Maisto papildai atminčiai ir smegenų veiklai

Ieškote populiariausių maisto papildų smegenų veiklai? Maisto papildai smegenų veiklai ir atminčiai gerinti padės palaikyti normalią atminties, protinę ir nervų sistemos veiklą. Maisto papildų ir vitaminų sudėtyje esančios medžiagos gerina atmintį ir dėmesio koncentraciją, padeda reguliuoti kraujagyslių tonusą ir elastingumą. Papildai atminčiai ir smegenų veiklai rekomenduojami asmenims, užsiimantiems aktyvia protine veikla. Didelis maisto papildų smegenų veiklai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai atminčiai ir smegenų veiklai  

Smegenų veiklos funkcijos gali pakisti senėjant, taip pat jei kenčiate nuo per didelio streso, įtampos, jei daug ir įtemptai protiškai dirbate. Tokiu atveju gali būti skiriami vitaminai atminčiai ir smegenų veiklai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ siūlomi vitaminai smegenų veiklai, vitaminai atminčiai, kuriuose galima rasti cinko bei pantoteno rūgšties, galinčių padėti palaikyti normalią pažinimo funkciją. Magnis, vitaminas C, vitaminai B6, B12, geležis gali padėti mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Foliatai padeda palaikyti normalią kraujodarą. DHR (dokozaheksaeno rūgštis) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją. Vitaminai atminčiai ir smegenų veiklai gali būti įvairių pavidalų (kapsulės, tabletės, šnypščiosios tabletės ir kt.). Kokie geriausi vitaminai atminčiai gerinti? Atraskite Jums tinkamiausius – internetinėje „MANO vaistinėje“. Čia visuomet geros kainos, patogus ir greitas pristatymas. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

 

Maisto papildai atminčiai ir smegenų veiklai | Mano Vaistinė

 

Išlaikyti gerą atmintį – misija įmanoma 

Yra daug galimų priežasčių, kodėl gali susilpnėti atmintis, tarp jų genetika, amžius, dietos ar net gyvenimo būdas, tačiau gera žinia yra ta, jog galite stengtis sumažinti šių veiksnių daromą įtaką. 

Smegenis kaip ir raumenis reikia reguliariai treniruoti. Yra daug nesudėtingų pratimų, kurie padeda išlaikyti ar pagerinti atmintį, vienas iš jų – vadinamasis atminties rūmų metodas (taip pat vadinamas „Loci metodu“), kuris yra paremtas erdvių vizualizacijos naudojimu. Dėmesingas įsisominimas taip pat turi reikšmės, kalbant apie atmintį bei smegenų veiklą. Nenuvertinkite miego – jis yra nepaprastai svarbus smegenims. Natūralaus miego ciklo sutrikimai gali sukelti pažinimo sutrikimus, todėl norint išlaikyti gerą smegenų veiklą suaugusiam žmogui rekomenduojama 7–9 valandų miegas. 

Reguliari mankšta reikalinga gerai Jūsų protinei veiklai, ypač tai daliai, kuri yra susijusi su atmintimi. Patariama reguliariai mankštintis turint lengvų atminties sutrikimų, kad būtų išvengta rimtų neurologinių sutrikimų, tokių kaip Alzheimerio liga. Gerai smegenų veiklai labai svarbi ir tinkama mityba. Rekomenduojama vartoti riebios žuvies, tokios kaip lašiša upėtakis, tunas, sardinės, kurios yra turtingos omega-3 riebalų rūgščių. Į savo racioną įtraukite mėlynių, moliūgų sėklų, juodojo šokolado, žaliosios arbatos. Tiesa, kartais su maistu gaunamų vitaminų ir mineralų nepakanka, todėl gali būti skiriami ir vitaminai atminčiai ir smegenų veiklai.