Richter-FerroHemo 18mg tabletės N40

Prekės kodas
22640
Gamintojas
Gedeon Richter
Richter-FerroHemo 18mg tabletės N40 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vitaminai ir mineralai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Richter-FerroHemo 18mg tabletės N40

Kategorija:
Prekės kodas
22640
Gamintojas
Gedeon Richter
Įprasta kaina 25,26 €
Pranešti,
kai kaina nukris
1,26 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 42, kurių vertė 1,26 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 42, kurių vertė 1,26 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

Maisto papildas Richter-FerroHemo 18mg tabletės N40

RICHTER FerroHemo vartojimo nurodymai

Vartoti po 1 tabletę RICHTER FerroHemo per dieną, užgeriant stikline vandens.
Maksimali RICHTER FerroHemo vartojimo trukmė neribojama. Rekomenduojama minimali vartojimo trukmė – trys mėnesiai.
Neviršykite rekomenduojamos dozės.
RICHTER FerroHemo sudėtyje nėra jokių vaistų ar hormonų; jis gaminamas laikantis kokybės kontrolės standartų.
RICHTER FerroHemo yra maisto papildas ir negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveika gyvensena.
RICHTER FerroHemo laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
RICHTER FerroHemo sudėtyje yra sojų lecitino. Jei esate alergiški sojoms arba bet kuriai kitai pagalbinei medžiagai, šio maisto papildo nevartokite.
RICHTER FerroHemo galima vartoti nėštumo ir žindymo metu. Prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju.

Kodėl buvo sukurtas RICHTER FerroHemo?

RICHTER FerroHemo yra švelnus geležies turintis maisto papildas, skirtas papildyti organizmo geležies atsargas tuomet, kai geležies netenkama daugiau, nei jos įsisavinama. Geležis organizme negaminama, jos būtina gauti su maistu. Geležis yra būtinas mineralas. Geležis padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą, normalų deguonies pernešimą organizme. Geležis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią imuninės sistemos veiklą. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Kai trūksta geležies, šios funkcijos gali sutrikti. Geležis padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją bei mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Kuo RICHTER FerroHemo skiriasi nuo kitų geležies turinčių maisto papildų?

RICHTER FerroHemo sudėtyje yra vadinamosios ne hemo geležies - geležies (II) sulfato ir hemoglobino – natūralios, vadinamosios hemo geležies. Jis buvo sukurtas dėl tos priežasties, kad vien ne hemo geležies turintys papildai yra blogai toleruojami ir prastai absorbuojami organizme1 . Skrandžio rūgštingumas, maistas ir gėrimai neturi įtakos hemo geležies įsisavinimui.

Kada vartoti RICHTER FerroHemo?

RICHTER FerroHemo tinkamas vartoti 18 metų ir vyresniems asmenims. RICHTER FerroHemo ypač tinka pastoti planuojančioms moterims, moterims premenopauzės laikotarpiu bei senyviems žmonėms. Nors RICHTER FerroHemo nepakeičia subalansuotos mitybos, jis gali būti naudingas esant išskirtiniam geležies poreikiui, pvz., jauniems žmonėms, menstruacijų metu ar netekus kraujo dėl kitų priežasčių, nėščioms moterims, sportininkams, o taip pat esant mitybos apribojimams, pvz., mažinant svorį arba pablogėjus apetitui. Nevartokite RICHTER FerroHemo, jei yra geležies perteklius arba sutrikęs jos įsisavinimas organizme. Ar galima RICHTER FerroHemo vartoti kartu su vaistais? Laikykitės RICHTER FerroBio vartojimo nurodymų Nevartokite RICHTER FerroHemo, jei vartojate vaistų, kurių sudėtyje yra geležies.

Ar RICHTER FerroHemo sukelia kokį nors šalutinį poveikį?

Kadangi šio maisto papildo sudėtyje yra geležies, pavartotas didelis jo kiekis gali būti žalingas labai mažiems vaikams. Nuo geležies išmatos gali patamsėti ar įgauti žalią spalvą. Tai yra normalu ir dėl to nerimauti nereikia. Jei pasireiškia bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Atsitiktinai pavartoję per didelę dozę, nutraukite vartojimą ir nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

Kokia RICHTER FerroHemo sudėtis?

RICHTER FerroHemo yra geležies turintis maisto papildas. Maistinės ar fiziologinį poveikį turinčios medžiagos nurodytos žemiau:

Maistinės ar fiziologinį poveikį turinčios medžiagos Tabletė % RMV* Geležis (iš geležies (II) sulfato ir hemoglobino) 18 mg 129 % Hemoglobinas 519 mg ** *RMV Referencinė maistinė vertė ** Referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Sudedamosios dalys:

galvijų hemoglobino milteliai; užpildas: mikrokristalinė celiuliozė; geležies (II) sulfatas; lipnumą reguliuojančios medžiagos: kalcio fosfatai; emulsiklis: polivinilpolipirolidonas; lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas; glazūros medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, skingdikliai: hipromeliozė, polidekstrozė, polivinilo alkoholis; dažikliai: kalcio karbonatas, geležies oksidai ir hidroksidai, indigotinas; lipnumą reguliuojanti medžiaga: talkas, emulsikliai: polietilenglikolis, kokosų aliejaus vidutinės grandinės trigliceridai, lecitinas (sojų).

Papildoma informacija apie RICHTER FerroHemo

RICHTER FerroHemo yra raudonos, plėvele dengtos, kapsulės pavidalo tabletės lizdinėse plokštelėse; vienoje lizdinėje plokštelėje yra 20 tablečių; vienoje dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės. Maisto papildas tinkamas vartoti 36 mėnesius nuo pagaminimo datos. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po “Geriausias iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, RICHTER FerroHemo vartoti negalima. Maisto papildas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

RICHTER FerroHemo yra registruotas prekės ženklas.

Laikyti vėsioje (15 – 25 °C), sausoje vietoje. Saugoti nuo šilumos ir drėgmės. Nelaikyti vonios kambaryje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: pagaminta Belgijoje GlobiFer Intl. užsakymu

Platintojas: Gedeon Richter Plc., Gyömrői út 19-21. 1103 Budapest, Vengrija

1 World Health Organization: Vitamin and Mineral Requirements in Human Nutrition 2nd Edition. 2004.

Panašios prekės
Vitaminai ir mineralai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau