Magnio preparatai Mažiau...

Ar Jus domina magnio preparatai? Magnis svarbus širdies darbui, ritmingam širdies veiklos palaikymui, stiprina kaulus ir nervų sistemą. Magnis, skatindamas insulino gamybą, daro įtaką cukraus kiekio kraujyje reguliavime. Mineralas taip pat atpalaiduoja raumenis, plečia kraujagysles ir taip mažina padidėjusį kraujo spaudimą. Žinomų gamintojų vitaminai ir maisto papildai, skirti kasdienės mitybos papildymui. Didelis magnio preparatų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Magnis - vienas pagrindinių makroelementų  

Magnis itin svarbus mineralas. Jis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją. Žinoma, kad magnis taip pat padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę bei atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese. „MANO vaistinėje“ siūlomi skystas magnis su vaistažolių ekstraktais ir šviežių sulčių koncentratais, dažnai rasite tokį derinį: magis, B6 vitaminas, pastarasis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią psichologinę funkciją, imuninės sistemos veiklą. Dažnai klausiama, koks magnis geriausiai pasisavinamas? Pastaruoju metu vis dažniau vartojamas liposominis magnis. Tvirtinama, kad dėl liposomos pasiekiamas efektyvesnis naudingų medžiagų įsisavinimas. Atminkite, kad maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. 

 

Magnis | Mano Vaistinė

 

Magnio šaltiniai maiste 

Magnio yra grūduose, kruopose (grikiuose, ryžiuose), taip pat pupelėse, sėlenose, žirniuose, abrikosuose, žuvyje, jūros gėrybėse, razinose, vynuogėse, arbūzuose, žaliose daržovėse (špinatuose, krapuose, rūgštynėse). Magnio galima rasti ir migdoluose, šokolade. Tačiau kartais magnis gali būti vartojamas papildomai, jei organizme aptinkamas jo trūkumas. Gydytojas, atlikęs visus reikiamus tyrimus, gali skirti reikalingus preparatus.  

 

Požymiai, rodantys magnio trūkumą 

Esant magnio trūkumui, gali pradėti traukti mėšlungis, sutrikti širdies veikla, nusilpti nervai ir raumenys. Trūkstant magniui, gali pasireikšti galvos skausmas, raumenų mėšlungis, pirštų galiukų tirpimas, galvos sukimasis, ūžimas ausyse, pasitaiko akies voko ar raumens trūkčiojimas. Magnis vaikams yra labai svarbus, esant jo trūkumui, gali sulėtėti augimas. Magnio trūkumą turintys žmonės gali skųstis irzlumu, nerimu, miego sutrikimais, net depresija.

 

Rekomenduojama magnio paros norma

Rekomenduojama magnio paros norma – 350 mg. Magnio poreikis padidėja nėštumo bei žindymo metu, paauglystėje, intensyviai sportuojant. Magnio netenkama piktnaudžiaujant alkoholiu, riebiu maistu, badaujant.