Canephron tabletės, N60

Prekės kodas
96518
Gamintojas
Bionorica
Vaisto grupė
Nereceptinis
Vaistas šlapimo takų uždegimui Canephron tabletės, N60 | Mano Vaistinė
Vaistas šlapimo takų uždegimui Canephron tabletės, N60 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Lytinę ir šlapimo sistemas veikiantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistas šlapimo takų uždegimui

Canephron tabletės, N60

Kategorija:
Prekės kodas
96518
Gamintojas
Bionorica
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 11,53 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Canephron dengtos tabletės, vaistas šlapimo takų uždegimui, N60

Širdažolių žolė, gelsvių šaknys, rozmarinų lapai

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Canephron ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Canephron
 3. Kaip vartoti Canephron
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Canephron
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Canephron ir kam jis vartojamas

Canephron dengtos tabletės yra tradicinis augalinis preparatas. Canephron yra skirtas apatinių šlapimo takų uždegimo sukeltiems lengviems negalavimams gydyti bei inkstų akmenų susidarymo profilaktikai. Canephron turėtų būti vartojamas palaikomajam gydymui kartu su gydytojo paskirtomis specifinėmis gydymo priemonėmis. Tradicinis augalinis vaistas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu.

2. Kas žinotina prieš vartojant Canephron tabletes šlapimo takų uždegimui

Canephron vartoti negalima:

 • jeigu skrandyje yra aktyvių pepsinių opų ar padidėjęs jautrumas širdažolių žolei, gelsvių šaknims, rozmarinų lapams, kitiems skėtinių (lot. Apiaceae) šeimos augalams (pvz., anyžius, krapai), anetoliui (t.y. tokių augalų, kaip anyžius, krapai, eterinių aliejų komponentas) arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
 • jeigu sutrikusi inkstų funkcija;
 • sergant uždegimine inkstų liga;
 • esant edemai dėl sutrikusios širdies funkcijos.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Canephron. Pastebėjus kraujo šlapime, tęsiantis karščiavimui, pasireiškus spazmams, atsiradus šlapinimosi sutrikimų ar ūmiam šlapimo susilaikymui, reikia nedelsiant pasitarti su gydytoju.

Vaikams ir paaugliams
Nerekomenduojama vaistą vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Canephron
Kol kas nežinoma apie sąveiką su kitais vaistais.

Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Canephron vartojimas su maistu
Vaisto galima vartoti neatsižvelgiant į valgymo laiką.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su vaistininku.

Kadangi nepakanka duomenų apie vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, vartoti vaistą nėštumo ir žindymo laikotarpiu negalima.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Canephron gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Canephron sudėtyje yra gliukozės, sacharozės ir laktozės.
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Canephron tabletes šlapimo takų uždegimui

Visada vartokite šį vaistą Canephron tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei nenurodyta kitaip, rekomenduojama dozė yra nurodyta lentelėje žemiau.

Pacientai

Vienkartinė dozė

Paros dozė

Paaugliai nuo 12 metų ir suaugusieji

2 dengtos Canephron tabletės

6 dengtos Canephron tabletės

Išgerkite vienkartinę Canephron dozę ryte, per pietus ir vakare. Tabletę išgerkite nesukramtytą, užgerdami trupučiu skysčio (pvz., stikline vandens). Reikia vartoti pakankamai skysčių gydymo metu. Gydymo trukmė nėra ribojama, tačiau, vartodami vaisto, atkreipkite dėmesį į informaciją 2 skyriuje „Kas žinotina prieš vartojant Canephron“.

Prašome pasitarti su gydytoju arba vaistininku, jei Jums atrodo, kad Canephron poveikis yra per stiprus ar per silpnas. Jei vaistas neveiksmingas arba sukelia šalutinį poveikį, nepaminėtą pakuotės ženklinime ar lapelyje, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Ką daryti pavartojus per didelę Canephron dozę?
Iki šiol žinomų apsinuodijimo atvejų nebuvo. Kreipkitės į gydytoją, jeigu pavartojote per didelę šio vaistodozę. Jūsų gydytojas nuspręs dėl tinkamo gydymo.

Pamiršus pavartoti Canephron
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Canephron
Nutraukus gydymą Cenephron, paprastai sutrikimų neatsiranda.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Canephron tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Nepageidaujamam poveikiui apibūdinti naudojamos šios dažnio kategorijos:

Dažni (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10, bet daugiau nei 1 iš 100 vartojusiųjų)
Virškinimo trakto sutrikimai(pykinimas, vėmimas, viduriavimas).

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)
Alerginės reakcijos.

Pasireiškus pirmiems padidėjusio jautrumo ir alerginių reakcijų simptomams, Canephron vartoti negalima.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu , taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu ). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Canephron tabletes šlapimo takams

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės po „Tinka iki" ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Canephron tablečių sudėtis
- Veikliosios Canephron medžiagos yra širdažolių žolė, gelsvių šaknys, rozmarinų lapai. Vienoje dengtoje tabletėje yra 18 mg Centaurium erythraea Rafn s. l., herba (skėtinių širdažolių žolės), 18 mg Levisticum officinale Koch., radix (vaistinių gelsvių šaknų), 18 mg Rosmarinus officinalis L., folium (kvapiųjų rozmarinų lapų).
- Pagalbinės medžiagos. Tabletės šerdis: laktozė monohidratas, magnio stearatas, kukurūzų krakmolas, povidonas K25, bevandenis koloidinis silicio dioksidas. Tabletės dangalas: skystoji gliukozė, džiovinta išpurškiant, kalcio karbonatas, kukurūzų krakmolas, dekstrinas, montanglikolio vaškas, povidonas K30, natūralusis ricinų aliejus, sacharozė, šelakas, talkas, raudonasis geležies oksidas (E172), riboflavinas (E101), titano dioksidas (E171).

Canephron išvaizda ir kiekis pakuotėje
Canephron yra oranžinės spalvos, apvalios, abipus išgaubtos, lygiu paviršiumi, dengtos tabletės. Tiekiamos kartono dėžutėse po 60 arba 120 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Canephron vaisto registruotojas ir gamintojas

BIONORICA SE
Kerschensteinerstrasse 11–15
92318 Neumarkt i.d.Opf.
Vokietija
El. paštas: [email protected]

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
Bionorica Lithuania
Šiaulių g. 10–57
LT-01134 Vilnius
Lietuva
Tel.: +370 5 2157481

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-17. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

Canephron tabletės, N60 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą Canephron tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jei nenurodyta kitaip, rekomenduojama dozė yra nurodyta lentelėje žemiau.

Pacientai

Vienkartinė dozė

Paros dozė

Paaugliai nuo 12 metų ir suaugusieji

2 dengtos Canephron tabletės

6 dengtos Canephron tabletės

Išgerkite vienkartinę Canephron dozę ryte, per pietus ir vakare. Tabletę išgerkite nesukramtytą, užgerdami trupučiu skysčio (pvz., stikline vandens). Reikia vartoti pakankamai skysčių gydymo metu. Gydymo trukmė nėra ribojama, tačiau, vartodami vaisto, atkreipkite dėmesį į informaciją 2 skyriuje „Kas žinotina prieš vartojant Canephron“.

Prašome pasitarti su gydytoju arba vaistininku, jei Jums atrodo, kad Canephron poveikis yra per stiprus ar per silpnas. Jei vaistas neveiksmingas arba sukelia šalutinį poveikį, nepaminėtą pakuotės ženklinime ar lapelyje, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Panašios prekės
Lytinę ir šlapimo sistemas veikiantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau