bio glucosamin mega 500mg tab n60

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas sąnariams

Bio-Glucosamine Mega 500 mg tabletės, N60

Kategorija:
Prekės kodas
98493
Gamintojas
Pharma Nord
22Pirkdami prekę dovanų gausite +22 lojalumo taškai

Bio-Glucosamine Mega 500 mg dengtos tabletės sąnariams, maisto papildas, N60

Bio-Glucosamine Mega tabletės – gliukozamino preparatas sąnarių veiklai palaikyti

Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės sąnario kremzlės sudedamosios dalys. Gliukozaminas – gyvybiškai svarbi statybinė medžiaga susidėvėjusioms organizmo ląstelėms ir audiniams atnaujinti. Jis yra ypač svarbus sąnario kremzlės, sausgyslių bei raiščių audinių atsinaujinimui. Gliukozaminas yra būtinas sąnarinio tepalo gamybai, kurio reikia sveikai kremzlei palaikyti ir sąnariams laisvai judėti.

  • Bio-Glucosamine Mega gliukozaminas yra gliukozamino sulfato formos.
  • Gliukozamino sulfatas yra geriausiai absorbuojama (>90 %) iš virškinamojo trakto ir sąnarių audiniuose įsisavinama forma lyginant su kitomis gliukozamino formomis.
  • Chondroitinas, esantis maisto papilde sąnariams Bio-Glucosamine Mega,  padeda palaikyti kremzlės skysčių balansą ir veikia kaip sąnarinis tepalas.
  • Bio-Glucosamine Mega maisto papilde esantis chondroitinas yra išgaunamas iš ryklio kremzlių, skirtingai nei dauguma kitų preparatų, kuriuose esantis chondroitinas yra išgaunamas iš galvijų kremzlių.

Bio-Glucosamine Mega gliukozamino tablečių sudėtis

Vienoje Bio-Glucosamine Mega gliukozamino tabletėje yra 500 mg gliukozamino sulfato 2KCl ir 400 mg chondroitino sulfato ekstrakto. Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, silicio dioksidas, hipromeliozė, titano dioksidas, talkas, indigokarminas. Sudėtyje nėra cukraus, mielių ir gliuteno.

Bio-Glucosamine Mega tablečių sąnariams vartojimas

Gerti po 1–3 Bio-Glucosamine Mega maisto papildo tabletes per parą valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Įspėjimai apie Bio-Glucosamin Mega tabletes sąnariams

Alergija vėžiagyviams. Gliukozaminas yra išgaunamas iš kiautus turinčių vėžiagyvių. Bio-Glucosamine Mega maisto papildas gali sukelti alergines reakcijas žmonėms, kurie yra alergiški vėžiagyviams. Nėščios moterys ir žindyvės, prieš pradėdamos vartoti maisto papildus, turi pasitarti su gydytoju ar vaistininku.     

Bio-Glucosamine Mega maisto papildo sąnariams laikymas

Bio-Glucosamine Mega tabletes laikyti kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Bio-Glucosamine Mega gliukozamino tablečių gamintojas

Pharma Nord ApS, Tinglykke 4-6,
DK-6500, Vojens,
Danija

Bio-Glucosamine Mega įgaliotasis atstovas Lietuvoje

Pharma Nord SIA atstovybė,
Geležinio Vilko 18A,
LT-08104
Vilnius
Tel.: (85) 212 22 90.

Bio-Glucosamine Mega 500 mg tabletės, N60 vartojimas

Gerti po 1–3 Bio-Glucosamine Mega maisto papildo tabletes per parą valgio metu. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.