Maisto papildai nervų sistemai

Ieškote populiariausių maisto papildų nervų sistemai? Maisto papildai nervų sistemai, padeda normalią nervų sistemos būklę. Vitaminų ir maisto papildų sudėtyje esančios medžiagos prisideda prie gero ir ramaus poilsio, padeda atsipalaiduoti ir palaikyti normalią psichologinę funkciją. Pamirškite stresą ir įtampą, jauskitės žvalūs ir energingi! Didelis maisto papildų nervų sistemai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

MAISTO PAPILDAI NERVŲ SISTEMAI

Maisto papildai nervų sistemai, kurių sudėtyje esantys įvairūs vitaminai ir mineralai, gali padėti palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją. Vitaminai B6 ir B12, magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Keliaujantiems ar norintiems greičiau užmigti siūlomi papildai nervų sistemai su melatoninu, kuris padeda mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą, bei laiko, reikalingo užmigti trukmę. Maisto papildai su augaliniais ekstraktais, tokiais kaip liepų žiedai, melisos, gudobelės gali padėti palaikyti normalią nervų sistemos veiklą. Internetinėje „MANO vaistinėje“ galite rinktis iš plataus įvairių gamintojų skirtingų formų (tabletės, guminukai, kapsulės, purškikliai) papildus ir atrasti Jums tinkamiausius tiek suaugusiems, tiek vaikams. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Papildai nervų sistemai | MANO Vaistinė

 

KAIP PASIRŪPINTI NERVŲ SISTEMA?

Jeigu jaučiate emocinį jautrumą, įtampą ir patiriate stresą, gali būti, kad dėl to kaltas vitaminų trūkumas. Geram nervų sistemos funkcionavimui būtini B grupės vitaminai (ypač B6, B12). Šių vitaminų galima rasti riešutuose, avokaduose, lašišoje, brokoliuose, pupelėse, avinžirniuose. Nervų sistemai svarbūs ir mineralai, tokie kaip magnis, kurio gausu bananuose, riešutuose, bei cinko, kuris randamas vištienoje, moliūgų sėklose, avižose. Labai svarbu Jūsų nervų sistemai ir užtikrinti tinkamą miego režimą – suaugusiam žmogui vidutiniškai per parą reikia 7–8 valandų miego, mokėti susitvarkyti su stresu – tam gali padėti meditacija, užsiėmimas malonia veikla, sportas, aktyvus laisvalaikis. Tačiau kartais to neužtenka, todėl gali būti skiriami maisto papildai nervų sistemai. Pirmiausia, rekomenduojama, pastebėjus nervinės sistemos pokyčius, kreiptis į gydytoją dėl išsamesnių tyrimų.