Sensivit akių lašai pavargusioms ir sausoms akims, 10 ml

Prekės kodas
7653
Gamintojas
Unimed Pharma
-30%
Preparatas akims Sensivit akių lašai pavargusioms ir sausoms akims, 10 ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas akims

Sensivit akių lašai pavargusioms ir sausoms akims, 10 ml

Kategorija:
Prekės kodas
7653
Gamintojas
Unimed Pharma
Kaina 4,13 € 5,90 * € Sutaupote
1,77 € (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Akių lašai, drėkinamasis tirpalas pavargusioms ir sausoms akims Sensivit, 10 ml

Karmeliozės natrio druska

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. - SENSIVIT galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Lapelio turinys

1. Kas yra SENSIVIT ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant SENSIVIT
3. Kaip vartoti SENSIVIT
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti SENSIVIT
6. Kita informacija

1. KAS YRA SENSIVIT IR KAM JIS VARTOJAMAS?

SENSIVIT yra tirpalas akims plauti, kuris stabilizuoja visus tris ašarų plėvelės sluoksnius akies paviršiuje. SENSIVIT sudėtyje yra karmeliozės natrio druskos, kuri dėl savo savybių sudaro laikiną apsauginę ragenos ir junginės plėvelę bei užtikrina reikiamą apsaugą. SENSIVIT sudėtyje esantis A vitaminas palaiko vidinį (gleivių) ašarų plėvelės sluoksnį. Šis vitaminas kartu su E vitaminu pagerina ragenos ir junginės mitybą. Preparato sudėtyje esančios medžiagos palaiko ir išorinį (lipidinį) ašarų plėvelės sluoksnį. Taigi jis neleidžia akies paviršiui greitai išdžiūti. Be to, SENSIVIT stabilizuoja vandeninį ašarų plėvelės sluoksnį. Tokiu būdu plona ašarų plėvelė akies paviršiuje arba sustiprėja, arba pakeičiami visi trys jos sluoksniai. Tokiu būdu žymiai pagerėja apsauginis ašarų plėvelės poveikis. SENSIVIT gydomas sausos akies sindromas (sausasis keratokonjunktyvitas). SENSIVIT vartojamas tais atvejais, kai reikia sukurti apsauginę akies ragenos ir junginės plėvelę.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SENSIVIT

SENSIVIT vartoti negalima:

- jeigu yra akies alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai medžiagai arba bet kuriai pagalbinei SENSIVIT medžiagai;
- moterims bet kuriuo nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu;
- jaunesniems nei 2 metų vaikams.

Specialių atsargumo priemonių reikia Iš karto po preparato įlašinimo gali būti nefokusuotas regėjimas, taigi maždaug 20 minučių po akių lašų įlašinimo, nerekomenduojama vairuoti, valdyti mechanizmų arba dirbti aukštyje. Preparato negalima lašinti, jeigu nešiojami minkšti kontaktiniai lęšiai. Prieš įlašinant akių lašų, kietus kontaktinius lęšius reikia išsiimti ir vėl juos galima įsidėti ne anksčiau kaip po 20 minučių po preparato įlašinimo.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate kitų akių lašų, svarbu, kad SENSIVIT būtų vartojamas paskutinis ir ne anksčiau kaip po 5 minučių po ankstesnio tirpalo įlašinimo. Jeigu vartojate, neseniai vartojote arba ketinate vartoti kitų medikamentų akims, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite savo akių gydytojui. Jeigu vartojate bet kokių medikamentų akims, pasitarkite su akių gydytoju, ar juos galima vartoti kartu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
SENSIVIT vartoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Iš karto po preparato įlašinimo gali būti nefokusuotas regėjimas, taigi maždaug 20 minučių po akių lašų įlašinimo, nerekomenduojama vairuoti ir valdyti mechanizmų.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines SENSIVIT medžiagas
Sudėtyje yra benzalkonio chlorido. Gali sudirginti akis. Turi nepatekti ant minkštųjų kontaktinių lęšių. Prieš vartojimą kontaktinius lęšius reikia išimti (vėl juos galima įdėti ne anksčiau kaip po 20 min.). Keičia minkštųjų kontaktinių lęšių spalvą. Sudėtyje yra makrogolglicerolio ricinoleato, kuris gali sukelti odos reakcijų.

3. KAIP VARTOTI SENSIVIT AKIŲ LAŠUS

Visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu akių gydytojas nenurodė kitaip, paprastai į junginės maišelį reikia įlašinti po 1 lašą 1-3 kartus per parą. Individualią dozę vaikui nustato akių gydytojas. Preparato gali vartoti suaugusieji, paaugliai ir vyresni nei 2 metų vaikai.

Pavartojus per didelę SENSIVIT dozę
Vartojant paskirtą dozę, perdozavimo nesitikima. Jeigu akių lašų atsitiktinai nurijo vaikas, turi būti taikomas simptominis gydymas.

Pamiršus pavartoti SENSIVIT
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Nustojus vartoti SENSIVIT Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šių akių lašų vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS SENSIVIT POVEIKIS

Kaip ir visi kiti preparatai, Sensivit lašai akims gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Retais atvejais iš karto po preparato sulašinimo į akį gali laikinai pasireikšti miglotas matymas ir deginimas. Be to, galima alerginė reakcija. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite akių gydytojui.

5. KAIP LAIKYTI SENSIVIT

Sensivit laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, SENSIVIT vartoti negalima. Preparatas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje. Negalima šaldyti ar užšaldyti. Atidarytos talpyklės turinį laikyti ne ilgiau kaip 28 dienas. Įlašinus akių lašų, talpyklę reikia nedelsiant sandariai uždaryti. Medikamentų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus medikamentus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE SENSIVIT AKIŲ LAŠUS

SENSIVIT drėkinamojo tirpalo akims sudėtis

- Veiklioji Sensivit medžiaga - karmeliozės natrio druska. Viename Sensivit akių lašų mililitre tirpalo yra 3 mg karmeliozės natrio druskos. - Pagalbinės medžiagos: retinolio palmitatas, alfa tokoferolio acetatas (E vitaminas), benzalkonijaus chloridas, natrio chloridas, natrio tetraboratas, polisorbatas 80, makrogolglicerolio ricinoleatas, natrio edetatas, injekcinis vanduo.

SENSIVIT tirpalo išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tiekiamos 1 x 10 ml talpyklės.

Sensivit rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

UNIMEDPHARMA Ltd.
Bratislava, Slovakija

Sensivit akių lašai pavargusioms ir sausoms akims, 10 ml vartojimas

Visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu akių gydytojas nenurodė kitaip, paprastai į junginės maišelį reikia įlašinti po 1 lašą 1-3 kartus per parą. Individualią dozę vaikui nustato akių gydytojas. Preparato gali vartoti suaugusieji, paaugliai ir vyresni nei 2 metų vaikai.

Panašios prekės
Medicinos prekės akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau