Maisto papildai sąnariams Mažiau...

Ieškote populiariausių maisto papildų sąnariams? Subalansuoti maisto papildai sąnariams ne tik padės stiprinti sąnarius, bet ir palaikys jų lankstumą bei elastingumą, normalias sąnario kremzlės funkcijas. Papilduose esančių medžiagų kompleksas padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kaulų ir kremzlių funkcijai, susidarymą, stiprina raumenis, padeda palaikyti energiją ir darbingumą, mažina nuovargį. Didelis maisto papildų sąnariams pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Papildai sąnariams: ką reiškia žinoti?

Sąnariai – tai kaulus jungianti jungtis, kuri yra itin svarbi judant. Esant tam tikrų mineralų ir vitaminų trūkumui, gali būti skiriami papildai sąnariams, kurių sudėtyse esantys cinkas, fosforas, magnis, vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolegano, reikalingo normaliai kraujagyslių ir odos funkcijai, susidarymą, varis padeda palaikyti normalią jungiamojo audinio būklę. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia maisto papildai sąnariams su gliukozaminu, chondroitinu, taip pat kolagenas sąnariams – įvairių žinomų gamintojų, įvairių formų. Intensyviai sportuojate? Tokiu atveju gali būti skiriami maisto papildai ir vitaminai sąnariams. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Maisto papildai sąnariams | Mano Vaistinė

 

Pasirūpinkime sąnariais

Sąnarių nejaučiame tol, kol nepradeda jų skaudėti. Tiesa ta, kad sąnarių sukeltais negalavimais skundžiasi vis daugiau žmonių. Sąnarių ligų simptomai: rankų ir kojų skausmas, nemalonus jausmas sąnarį lankstant, gali būti net patinimas. Sąnarių ligomis dažniau serga žmonės, kurie turi itin didelį antsvorį. Tokiu atveju apkrova sąnariams būna kur kas didesnė. Todėl siūloma rūpintis savo kūno svoriu, svarbus fizinis aktyvumas. Nepamirškite ir sveikos mitybos, siūloma vartoti maisto, kuriame yra kalcio ir vitamino D, pavyzdžiui pieno produktus, vartokite riebios žuvies, turinčios omega-3 riebalų rūgščių (lašina, skumbrė, upėtakis). Į savo racioną įtraukite pomidorų, alyvuogių aliejaus, žalių lapinių daržovių, uogų, riešutų.