Dermatologinė kosmetika vaikams Mažiau...

Profesionali dermatologinė kosmetika vaikams: šampūnai vaikams, kremai nuo saulės, kūno prausikliai ir kita dermatologinė kosmetika leis tinkamai pasirūpinti jautria vaikų oda, kuriai reikia ypatingos priežiūros. Dermatologinė kosmetika vaikams savo sudėtyje turi įvairių veikliųjų medžiagų, tokių kaip taukmedžio sviestas, vitaminai, alantoinas ir kitos medžiagos, kurios švelniai prižiūri bei puoselėja odą. Vaikams rekomenduojama rinktis kosmetiką be kvapiklių, dažiklių, konservantų. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: BABE, BIODERMA, EUCERIN ir kiti žinomi bei pasaulyje vertinami prekiniai ženklai.  

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Dermatologinė kosmetika vaikams  

Vaikų odai nuo pirmųjų dienų reikalinga kruopšti ir tinkama priežiūra, todėl rekomenduojama dermatologinė kosmetika vaikams, kuri yra be parabenų, alkoholio, su hipoalerginėmis kvapiosiomis medžiagomis, kurios nedirgina jautrios kūdikių ir vaikų odos. Plaukų šampūnai, prausikliai, kremai nuo vystyklų dermatito, kremai kūdikiams savo sudėtyse turi įvairių veikliųjų medžiagų, tokių kaip taukmedžio sviestas, medetkos, pantenolis. Atminkite, kad kūdikių ir mažų vaikų odai nereikia daug priemonių: užtenka švelnaus prausiklio, drėkiklio, kremo nuo iššutimų. Taip pat čia galioja taisyklė – mažiau yra daugiau, odai ar plaukams užtenka nedidelio kiekio priemonės. „MANO vaistinėje“ rasite visame pasaulyje pripažintų ir jautrios odos priežiūrai pritaikytos kosmetikos gamintojų: BABE, SEBAMED, BIODERMA ir kitų vertinamų prekinių ženklų.  

 

dermatologinė kosmetika vaikams | Mano vaistinė

 

Kūdikių odos priežiūra 

  • Ne visiems kūdikiams reikia naudoti drėkinamuosius kremus. Natūralu, kad pirmosiomis savaitėmis kūdikiai susiduria su nedideliais odos išsausėjimais, kurie ilgainiui praeina savaime. Tačiau jei jūsų kūdikio oda labai sausa, galite patepti drėkinamuoju kremu, kuriame nėra kvapiųjų medžiagų ar dažiklių, galinčių sudirginti kūdikio odelę.  
  • Mažylių maudyti vonioje nereikia kiekvieną dieną. Užtenka, kad kūdikių rankos, veidas, lytiniai organai būtų švarūs tarp maudynių: tiesiog sudrėkinkite minkštą audinį šiltu vandeniu ir švelniai nuvalykite reikiamas vietas. Maudykite kūdikį šiltoje patalpoje, pasirinkdami tinkamą vandens temperatūrą (apie 38 laipsniai), rekomenduoja maudyti mažylį ne ilgiau nei 10 minučių. Venkite muilo, tinkami kūdikių kūno prausikliai be kvapiųjų medžiagų ir dirginančių sudedamųjų dalių. Švelniai nusausinkite vaiko odą – jokiu būdu netrinkite.  

 

Kūdikių odos sudirgimai: požymiai ir priemonės 

Kontaktinis dermatitas pasireiškia įvairiais simptomais: oda parausta, patinsta, tampa sausa, lupasi. Jį sukelia dirgikliai ir alergenai: šlapimas, netinkami muilai, prausikliai, kvapiosios medžiagos, kai kurie metalai. Esant kontaktiniam dermatitui, siūloma kūdikį rengti laisvais drabužiais, vengti šiurkščių audinių, tokių kaip vilna, turi būti naudojami bekvapiai drėkinamieji kremai.  

Egzema yra dažnai pasitaikanti, lėtinė odos liga. Kūdikiams ji atsiranda ant skruostų, vėliau išplinta ant kojų ir rankų. Tokiu atveju naudojami drėkinamieji kremai be kvapiklių, dažiklių. Esant vidutinio sunkumo ar sunkiems egzemos atvejams, gali tekti tepti steroidų ar antibiotikų kremą, kuriuos paskiria gydytojas.  

Prakaitinis bėrimas yra dažnas odos sudirgimas, galintis atsirasti bet kuriuo metų laiku. Jis pasirodo galūnių lenkimo vietose. Tokiu atveju kūdikio odą reikia vėsinti vonioje arba švelniai valant drėgna, švelnia šluoste. Paprastai jis praeina po 2–3 dienų.