Probiotikai, prebiotikai Mažiau...

Ieškote populiariausių pienrūgštės bakterijų – laktobacilų ir bifidobakterijų kompleksų? Probiotikai, prebiotikai skirti normaliai žarnyno veiklai palaikyti. Laktobacilos ir bifidobakterijos – natūraliai žmogaus žarnyne gyvenančios bakterijų kultūros. Lengvai įsisavinamos pienrūgštės bakterijos palaiko normalią žarnyno motoriką ir inulinas, papildo mitybą pakankamu ląstelienos kiekiu. Didelis probiotikų, prebiotikų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

PROBIOTIKAI IR PREBIOTIKAI

Probiotikai – tai gyvosios bakterijos (dar vadinamos gerosiomis bakterijomis), įsikūrusios žmogaus žarnyne ir palaikančios gerųjų ir blogųjų bakterijų balansą. Kai gerųjų bakterijų trūksta, silpsta imunitetas, organizmas gali neįsisavinti vitaminų ir mineralų. Prebiotikai – tai probiotinėms bakterijoms reikalinga terpė. Kartais, gerųjų ir blogųjų bakterijų pusiausvyra pažeidžiama, tuomet rekomenduojama vartoti probiotinių bakterijų. Internetinėje „MANO vaistinėje“ rasite įvairių pavidalų (kapsulės, tabletės, milteliai geriamajam tirpalui, lašai) ir įvairių malonių skonių probiotikų ir prebiotikų, skirtų tiek suaugusiems, tiek vaikams bei kūdikiams. ACIDOLAC JUNIOR, „Bifoval Babe“, „Swanson“ pieno rūgšties bakterijų, LEPICOL maisto papildų žarnynui, ECOSH „Ecobiotic“  ir kt. žinomų gamintojų produktų. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. „MANO vaistinėje“ patogus apsipirkimas, greitas pristatymas, visuomet geros kainos.

 

Probiotikai ir prebiotikai | MANO Vaistinė

 

KOKIUOSE MAISTO PRODUKTUOSE GAUSU PROBIOTIKŲ IR PREBIOTIKŲ?

Probiotiniais mikroorganizmais laikomos laktobakterijos, bifidobakterijos, propionobakterijos, termofiliniai streptokokai. Jų galima rasti tokiuose maisto produktuose kaip jogurtas, varškė, pienas, rauginti kopūstai. Prebiotikais vadinami pektinas, laktozė, skaidulos, fruktooligosacharidai, galaktooligosacharidai. Naudingos žarnyno bakterijos maitinasi šiomis maistinėmis medžiagomis, leidžia joms daugintis. Prebiotikai randami vaisiuose, tokiuose kaip bananai, taip pat uogose, daržovėse, tokiose kaip svogūnai, porai. Taip pat ir graikiniuose riešutuose, ankštinėse kultūrose (raudonuosiuose lęšiuose). Derėtų vengti tokių maisto produktų, kurie mažina gerųjų bakterijų kiekį: cukraus, baltos duonos ir miltinių patiekalų, konservuoto maisto.

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų taip pat laukia maisto papildai nagams, įvairūs vitaminai, kosmetikos ir higienos prekės.