akis nuplaukite dideliu kiekiu vandens.

Kiti vaistai ir Bepanthen. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Bepanthen ir kitų vaistų sąveikos iki šiol nepastebėta.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims šį vaistą galima vartoti pasitarus su sveikatos priežiūros specialistu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas. Bepanthen tepalas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Bepanthen sudėtyje yra vilnų riebalų, cetilo alkoholio, stearilo alkoholio. Vilnų riebalai, cetilo alkoholis, stearilo alkoholis ar vilnų riebalų alkoholiai gali sukelti vietinių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą).

Kaip vartoti Bepanthen

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Bepanthen tepti ant nuvalytos žaizdos ar pažeistos odos vieną arba daugiau kartų per dieną, reikalui esant. Gydymo trukmė priklauso nuo susirgimo pobūdžio ir eigos. Jei galvojama, kad vaisto poveikis per silpnas ar per stiprus, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Galimas šalutinis poveikis

 Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Labai retas (gali paveikti mažiau kaip 1 iš 10000 pacientų): alerginės odos reakcijos pvz., kontaktinis dermatitas, alerginis dermatitas, niežėjimas, egzema, išbėrimas, dilgėlinė, odos sudirginimas, pūslės.

Pranešimas apie šalutinį poveikį

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu [email protected], taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

Kaip laikyti Bepanthe

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Ant tūbelės etiketės ir dėžutės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

Bepanthen sudėtis

Veiklioji medžiaga yra dekspantenolis. Viename grame tepalo yra 50 mg dekspantenolio. Pagalbinės medžiagos: Protegin X (skystasis parafinas, vazelinas, ozokeritas, glicerolio monooleatas, vilnų riebalų alkoholiai), cetilo alkoholis, stearilo alkoholis, minkštasis baltas parafinas, vilnų riebalai (E 913), baltasis vaškas, migdolų aliejus, skystasis parafinas, išgrynintas vanduo.

Bepanthen išvaizda ir kiekis pakuotėje. Bepanthen yra emulsijos konsistencijos, baltai kreminės spalvos, specifinio vilnų riebalų kvapo tepalas. Bepanthen tiekiamas aliuminio tūbelėmis, kuriose yra 30 g tepalo. Kartono dėžutėje yra viena tūbelė.

Registruotojas ir gamintojas

Registruotojas

UAB Bayer
Sporto 18
LT-09238 Vilnius
Lietuva

Gamintojas

GP Grenzach Produktions GmbH
D-79639 Grenzach-Wyhlen
Vokietija

 Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2018-08-02.

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Bepanthen 5 % tepalas žaizdų gijimui, 30g vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką Bepanthen tepti ant nuvalytos žaizdos ar pažeistos odos vieną arba daugiau kartų per dieną, reikalui esant. Gydymo trukmė priklauso nuo susirgimo pobūdžio ir eigos.

Jei galvojama, kad vaisto poveikis per silpnas ar per stiprus, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Panašios prekės
Vaistai žaizdoms ir opoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.