Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamieji akių lašai, 10 ml

Prekės kodas
6545
Gamintojas
Unimed Pharma
-10%
logo
Drėkinamieji akių lašai Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamieji akių lašai, 10 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Drėkinamieji akių lašai

Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamieji akių lašai, 10 ml

Kategorija:
Prekės kodas
6545
Gamintojas
Unimed Pharma
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-10%
logo
Speciali kaina
5,12 €
Sutaupote:
0,57€ (10%)
Įprasta kaina 5,69 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamieji akių lašai, tirpalas, 10 ml

  • Hypromeloza-P yra preparatas, pasižymintis epitelizaciją skatinančių apsauginiu ir drėkinamuoju poveikiu.
  • Ant ragenos ir junginės paviršiaus hipromeliozė (hidroksipropilmetilceliuliozė) sudaro laikiną apsauginę plėvelę, kuri sudrėkina išorinį akies paviršių ir yra kaip pakaitinė priemonė ašarų nepakankamumo atvejais.
  • Preparatas akims Hypromeloza-P greitai palengvina nedidelius neinfekcinės kilmės akies sudirginimus, pašalina „sausų akių“ pojūtį. Preparato sudėtyje esantis dekspantenolis (B grupės vitaminas) pagreitina ragenos paviršiaus ląstelių regeneraciją (epitelizaciją).
  • Hypromeloza-P vartojamas ašarų nepakankamumo ir sausų akių sindromui (Keratoconjunctivitis sicca) gydyti, pvz., gydytojui parekomendavus, sergantiesiems Sjögren sindromu.
  • Preparatas gali būti vartojamas esant nedidelėms ragenos erozijoms, atsiradusioms smulkioms dalelėms patekus į junginės maišelį, arba po akių operacijų.
  • Lašus galima vartoti, esant nemaloniems pojūčiams, kurie atsiranda nuo vėjo, dulkių, dūmų, užteršto oro, kontaktinių lęšių ir t. t. Preparatas padeda sumažinti akių nuovargį, atsiradusį po skaitymo, automobilio vairavimo, žiūrėjimo į kompiuterį ar televizorių.
  • Preparatą Hypromeloza-P galima vartoti suaugusiems, paaugliams ir vaikams.

Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamųjų akių lašų sudėtis

1 ml Hypromeloza-P tirpalo yra 5 mg hipromeliozės. Pagalbinės medžiagos: dekspantenolis, benzalkonio chloridas, natrio chloridas, dinatrio edetatas, injekcinis vanduo.

Hypromeloza-P akių lašų dozavimas ir vartojimo būdas

Dozavimas individualus. Įprastai po 1–2 Hypromeloza-P lašus 2–3 kartus per parą yra lašinama į junginės maišelį. Jeigu reikia, galima lašinti po 1–2 Hypromeloza-P lašus kas valandą.

Hypromeloza-P 0.5 % akių lašų negalima vartoti

Preparato negalima vartoti, esant padidėjusiam jautrumui jo sudėtinėms dalims bei tuo pačiu metu nešiojant minkštus kontaktinius lęšius. Negalima Hypromeloza-P akių lašų vartoti ir ūmaus akies perštėjimo atveju, kol jį sukėlus medžiaga ir suirę audiniai nebus visiškai pašalinti iš junginės maišelio.

Hypromeloza-P 0.5 % akių lašų nepageidaujamas poveikis

Retais atvejais gali pasitaikyti: akies dirginimas, hiperemija, vokų niežulys ir perštėjimas. Pasireiškus neįprastam poveikiui, dėl tolesnio preparato vartojimo reikia pasitarti su okulistu.

Hypromeloza-P 0.5 % akių lašų sąveika su kitais vaistais

Hypromeloza-P akių lašus netinka vartoti su kitais akių lašais, kurių sudėtyje yra metalų druskų. Jeigu jūs vartojate kartu ir kitus lašus akims, dėl jų suderinamumo ir vartojimo kartu pasitarkite su gydytoju okulistu. Tarp Hypromeloza-P akių lašų ir kitų akių preparatų vartojimo turi būti daroma ne trumpesnė nei 5 minučių pertrauka.

Perspėjimai apie Hypromeloza-P 0.5 % akių lašus

Jeigu problemos, dėl kurių buvo paskirtas preparatas, per dvi dienas neišnyko arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją okulistą, kuris jus apžiūrės ir rekomenduos kitokį gydymą. Iškart po įlašinimo regėjimas gali tapti neryškus, todėl gali būti sunku vairuoti transporto priemones ar valdyti mechanizmus. Dėl tos priežasties tokius darbus rekomenduojama pradėti praėjus ne mažiau kaip 20 minučių po preparato pavartojimo.

Negalima vartoti šio preparato ir tuo pačiu metu nešioti minkštų kontaktinių lęšių. Prieš lašinant lašus, lęšius reikia išsiimti ir vėl įsidėti praėjus ne mažiau kaip 30 minučių po įlašinimo. Netyčia išgėrus preparato, netgi vaikams nepageidaujamo poveikio atsiradimas nėra tikėtinas. Tokiu atveju rekomenduojama gerti daug skysčių ir, jeigu perdozavo vaikas, iškilus kokioms nors problemoms kreipkitės į pediatrą.

Hypromeloza-P 0.5 % akių lašų vartojimo metodas

Atidarius, preparatas skirtas lašinti į akis. Atsukti apsauginį dangtelį; pacientas turi lengvai atlošti galvą, apversti buteliuką ir spausdamas įsilašinti paskirtą lašų skaičių į konjunktyvos maišelį. Reikia stengtis lašintuvo galiuku nepaliesti akies arba akies voko. Siekiant išvengti užteršimo, po įlašinimo dangtelį reikia tvirtai užsukti. Buteliuką laikyti vertikalų.

Hypromeloza-P 0.5 % laikymo sąlygos

Laikyti Hypromeloza-P preparatą žemesnėje kaip 25ºC temperatūroje. Šaldyti arba užšaldyti negalima. Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Pirmą kartą atidarius pakuotę preparatą reikia suvartoti per 28 dienas. Laikykite Hypromeloza-P akių lašus vaikams neprieinamoje vietoje. Kiekis pakuotėje: 1x10 ml. Peržiūros data: 2009 m. kovo mėn.

Hypromeloza-P 0.5 % akių lašų gamintojas

UNIMED PHARMA Ltd.,
Bratislava, Slovakijos Respublika

Hypromeloza-P 0.5 % drėkinamieji akių lašai, 10 ml vartojimas

Dozavimas individualus. Įprastai po 1–2 Hypromeloza-P lašus 2–3 kartus per parą yra lašinama į junginės maišelį. Jeigu reikia, galima lašinti po 1–2 Hypromeloza-P lašus kas valandą.

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau