Maisto papildai kojų venoms Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų kojų venoms? Maisto papildai kojų venoms padės palaikyti normalią kojų kraujotaką, venų elastingumą, padės mažinti kojų nuovargį. Vitaminų ir maisto papildų sudėtyje esančios medžiagos padeda stiprinti venų sieneles ir mažina kojų patinimą, padeda išsaugoti stiprias kraujagyslių ir kapiliarų sieneles ir palaiko jų elastingumą. Džiaukitės sveikomis ir gražiomis kojomis! Didelis maisto papildų kojų venoms pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Maisto papildai kojų venoms 

Venų varikozė arba lėtinis venų nepakankamumas gali sukelti diskomforto jausmą, o kai kuriais atvejais net komplikacijų, tokių kaip kraujo krešuliai. Venų varikozė gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, gali būti taikomos įvairios prevencinės priemonės, o taip pat gali būti vartojami ir maisto papildai kojų venoms. „MANO vaistinėje“ siūlomi papildai venoms, kurių sudėtyje yra tokių mineralų ir vitaminų kaip magnis, kalis, vitaminas C, selenas, magnis, vitaminas E, ginkmedis, juodojo ridiko ekstraktas ir pan. Atraskite tuos, kurie atitinka jūsų poreikius. 

 

Maisto papildai kojų venoms | MANO Vaistinė

 

Venų varikozė – liga, kamuojanti moteris  

Venų varikozė yra liga, kuri atsiranda dėl paviršinių venų vožtuvų nesandarumo. Moterys šia liga serga dažniau nei vyrai. Didelę reikšmę venų nepakankamumui turi paveldėjimas, taip pat svarbus ir gyvenimo būdas: jeigu tenka ilgai stovėti ar sėdėti, blauzdų raumenys nepajėgia dirbti ir varinėti kraujo, todėl veninis kraujas tvenkiasi kojose. Silpnesnis venų vožtuvas suyra ir nebeatlieka savo funkcijos. Įtakos venų varikozei turi ir amžius, nėštumas, hormoniniai pokyčiai ar traumos. Pradinėse lėtinio venų nepakankamumo stadijose skundžiamasi kojų sunkumu, nuovargiu, patinimu, išryškėjusiomis venomis, varikoziniais mazgais. Vėlesnėse stadijose išplonėja blauzdų oda, atsiranda rudų dėmių, gali atsiverti ir žaizdos. Pastebėjus kojų venų ligų simptomus, siūloma kreiptis į gydytojus. Jie ištyrę kojų venas, paskirs reikiamą gydymą.  

Svarbu pasirūpinti savo kojomis: mankštintis, jeigu ilgai sėdite ar stovite, kas pusę valandos daryti pertraukas, vengti ilgai maudytis karštoje vonioje. Kai kuriais atvejais siūlomos ir kompresinės kojinės, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į mitybą. Įtraukite į savo mitybą vitamino C, magnio, kalio, vitamino E, K turinčių maisto produktų. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių funkcijai, susidarymą, magnis ir kalis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas K padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą. Kartais mitybos neužtenka, tuomet gali būti vartojami maisto papildai kojų venoms. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.