Dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai Mažiau...

Dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai, geliai bei kita kosmetika leis pasirūpinti tinkamu bei veiksmingu prakaitavimo stabdymu ir jautria pažastų oda, kuriai reikia ypatingo dėmesio. Dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai sudėtyje turi įvairių veikliųjų medžiagų, o taip pat rūpinasi oda, kad išvengtumėte sudirgimų ir kitų nemalonių pojūčių. Purškiami, tepami, rutuliniai dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai – rinkitės patogiausią ir geriausiai atitinkantį jūsų poreikius. „MANO vaistinėje“ pripažinti dermatologinės kosmetikos gamintojai: BABE, URIAGE, SVR ir kiti žinomi bei pasaulyje vertinami prekiniai ženklai. 

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai 

Jautri, lengvai pažeidžiama pažastų oda nuo netinkamų priemonių gali sudirgti, todėl reikia kruopščiai rinktis naudojamas kosmetines priemones. Dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai savo sudėtyse paprastai neturi alkoholio, stiprių kvapiklių, parabenų, tačiau turi odą raminančių ingredientų, tokių kaip niacinamidas. Dezodorantus, antiperspirantus galima naudoti kaip apsaugą nuo prakaitavimo, esant stresui, hormoniniams pokyčiams, o taip pat kasdieniniam naudojimui. Tepami, purškiami, rutuliniai, gelio pavidalo dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai, o taip pat dezoruojantys prausikliai su probiotikais leis tinkamai pasirūpinti kūno priežiūra. „MANO vaistinėje“ rasite visame pasaulyje pripažintų ir jautrios odos priežiūrai pritaikytos kosmetikos gamintojų: EUCERIN, SVR, VICHY ir kitų vertinamų prekinių ženklų.  

 

dermatologiniai dezodorantai, antiperspirantai | Mano vaistinė

 

Kuo skiriasi antiperspirantai nuo dezodorantų? 

Antiperspirantai suteikia ilgalaikę apsaugą nuo prakaitavimo (nuo 24 iki 72 valandų), jų sudėtyse yra aliuminio chlorido, kuris užkerta kelią prakaito išsiskyrimui - sutraukia prakaito liaukas. Taip pat šios medžiagos stabdo ir bakterijų dauginimąsi, todėl neatsiranda nemalonus kvapas. Jautriai odai gali būti naudojami specialūs geliai ir kremai, kurios tinka tepti ir ant delnų bei pėdų. Jautrios odos savininkams svarbu, kad sudėtyje esančios medžiagos nesukeltų sudirgimo, todėl venkite derėtų vengti kvapiklių turinčių priemonių.  

Dezodorantai neužkemša prakaito liaukų, neturi prakaitavimą mažinančių savybių, tačiau turi medžiagų, kurios naikina bakterijos, todėl sumažina nemalonų prakaito kvapą. Dezodorantuose esantis alkoholis sausina odą, todėl siūloma rinktis priemones, kuriose nėra šios sudedamosios dalies.