Angin-Heel S tabletės ryklei ir tonzilėms, N50

Prekės kodas
0166
Gamintojas
Heel
Vaisto grupė
Nereceptinis
Homeopatinis vaistas Angin-Heel S tabletės ryklei ir tonzilėms, N50 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Homeopatiniai vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Homeopatinis vaistas

Angin-Heel S tabletės ryklei ir tonzilėms, N50

Kategorija:
Prekės kodas
0166
Gamintojas
Heel
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 6,56 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Angin-Heel S tabletės ryklei, tonzilėms, N50

Homeopatinis preparatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Angin-Heel S tablečių galima įsigyti be recepto, tačiau jas reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Angin-Heel S tabletės ir kam jos vartojamos
2. Kas žinotina prieš vartojant Angin-Heel S tablečių
3. Kaip vartoti Angin-Heel S tabletes
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Angin-Heel S tabletes
6. Kita informacija

1. KAS YRA ANGIN-HEEL S TABLETĖS IR KAM JOS VARTOJAMOS

Angin-Heel S tabletės yra homeopatinis vaistinis preparatas, vartojamas dėl ryklės ir tonzilių uždegimo atsiradusiam pasunkėjusiam rijimui, skausmui ir ryklės paraudimui mažinti. Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ANGIN-HEEL S TABLEČIŲ

Angin-Heel S tablečių vartoti negalima
Jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliosioms medžiagoms, pvz., arnikai, ar kitiems astrinių (graižažiedžių) šeimos augalams arba bet kuriai pagalbinei Angin-Heel S tablečių medžiagai.

Kitų vaistų vartojimas su Angin-Heel S
Sąveika su kitais vaistiniais preparatais nežinoma. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Angin-Heel S gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Angin-Heel S tablečių medžiagas
Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI ANGIN-HEEL S TABLETES

Angin-Heel S tablečių visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vaikams nuo 12 metų: vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną (laikyti burnoje, kol ištirps). Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje (pirmas dvi valandas) po 1 tabletę kas 15 min.
2–5 metų vaikams: vartoti po 1 tabletę vieną ar du kartus per dieną. Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje po 1 tabletę kas 1–2 val. (ne ilgiau kaip dviejų valandų laikotarpiu). 6–11 metų vaikams: vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje po 1 tabletę kas 1–2 val. (ne ilgiau kaip dviejų valandų laikotarpiu). Tabletę reikia lėtai ištirpinti burnoje. Tabletę reikia vartoti ne valgio metu (daryti pertrauką). Vaikams tabletę galima susmulkinti ir įmesti į nedidelį kiekį vandens.

Pavartojus per didelę Angin-Heel S tablečių dozę
Pranešimų apie perdozavimą negauta. Pamiršus pavartoti Angin-Heel S tablečių. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Angin-Heel S tabletes
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Angin-Heel S tabletės, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireškia ne visiems žmonėms. Dėl homeopatinės veikliosios medžiagos Hydrargyrum bicyanatum (gyvsidabrio) gali prasidėti alerginės reakcijos ar padidėti seilėtekis. Tokiu atveju vaisto vartojimą reikia nutraukti ir pasitarti su gydytoju. Pavieniais atvejais gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcijų žmonėms, kuriems yra nustatytas padidėjęs jautrumas astrinių (graižažiedžių) šeimos augalams, pvz., arnikai. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI ANGIN-HEEL S TABLETES

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės ir talpyklės etiketės po „Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Angin-Heel S tablečių vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

6. KITA INFORMACIJA APIE ANGIN-HEEL S TABLETES

Angin-Heel S tablečių sudėtis
- 1 tabletėje yra veikliųjų medžiagų: Hydrargyrum bicyanatum D8 30 mg, Phytolacca americana D4 30 g, Apis mellifica D4 30 mg, Arnica montana D4 30 mg, Hepar sulfuris D6 60 mg, Solanum dulcamara D4 60 mg, Atropa bella-donna D4 60 mg.
- Pagalbinės medžiagos: laktozė monohidratas, magnio stearatas.

Angin-Heel S tablečių išvaizda ir kiekis pakuotėje
Angin-Heel S tabletės yra nuo baltos iki gelsvai baltos spalvos, apvalios, plokščios, su nusklembtomis briaunomis. Pakuotėje yra 50 tablečių. Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2011-07-28.

Angin-Heel S rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Biologische Heilmittel Heel GmbH
Dr.-Reckeweg-Straße 2-4
76532 Baden-Baden
Vokietija
Tel.:  + 49 7221 501 00
Faksas:  + 49 7221 501 485
El. paštas:[email protected]

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
UAB „Farmahelis”
Partizanų g. 198-5
LT-50324 Kaunas
Tel., faksas  + 370 37 452 559
El. paštas: [email protected]

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2012-08-10
Šaltinis: VVKT

Angin-Heel S tabletės ryklei ir tonzilėms, N50 vartojimas

Angin-Heel S tablečių visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vaikams nuo 12 metų: vartoti po 1 tabletę 3 kartus per dieną (laikyti burnoje, kol ištirps). Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje (pirmas dvi valandas) po 1 tabletę kas 15 min. 2–5 metų vaikams: vartoti po 1 tabletę vieną ar du kartus per dieną. Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje po 1 tabletę kas 1–2 val. (ne ilgiau kaip dviejų valandų laikotarpiu). 6–11 metų vaikams: vartoti po 1 tabletę du kartus per dieną. Ūminių sutrikimų atveju – pradžioje po 1 tabletę kas 1–2 val. (ne ilgiau kaip dviejų valandų laikotarpiu). Tabletę reikia lėtai ištirpinti burnoje. Tabletę reikia vartoti ne valgio metu (daryti pertrauką). Vaikams tabletę galima susmulkinti ir įmesti į nedidelį kiekį vandens.

Panašios prekės
Homeopatiniai vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau