Colief Infant Drops laktazės lašai, 15ml

Prekės kodas
20876
Gamintojas
Crosscare Ltd
-10%
logo
Colief Infant Drops laktazės lašai, 15ml | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Colief Infant Drops laktazės lašai, 15ml

Kategorija:
Prekės kodas
20876
Gamintojas
Crosscare Ltd
logo
Lojalumo programos MANO eurai dalyviams
-10%
logo
Speciali kaina
24,30 €
Sutaupote:
2,70€ (10%)
Įprasta kaina 27,00 €
Pranešti,
kai kaina nukris

COLIEF laktazės lašai INFANT DROPS, 15 ml

Maisto papildas

 Laktazės fermento lašai kūdikiams, naudojami su motinos pienu arba pieno mišiniu siekiant sumažinti laktozės kiekį ir padėti sumažinti pilvo dieglių sukeliamą diskomfortą.

 Kas yra „Colief Infant Drops“? „Colief Infant Drops“ veiklioji medžiaga yra laktazės fermentas, natūraliai atsirandantis organizme.

 Kas yra laktazė? Motinos piene, pieno produktuose, pradiniuose mišiniuose kūdikiams ir tolesnio maitinimo mišiniuose yra kompleksinis cukrus, vadinamas laktoze. Laktazė yra fermentas, kuris paprastai gaminamas žmogaus organizme ir skaido laktozę į gliukozę ir galaktozę, kad organizmas galėtų ją absorbuoti.

 Laikinas laktozės netoleravimas. Pirmaisiais gyvenimo mėnesiais kai kuriems kūdikiams gali būti sunku visiškai suvirškinti piene esančią laktozę. Tai gali sukelti net pilvo dieglius. „Colief Infant Drops“ padeda suskaidyti įprastame piene (motinos piene ar pieno mišinyje) esančią laktozę ir pienas tampa lengviau virškinamas.

 Kaip veikia „Colief Infant“ lašai? „Colief Infant“ lašai suskaido didžiąją dalį laktozės, esančios piene (motinos piene ar pieno mišinyje), todėl pienas tampa lengviau suvirškinamas.

 Kaip vartoti? „Colief Infant“ lašus galima lašinti į pieną (motinos pieną arba pieno mišinį) kiekvieną kartą, kai maitinate kūdikį, maždaug iki 3–4 mėnesių amžiaus. „Colief Infant“  lašų vartojimą reikia nutraukti palaipsniui: 1. Maitinimo metu sumažinkite lašelių skaičių perpus. 2. Lašus vartokite kas antrą maitinimą. 3. Galiausiai sumažinkite lašų vartojimą kartą per dieną, kol visiškai nustosite vartoti. Jei bet kuriame etape diskomforto požymiai pasikartoja, grįžkite prie ankstesnio dozavimo. Per 24 valandas neduokite daugiau kaip 64 lašų.

 Sudedamosios dalys: Vandeninis laktazės fermentas (Kluyveromyces lactis 4500 FCC NLU/g).

 Įspėjimai: Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Vartodami „Colief Infant“ lašus, visada atidžiai vykdykite gamintojo nurodymus.„Colief Infant“ lašai geriau veikia, kai yra lašinami į šiltą (kūno temperatūros) pieną. Nelašinkite „Colief Infant“ lašų į per šaltą ar per karštą pieną. Lašus lašinkite tik į motinos pieną ar pieno mišinį, nelašinkite lašų tiesiai kūdikiui į burną. Pradėję maitinti kūdikį pienu kartu su „Colief Infant“ lašais, galite pastebėti išmatų pokyčius. Tuštinimasis gali tapti dažnesnis, o išmatos skystesnės. Tokiu atveju galite sumažinti į pieną lašinamų lašų skaičių. Jei nerimaujate dėl savo vaiko sveikatos, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

 Grynasis kiekis: 15 ml.

 Gamintojas: „Corssacare Ltd“, „Herbert Building“, „The Park“, „Carrickmines“, Dublino 18, Airija

Atstovas: Oribalt Vilnius, UAB, Maišinės k. 1 C, Lentvario sen., Trakų rajonas, tel. (8-5) 268 8401

Panašios prekės
Maisto papildai virškinimui

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau