-10%
solo care aqua kontaktiniu lesiu prieziuros tirpalas 90ml

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Solo Care Aqua kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas 90ml

Kategorija:
Prekės kodas
19751
Gamintojas
Menicon
Kaina € 4,09 €  4,54* Sutaupote
€ 0,45 (10%)
Pranešti,
kai kaina nukris

SOLO Care Aqua 90ml,

 SOLO Care AQUA™ sulaiko drėgmę ir apsaugo lęšius nuo išsausėjimo. Lęšiai nepraranda drėgmės net nepalankiomis aplinkos sąlygomis. Kiekvienoje SOLO Care AQUA™ pakuotėje yra antibakterinis MicroBlock lęšių dėklas, kuris ne tik sunaikina ant kontaktinių lęšių paviršiaus esančias bakterijas ir kitus mikroorganizmus, bet ir neleidžia jiems naujai atsirasti ant lęšių dėklo.

 Veikimas:

nuvalo, nuima ir pašalina užteršimus, baltymines ir kitas nuosėdas nuo minkštų kontaktinių lęšių; ant jų paviršiaus sunaikina patogeninius mikroorganizmus. Naudojamas kontaktinių lęšių dezinfekavimui, praplovimui, sudrėkinimui ir saugojimui.

 Naudojimas:

tirpalas yra tinkamas cheminei dezinfekcijai, kasdieniniam valymui, baltyminių nuosėdų pašalinimui, sudrėkinimui, praplovimui ir saugojimui visų tipų minkštiems kontaktiniams lęšiams, įskaitant silikono-hidrogelio lęšius, kuriuos rekomenduoja gydytojas-oftalmologas.

 Nurodymai:

Būtina laikytis savo akių priežiūros specialisto rekomendacijų, naudojimo nurodymų ir svarbios saugos informacijos. Nenaudokite šio produkto, jei esate alergiški kuriai nors jo sudėtinei daliai.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.