Vitaminai ir mineralai Mažiau...

Ieškote populiariausių vitaminų ir mineralų? Subalansuoti vitaminai ir mineralai, geležis, kalcis, magnis ir kitų medžiagų kompleksai padės palaikyti svarbių ir būtinų vitaminų poreikį vaikams ir suaugusiems. Žinomų gamintojų vitaminai ir mineralai – „Elevit Breastfeeding“, „Elevit Pronatal“, „Berocca Plus N.15“, „Berocca Plus N.30“ ir kt. – stiprina imunitetą, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, mažinti nuovargį, palaikyti normalią nervų sistemos ir kitų organizmo funkcijų veiklą. Didelis vitaminų ir mineralų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Vitaminai ir mineralai – ką apie juos žinome?

Vitaminai ir mineralai yra organiniai junginiai, kuriuos mūsų organizmas mažais kiekiais naudoja įvairiems medžiagų apykaitos procesams. Vitaminus ir mineralus gauname iš maisto, kurį valgome. Tačiau kartais gali būti, kad iš maisto gaunamų vitaminų ir mineralų neužtenka, todėl vitaminus tenka vartoti papildomai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia vitaminai moterims, vitaminai vaikams, vitaminai vyrams bei specializuoti vitaminai plaukams, odai, nagams bei daugeliui kitų sričių.

 

Svarbiausi vitaminai ir mineralai

Vitaminai ir mineralai prisideda prie skirtingų kūno atliekamų funkcijų. Iš viso yra apie 13 vitaminų, iš kurių net 8 yra iš B grupės vitaminų. Jie atlieka įvairias funkcijas:

Vitaminas A padeda palaikyti normalią geležies apykaitą, normalią gleivinių ir odos būklę.

B grupės vitaminai rekomenduojamas asmenims, patiriantiems nuovargį ir norintiems užtikrinti tinkamą nervų sistemos funkcionavimą. Vitaminas B6 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, Biotinas (B7) padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.

Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų funkcijai, susidarymą. Vitaminas C padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų bei imuninės sistemos veiklą.

 

Vitaminai ir mineralai | Mano Vaistinė

 

Vitaminas D yra svarbus padedant palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir įsisavinimą bei normalią kalcio koncentraciją kraujyje. Šis vitaminas taip pat padeda palaikyti kaulų, raumenų bei dantų būklę, palaiko normalią imuninės sistemos veiklą, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

Vitaminas E – antioksidantas, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Kalcis yra mikroelementas, kuris padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą, normalią energijos apykaitą, raumenų veiklą, normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti.

Geležis – vienas iš būtiniausių mikroelementų žmogaus organizmui. Geležis reikalinga, kad padėtų palaikyti normalią pažinimo funkciją, energijos apykaitą, normalų deguonies pernešimą organizme, raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, bei padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Magnis – vienas svarbiausių organizmo mineralų, kuris atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. Magnis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, palaiko normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą, raumenų funkciją bei kaulų bei dantų būklę.

Kalis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, kalis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą, Kalis padeda palaikyti normalų kraujospūdį.