Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt.

Prekės kodas
6040
Gamintojas
Bayer
Drėkinamieji akių lašai Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt. | Mano Vaistinė
Drėkinamieji akių lašai Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt. | Mano Vaistinė
Drėkinamieji akių lašai Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt. | Mano Vaistinė
Drėkinamieji akių lašai Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt. | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Drėkinamieji akių lašai

Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt.

Kategorija:
Prekės kodas
6040
Gamintojas
Bayer
Įprasta kaina 10,38 €
Pranešti,
kai kaina nukris
0,51 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 17, kurių vertė 0,51 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 17, kurių vertė 0,51 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Drėkinantys akių lašai Bepanthen® Eye

0,15 % natrio hialuronato ir 2 % dekspantenolio. Pavartojus Bepanthen® Eye akių lašus, ant ragenos susidaro sterilus, konservantų neturintis, viskoelastinis, skaidrus apsauginis sluoksnis. Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje yra natrio hialuronato (hialurono rūgšties natrio druskos). Dėl savo fizinių savybių ši medžiaga, nesutrikdydama regėjimo, ant akies epitelinio sluoksnio suformuoja vienodą, stabilų, ilgai išliekantį apsauginį sluoksnį. Be to, Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje yra provitamino B5 (dekspantenolio). Dekspantenolis, gebėdamas prisijungti didelį vandens kiekį, drėkina bei saugo akis ir sustiprina natrio hialuronato savybę sulaikyti drėgmę.

Natrio hialuronatas (stabilizuoja ašarų plėvelę) ir dekspantenolis (maitina, ramina) saugo ir drėkina akies paviršių ir padaro jį slidžiu.

 Tokiu būdu Bepanthen® Eye akių lašai ilgam sumažina diskomfortą, susijusį su:

 • mechaniniu stresu, pvz., atsiradusiu dėl kietųjų ar minkštųjų kontaktinių lęšių arba dėl akies diagnostinių procedūrų;
 • stresu dėl aplinkos poveikio, pvz., dėl oro kondicionieriaus, vėjo, šalčio, sausumo ar oro užterštumo, pvz., cigarečių dūmais;
 • stresu akims dėl intensyvaus žiūrėjimo, pvz., dėl darbo kompiuteriu, mikroskopu arba dėl ilgai trunkančio vairavimo.

Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl šie lašai gerai toleruojami, net jei vartojami ilgą laiką. Bepanthen® Eye akių lašai tinka asmenims, nešiojantiems kontaktinius lęšius. Akių lašų vartojimo metu kontaktinių lęšių išsiimti nereikia.

Drėkinančių akių lašų Bepanthen® Eye vartojimas

Nuplėškite vienadozę talpyklę. Įsitikinkite, kad vienadozė talpyklė nepažeista. Norėdami atidaryti, pasukite plokščią vienadozės talpyklės galą (netraukite). Atloškite galvą truputį atgal, žiūrėdami į viršų švelniai patraukite apatinį voką nuo akies ir įlašinkite vieną lašą į akies junginės maišelį. Lašinti reikia 3-5 kartus per parą. Lėtai užmerkite akis, kad skystis tolygiai pasiskirstytų ant akies paviršiaus. Jeigu diskomfortas nesumažėja arba padidėja, kreipkitės į gydytoją oftalmologą!

Drėkinančių akių lašų Bepanthen® Eye sudėtis

1 ml yra: natrio hialuronato (0,15 %), dekspantenolio (2 %), natrio chlorido, natrio citrato, citrinų rūgšties, injekcinio vandens.

Drėkinančių akių lašų Bepanthen® Eye pakuotės dydis

Tiekiama pakuotė: vienadozė talpyklė, 10 × 0,5 ml/ 20 × 0,5 ml/ 40 × 0,5 ml/ 60 × 0,5 ml.

Drėkinančių akių lašų Bepanthen® Eye papildoma informacija

ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI

 • Jeigu yra pažeista vienadozė talpyklė ar maišelis, vartoti negalima.
 • Nelieskite akių su vienadoze talpykle.
 • Jeigu yra alergija bet kuriai sudėtinei medžiagai, vartoti negalima. Labai retais atvejais akių lašų vartojimas gali sukelti sudirginimą labai jautrioms akims.
 • Tik vienkartiniam vartojimui; Bepanthen® Eye akių lašų sudėtyje nėra konservantų, todėl iš karto po atidarymo nesuvartotą tirpalą reikia išmesti.
 • Jeigu papildomai vartojate kitus akių lašus ar akių tepalą, po jų vartojimo turi būti bent 15 minučių pertrauka. Bepanthen® Eye akių lašus visuomet lašinkite paskutinius.
 • Jeigu yra akių uždegimas ar pažeidimas, vartoti negalima.
 • Pavartojus akių lašų, regėjimas gali trumpam tapti neryškus; vairuoti ir valdyti mechanizmų negalima, kol atsistatys įprastas Jūsų regėjimas.
 • Pasibaigus tinkamumo laikui, vartoti negalima. Jis nurodytas ant kiekvienos vienadozės talpyklės, maišelio ir kartoninės dėžutės.

Drėkinančių akių lašų Bepanthen® Eye laikymas

Laikyti 2–25 °C temperatūroje. Negalima užšaldyti. Vienadozės talpyklės ir maišelius laikyti dėžutėje, kad jie būtų apsaugoti nuo šviesos.

Bepanthen Eye, drėkinamieji akių lašai 0,5 ml 20 vnt. vartojimas

Nuplėškite vienadozę Bepanthen talpyklę. Įsitikinkite, kad vienadozė talpyklė nepažeista. Norėdami atidaryti, atsukite vienadozės talpyklės antgalį (netraukite). Truputį atloškite galvą atgal, šiek tiek atitraukite apatinį voką ir vieną lašą įlašinkite į apatinį akies junginės maišelį. Jei būtina, lašinkite po vieną ar du Bepanthen lašus į kiekvieną akį keletą kartų per dieną. Lėtai užmerkite akis, kad skystis tolygiai pasiskirstytų akies paviršiuje.

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau