Hylo-Care drėkinamieji akių lašai,10 ml

Prekės kodas
96294
Gamintojas
Ursapharm
Preparatas akims Hylo-Care drėkinamieji akių lašai,10 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas akims

Hylo-Care drėkinamieji akių lašai,10 ml

Kategorija:
Prekės kodas
96294
Gamintojas
Ursapharm
Įprasta kaina 14,07 €
Pranešti,
kai kaina nukris
0,69 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 23, kurių vertė 0,69 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 23, kurių vertė 0,69 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Hylo-Care drėkinamieji akių lašai,10 ml

Sudėtyje yra hialurono rūgšties ir dekspantenolio. Sterilūs akių lašai, be fosfatų ir be konservantų. Skirta akims drėkinti ir gydyti akių sausumo sindromą ar po chirurginių operacijų pažeistą akių paviršių.

Kas yra HYLO-CARE®?

HYLO-CARE® yra sterilūs akių lašai, kurių sudėtyje yra 1 mg/ml hialurono rūgšties, dekspantenolio, citrato ir vandens. Be konservantų ir be fosfatų.

Kam vartojamas HYLO-CARE®?

HYLO-CARE akių lašai skirti akims drėkinti ir gydyti dėl akių sausumo ar po chirurginių operacijų pažeistą akių paviršių.

Kada reikia vartoti HYLO-CARE®?

Kad akys būtų sveikos, akies paviršius (junginė ir ragena) turi būti nuolat drėkinamas. Geriausiai tai atlieka mūsų ašaros. Tačiau pasitaiko atvejų, kai ašarų išsiskyrimas būna nepakankamas arba jų sudėtis pasidaro netinkama. Tokiais atvejais akis pradeda peršėti, atsiranda deginimo, svetimkūnio akyje  pojūčiai, akys greičiau pavargsta. Šie simptomai atsiranda kai akys nepakankamai drėkinamos, simptomus sąlygoja ilgas buvimas kondicionuojamose patalpose, medicininis gydymas ar senatvė.

Ragenos ir junginės epitelio ląstelės nuolat regeneruoja. Tinkamiausia terpė - drėgna aplinka. Taigi ir po akių operacijų, kad žaizdos greičiau gytų, labai svarbu, kad akių paviršius būtų pakankamai drėkinamas. Visais minėtais atvejais reikia vartoti HYLO-CARE®, kad kuo greičiau būtų atstatytas pažeistas fiziologinis akių drėkinimo balansas.

HYLO-CARE® akių lašai yra be konservantų, todėl jie yra visiškai nekenksmingi. Klinikiniai akių lašų su konservantais tyrimai parodė toksinį konservantų poveikį akies paviršiaus audiniams. Ilgainiui vartojant konservantas kaupiasi akies audiniuose, todėl tokius lašiukus nepatartina naudoti žmonėms, sergantiems lėtinėmis akių ligomis.

HYLO-CARE sudėtis

HYLO-CARE® sudėtyje yra hialurono rūgšties druskos, kuri taip pat yra sudėtinė ne tik akies, bet ir viso organizmo dalis. Hialurono rūgšties savybė – akies paviršiuje sudaryti tolygią ir ilgalaikę drėkinančią plėvelę, kuri išlieka ilgam. Esant tokiai plėvelei, drėkinimo efektas būna ilgalaikis be neigiamos įtakos regėjimui.
Be to, HYLO-CARE® sudėtyje yra dekspantenolio, kuris priklauso B grupės vitaminams. Šis komponentas skatina intensyvesnę akies ląstelių regeneraciją ir pagerina hialurono rūgšties drėkinamąsias savybes. Be to, dekspantenolis skatina žaizdų gijimą. Dėl šios priežasties nedideli išoriniai akies paviršiaus pažeidimai, atsiradę pažeidus ašarų plėvelę, gyja greičiau, kaip ir žaizdelės po chirurginių operacijų.

Šiuolaikinis HYLO-CARE® garantuoja ne tik nuolatinį akių drėkinimą, bet kartu skatina ir junginės bei ragenos epitelio ląstelių regeneraciją.

Kaip vartoti HYLO-CARE akių lašus?

  • Prieš vartojimą nuimti HYLO-CARE buteliuko dangtelį.
  • Prieš pirmąjį lašelių naudojimą, pasukite HYLO-CARE® buteliuką su lašeline į apačią ir paspauskite ant buteliuko pagrindo iki pirmojo lašo atsiradimo lašelines gale.
  • Dabar buteliukas yra paruoštas kitam naudojimui. Laikant buteliuką su lašeline į apačią ir stipriai spaudžiant ant jos pagrindo, visuomet susidarys vienodo dydžio lašas. Tai garantuoja ypatinga HYLO-CARE® COMOD vožtuvų sistema.
  • Atloškite galvą atgal ir artinkite buteliuką prie savo akies. Patraukite apatinį voką į apačią, žiūrėkite į viršų ir, paspaudžiant ant buteliuko pagrindo, įlašinkite į akis lašą. Lėtai užmerkite akį ir leiskite lašui tolygiai pasiskirstyti akies paviršiuje.
  • Tuoj pat po įlašinimo uždenkite mėlyną dangtelį. Saugokite, kad lašelinės galiukas būtu sausas. Lašinant stenkitės nepaliesti buteliuko lašelinės akies paviršiumi arba savo oda.

HYLO-CARE® - sistema su 10 ml skysčio užtikrina maždaug 300 lašelių. Dėl techninių priežasčių nedidelis skysčio kiekis pasilieka buteliuke po lašinimo užbaigimo.
Vienas HYLO-CARE® buteliukas yra numatytas naudojimui tik tai vienam konkrečiam žmogui.

Speciali COMOD sistema leidžia išlašinti 10 ml tirpalo, arba vidutiniškai 300 lašų. Dėl technologinių priežasčių buteliuke visada pasilieka šiek tiek nesuvartoto tirpalo. Vienas HYLO-CARE®  buteliukas skirtas vartoti tik vienam asmeniui.

Ką dar reikėtų žinoti apie HYLO-CARE lašus akims?

  • Jeigu į akis reikia sulašinti daugiau kitokių akių lašų, po kiekvieno lašinimo reikia palaukti apie 30 minučių.
  • HYLO-CARE® visada turi būti lašinamas paskutinis. Bet kokie akių tepalai turi būti vartojami po HYLO-CARE®.
  • Kadangi HYLO-CARE® nėra konservantų, jis tinka ilgalaikiam vartojimui. Labai retais atvejais galimos šalutinės reakcijos, tokios kaip deginimo pojūtis ar stiprus ašarojimas.
  • Nutraukus HYLO-CARE® vartojimą, šie nepageidaujami poveikiai iš karto išnyksta.
  • HYLO-CARE® galima vartoti ir nešiojant kontaktinius lęšius.

Kaip dažnai ir ar ilgai reikia vartoti HYLO-CARE®?

HYLO-CARE® vartojimas priklauso nuo jūsų ligos pobūdžio. Reikiamą dozę paskirs jūsų gydytojas arba vaistininkas. Paprastai HYLO-CARE® lašinama 3 kartus per dieną po vieną lašą į kiekvieną akį. Jeigu reikia, galima lašinti ir dažniau. Jei HYLO-CARE® lašinate dažniau (pavyzdžiui, daugiau kaip 10 kartų / per dieną), pasitarkite su savo akių gydytoju. HYLO-CARE® tinkamas ilgalaikiam vartojimui. Bet kokiu atveju jei nemalonūs akių pojūčiai nepraeina, būtinai pasitarkite su savo akių gydytoju.

Kada HYLO-CARE® vartoti nereikėtų?

HYLO-CARE® nereikėtų vartoti, jei padidėjęs jautrumas bent vienam komponentui.

Kaip laikyti HYLO-CARE lašus akims?

Laikyti kambario temperatūroje.
Atidarius HYLO-CARE® buteliuką lašiukus galima vartoti 12 savaičių.
Nevartoti pasibaigus tinkamumo vartoti laikui.
Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

HYLO-CARE akių lašu gamintojas

URSAPHARM Arzneimittel GmbH & Co. KG
IndustriestraSe, 66129 Saarbrucken
Vokietija
Tel: +49 (0)6805-9292-0
Faksas: +49 (0)6805-9292-88
El. paštas: [email protected]

Preparato HYLO-CARE platintojas

DM Premium
Darza 46-31,1083
Ryga, Latvija

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau