Climofemin 6.5 mg tabletės, N30

Prekės kodas
99754
Gamintojas
Sirowa
Vaisto grupė
Nereceptinis
Vaistai menopauzės simptomams lengvinti Climofemin 6.5 mg tabletės, N30 | Mano Vaistinė
Vaistai menopauzės simptomams lengvinti Climofemin 6.5 mg tabletės, N30 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Lytiniai hormonai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistai menopauzės simptomams lengvinti

Climofemin 6.5 mg tabletės, N30

Kategorija:
Prekės kodas
99754
Gamintojas
Sirowa
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 14,90 €
Pranešti,
kai kaina nukris
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Climofemin 6.5 mg tabletės, N30

Blakėžudžių šakniastiebių sausasis ekstraktas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 6 mėnesius Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Climofemin ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Climofemin
3. Kaip vartoti Climofemin
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Climofemin
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Climofemin ir kam jis vartojamas

Climofemin sudėtyje yra blakėžudžių (Cimicifuga racemosa) šakniastiebių ekstrakto. Šio vaisto gamybos procesas standartizuotas, todėl tablečių kokybė yra vienoda ir nekintama. Climofemin vartojamas menopauzės simptomų, tokių kaip karščio pylimas ar gausus prakaitavimas, lengvinimui.

2. Kas žinotina prieš vartojant Climofemin

Climofemin tablečių vartoti negalima: jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Climofemin. Pacientės, kurioms yra buvę kepenų sutrikimų, Climofemin turėtų vartoti atsargiai (žr. skyrių „Galimas šalutinis poveikis").

Climofemin tablečių vartojimą reikia nedelsiant nutraukti ir kreiptis į gydytoją, jei atsiranda galimų kepenų pažeidimo požymių ar simptomų (pvz., nuovargis, apetito netekimas, odos ir akių pageltimas arba stiprus viršutinės pilvo dalies skausmas, lydimas pykinimo ir vėmimo arba šlapimo patamsėjimo).

Jeigu atsiranda kraujavimas iš makšties arba kitokių neaiškių arba naujų simptomų, reikia kreiptis į gydytoją. Climofemin be gydytojo leidimo negalima vartoti su vaistais, kurių sudėtyje yra estrogenų.

Pacientėms, kurios buvo gydomos arba kurios yra gydomos dėl krūties vėžio arba bet kokio kitokio naviko, Climofemin be gydytojo leidimo vartoti negalima.

Jeigu vartojant vaistinį preparatą simptomai pasunkėja, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Kiti vaistai ir Climofemin tabletės
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jei gydytojas Jums skiria kitokių vaistų, pasakykite, kad vartojate Climofemin.

Climofemin vartojimas su maistu ir gėrimais
Climofemin vartojimo laikas nuo valgymo ir gėrimo laiko nepriklauso.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu vartojamo preparato saugumas netirtas. Kadangi duomenų nepakanka, Climofemin vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu nerekomenduojama. Moterys, galinčios pastoti, turėtų apsvarstyti veiksmingos kontracepcinės priemonės naudojimą gydymo metu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta.

Climofemin sudėtyje yra laktozės monohidrato. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Climofemin tabletes

Įprastinė paros dozė yra viena Climofemin tabletė. Tabletė nuryjama arba sukramtoma, jos negalima čiulpti.Climofemin nepalengvins simptomų iš karto. Paprastai pacientė pasijunta geriau po 24 gydymo savaičių. Jei vartojant vaistą simptomai nepalengvėja, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Climofemin be gydytojo leidimo negalima vartoti ilgiau kaip 6 mėnesius.

Ką daryti pavartojus per didelę Climofemin dozę?
Iki šiol duomenų apie vaistų, kuriuose yra blakėžudžių šakniastiebių ekstrakto, perdozavimą nėra. Jei išgėrėte per daug Climofemin tablečių, kreipkitės į gydytoją, vaistininką arba vykite į artimiausią ligoninę.

Pamiršus pavartoti Climofemin
Pamiršus pavartoti Climofemin, kitą tabletę reikia gerti  įprastu laiku. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimas šalutinis Climofemin poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Pavieniai kepenų pažeidimo atvejai (įskaitant hepatitą, geltą ir kepenų laboratorinių tyrimų duomenų nukrypimus nuo normos) gali būti siejami su vaistų, kurių sudėtyje yra blakėžudžių ekstrakto, vartojimu. Pastebėta odos reakcijų (dilgėlinė, niežulys, išbėrimas), veido ir kitų kūno vietų pabrinkimų bei virškinimo trakto sutrikimų (nevirškinimas, viduriavimas) atvejų. Šalutinio poveikio dažnis nėra žinomas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius, tel: 8 800 73 568, faksu 8 800 20 131 arba el. paštu [email protected]. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Climofemin tabletes

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės po „Tinka iki" ir lizdinės  plokštelės po „EXP" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Climofemin vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Climofemin sudėtis
-  Veiklioji Climofemin medžiaga yra blakėžudžių  šakniastiebių sausasis ekstraktas. Kiekvienoje tabletėje yra 6,5 mg Cimicifuga racemosa (L.) Nutt., rhizoma (blakėžudžių šakniastiebių) sausojo ekstrakto (4,5-8,5:1), atitinkančio 2955 mg blakėžudžių šakniastiebių. Ektrakcijos tirpiklis  60 % (V/V) etanolis.
-  Pagalbinės Climofemin medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas, magnio stearatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, karmeliozės natrio druska.

Climofemin išvaizda ir kiekis pakuotėje
Climofemin tabletė yra balkšva arba gelsva, apvali, abipus išgaubta. Vaistas tiekiamas lizdinėse plokštelėse, pakuotėje yra 30 tablečių.

Climofemin tablečių rinkodaros teisės turėtojas

UAB Sirowa Vilnius
Eišiškių pl. 8A
LT-02184 Vilnius
Lietuva

Climofemin gamintojas

UAB Entafarma
Klonėnų vs. 1, LT-19156
Širvintų r. sav.
Lietuva

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:

UAB Sirowa Vilnius
Eišiškių pl. 8A,
LT-02184 Vilnius
Lietuva
Tel. +370502394150

Climofemin 6.5 mg tabletės, N30 vartojimas

Įprastinė paros dozė yra viena Climofemin tabletė. Tabletė nuryjama arba sukramtoma, jos negalima čiulpti.Climofemin nepalengvins simptomų iš karto. Paprastai pacientė pasijunta geriau po 2–4 gydymo savaičių. Jei vartojant vaistą simptomai nepalengvėja, reikia pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Climofemin be gydytojo leidimo negalima vartoti ilgiau kaip 6 mėnesius.

Panašios prekės
Lytiniai hormonai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau