Maisto papildai kepenims

Ieškote maisto papildų kepenims? Maisto papildai kepenims su ekstraktais padės palaikyti normalią kepenų būklę ir toksinų šalinimą. Maisto papildų ir vitaminų sudėtyje esančios medžiagos atsakingos už tinkamą kepenų ląstelių regeneracijos ir detoksikacijos funkciją, normalaus lipidų kiekio palaikymą, tinkamą virškinimo sistemos darbą ir geresnį medžiagų pasisavinimą. Didelis maisto papildų kepenims pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Papildai kepenims

Kepenys – didžiausias vidaus organas, atliekantis daugybę itin svarbių funkcijų, jos saugo organizmą nuo žalingo aplinkos poveikio ir teršalų. Kepenimis reikia pasirūpinti, todėl esant poreikiui, gali būti skiriami papildai kepenims, kurių sudėtyje yra tokių medžiagų kaip chromas, kuris padeda palaikyti maistinių makromedžiagų apykaitą. Cholinas padeda palaikyti normalią kepenų veiklą, magnis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia maisto papildai kepenims, kurių sudėtyje gali būti tokių medžiagų kaip ciberžolė, tikrasis margainis, artišokų ekstraktas ir kitų naudingų medžiagų. Svarbūs ir vitaminai kepenims, tokie kaip vitaminas E ir vitaminas C, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. „MANO vaistinėje“ patogus pristatymas, patrauklios kainos. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Maisto papildai kepenims | Mano Vaistinė

 

Kaip pasirūpinti kepenimis?

Tinkamas maistas itin svarbus. Į racioną turėtų būti įtraukti greipfrutai, mėlynės, spanguolės, vynuogės, burokėliai, brokoliai, briuselio kopūstai, lapiniai kopūstai. Tiesa, kartais iš maisto gaunamų medžiagų nepakanka, todėl čia gali padėti maisto papildai kepenims.

Būkite aktyvūs, reguliarūs pratimai gali padėti sumažinti kepenų riebalus. Žinoma, nepiktnaudžiaukite alkoholiu, kuris gali neigiamai paveikti kepenų funkciją.

Nepamirškite ir rankų higienos: reguliariai plaukite rankas, ypač pasinaudoję tualetu, prieš valgį, prieš gaminant maistą. Tinkama higiena gali padėti išvengti tam tikrų, kepenis pažeidžiančių infekcijų, tarp jų ir hepatito.

Lytinių santykių metu naudokite prezervatyvus, nesaugus lytinis gyvenimas gali padidinti hepatito B arba hepatito C riziką.