Carsil 22.5 mg silimarino tabletės, N80

Prekės kodas
3228
Gamintojas
Sopharma AD
Vaisto grupė
Nereceptinis
Augalinis vaistas kepenims Carsil 22.5 mg silimarino tabletės, N80 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Augalinis vaistas kepenims

Carsil 22.5 mg silimarino tabletės, N80

Kategorija:
Prekės kodas
3228
Gamintojas
Sopharma AD
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 6,87 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Carsil 22.5 mg dengtos tabletės, preparatas kepenims, N80

Silimarinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
-  Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

1. Kas yra Carsil ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Carsil
3. Kaip vartoti Carsil
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Carsil
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1.  Kas yra Carsil ir kam jis vartojamas

Carsil yra augalinės kilmės preparatas. Veiklioji medžiaga silimarinas stabilizuoja kepenų ląstelės membraną apsaugodamas kepenis nuo kenksmingų poveikių ir padėdamas atsistatyti pažeistoms kepenų ląstelėms. Vaistas vartojamas kaip papildoma priemonė esant toksiniam kepenų pakenkimui ir sergant lėtiniu kepenų uždegimu arba ciroze. Ūminių kepenų pakenkimų atvejais šio vaistinio preparato be gydytojo priežiūros vartoti negalima.

2. Kas žinotina prieš vartojant Carsil tabletes

Carsil vartoti negalima:
jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai, taip pat Asteraceae/Compositae šeimos augalams;

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Jeigu sergate diabetu ar yra sumažėjusi gliukozės koncentracija kraujyje, vartojant Carsil gali sumažėti gliukozės koncentracija kraujyje. Nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 paaugliams, nes duomenų apie vaistinio preparato saugumą ir veiksmingumą nepakanka.

Kitų vaistų vartojimas
Duomenų apie Carsil sąveiką su kitais preparatais nėra.

Carsil vartojimas su maistu ir gėrimais
Duomenų nėra.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Klinikinių duomenų apie silimarino vartojimą nėštumo metu nėra, taip pat nežinoma, ar silimarino patenka į moters pieną. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartoti nerekomenduojama. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Duomenų nėra

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Carsil medžiagas
Carsil sudėtyje yra laktozės, gliukozės, sacharozės, sorbitolio. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Carsil sudėtyje yra kviečių krakmolo. Tinka sergantiems celiakija. Šio vaisto negalima vartoti kviečiams alergiškiems pacientams (ši liga skiriasi nuo celiakijos).

Vaisto sudėtyje yra metilo parahidroksibenzoato (E218) ir propilo parahidroksibenzoato (E216), kurie gali sukelti alerginių reakcijų, kurios gali būti uždelstos, ir išimtiniais atvejais bronchų spazmą.

3. Kaip vartoti Carsil silimarino tabletes

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiems žmonėms
Lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: rekomenduojama vartoti po 3-4 dengtas tabletes 3 kartus per dieną. Gydymo kurso trukmė turėtų būti ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Tablečių nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.

Ką daryti pavartojus per didelę Carsil dozę
Duomenų apie perdozavimą preparatu nėra. Išgėrus labai didelę Carsil dozę, paskatinamas vėmimas, plaunamas skrandis, skiriama aktyvuotosios anglies bei simptomatinių preparatų.

Pamiršus pavartoti Carsil
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Carsil
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Carsil tablečių poveikis

Rekomenduojamomis dozėmis vartojamas Carsil yra saugus ir gerai toleruojamas. Nepageidaujamas poveikis pasireiškė labai retai. Labai retai pasitaiko galvos skausmas, svaigimas, nemalonus jausmas pilve, viduriavimas, niežulys ir/ar dilgėlinė. Nutraukus gydymą preparatu, visi šie simptomai išnyksta.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5.  Kaip laikyti Carsil tabletes kepenims

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Carsil tablečių sudėtis
- Veiklioji Carsil medžiaga yra silimarinas. Vienoje dengtoje tabletėje  yra 40,9 - 56,3 mg Silybum marianum (L.) Gaertn., fructus (margainių vaisių) rafinuoto ir standartizuoto sausojo ekstrakto (35-50:1), atitinkančio 22,5 mg silimarino, išreikšto silibininu. Ekstrakcijos tirpiklis: metanolis 98 % (V/V).
- Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolys: laktozės monohidratas, kviečių krakmolas, povidonas K25, mikrokristalinė celiuliozė, talkas, magnio stearatas, gliukozės monohidratas, sorbitolis (E420), natrio-vandenilio  karbonatas. Tabletės dangalas: celiuliozės acetatas-ftalatas, dietilo ftalatas, sacharozė, gumiarabikas, želatina, titano dioksidas (E171), makrogolis 6000, Opalux AS 26589 Brown (sacharozė, išgrynintas vanduo, raudonasis geležies oksidas (E172), juodasis geležies oksidas (E172), metilo parahidroksibenzoatas (E218), propilo parahidroksibenzoatas (E216)), glicerolis.

Carsil išvaizda ir kiekis pakuotėje
Tabletės yra dengtos, taisyklingos apvalios formos, rudos spalvos. 10 (dešimt) dengtų tablečių PVC ir aliuminio folijos lizdinėje plokštelėje. Kartono dėžutėje yra 80 tablečių ir pakuotės lapelis.

Carsil tablečių rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

SOPHARMA AD
16 Iliensko Shosse Str.
Sofia 1220
Bulgarija
Tel.: (+3592) 936 2063
Faksas: (+3592) 936 0286
El. paštas: [email protected]

Carsil 22.5 mg silimarino tabletės, N80 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms: lengva arba vidutinio sunkumo kepenų liga: rekomenduojama vartoti po 3-4 dengtas tabletes 3 kartus per dieną. Gydymo kurso trukmė turėtų būti ne trumpesnė kaip 3 mėnesiai. Tablečių nekramtyti, užgerti nedideliu kiekiu skysčio.

Panašios prekės
Vaistai tulžies ir kepenų ligoms gydyti

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau