Rankų, nagų priežiūros priemonės Mažiau...

Ieškote kokybiškų rankų ir nagų priežiūros priemonių? Rankų kremai skirtingiems odos tipams ir priemonės nagams leis užtikrinti tinkamą rankų ir nagų būklę, suteiks sveiką išvaizdą, palaikys drėgmę ir minkštumą, apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio. Žinomų gamintojų rankų, nagų priežiūros priemonės, tokios kaip ESSEX kremas, ESSEX LOTION 50 ml, ESSEX LOTION 300 ml ir kitos, tinka kasdienei rankų ir nagų priežiūrai, minkština, švelnina ir apsaugo net ir labai sausą odą. Didelis rankų ir nagų priežiūros priemonių pasirinkimas, gera kaina, akcijos ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Rankų priežiūros priemonės 

Rankų priežiūros priemonės: rankų kremai, aliejai, prausikliai ir kitos priemonės jūsų rankoms ir nagams. Mūsų rankos kenčia nuo įvairių išorinių veiksnių: šalčio, karščio, dažno plovimo, sauso patalpų oro, cheminių medžiagų ir pan., oda sausėja, pažeidžiamas jos apsauginis barjeras, todėl atsiranda ir didesnė infekcijų rizika. „MANO Vaistinėje“ siūlomi rankų kremai tinka esant išsausėjusiai, pavargusiai rankų odai, kad šia būtų pasirūpinta tinkamai. Vitaminas E, sviestmedžių sviestas, glicerinas, keramidai, hialurono rūgštis, alavijų ekstraktas, šlapalas, arganų aliejus – šių ingredientų reikia ieškoti kremų ir losijonų sudėtyse.  

 

Rankų, nagų priežiūros priemonės | MANO Vaistinė

 

Koks kremas tinkamiausias?  

Apsauginiai rankų kremai yra reikalingi, kai oda susiduria su dirgikliais, pavyzdžiui, vėju, šalčiu. Tokių kremų sudėtyse reikia ieškoti glicerino, aliejų.  

Rankų kremai sausai odai neleidžia prarasti drėgmės ir turi drėkinančių savybių ingredientų. Kremų sudėtyse ieškokite keramidų, vitamino E, šlapalo, taukmedžių sviesto.  

Drėkinamasis rankų kremas būtinas kiekvienam, kuris nori pasirūpinti savo rankų oda. Ieškokite kremų su hialurono rūgštimi, alavijų ekstraktu. Tepkite kremą tiek dažnai, kiek reikia, kad išvengtumėte sudirgimo. Kai kurie specialistai rekomenduoja odą tepti kremu po kiekvieno plovimo.  

 

Tinkamas rankų plovimas  

Rankų plovimas yra geras įprotis, tačiau dažnai plaunant rankas, šių oda išsausėja. Todėl rekomenduojama rankų plovimui naudoti prausiklius, kuriuose yra drėgmę išsaugančių ingreidientų. Siūloma naudoti šiltą vandenį ir vengti karšto vandens, nes šis gali dar labiau išsausinti odą. Po rankų plovimo galite odą patepti tinkamu kremu. Taip pat turbūt daugelį pandemija išmokė, kad rankas reikia plauti ne trumpiau nei dvidešimt sekundžių, nepamirštant kiekvieno odos plotelio - tik taip pašalinami visi nešvarumai.  

 

„MANO Vaistinėje“ ne tik rankų priežiūros priemonės, bet ir maisto papildai nagams, odai ir plaukams.