B.WELL MED-55 automatinis kraujospūdžio matuoklis

Prekės kodas
22794
Gamintojas
B.Well Swiss AG
B.WELL MED-55 automatinis kraujospūdžio matuoklis | Mano Vaistinė
B.WELL MED-55 automatinis kraujospūdžio matuoklis | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Matuokliai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

B.WELL MED-55 automatinis kraujospūdžio matuoklis

Kategorija:
Prekės kodas
22794
Gamintojas
B.Well Swiss AG
Įprasta kaina 57,98 €
Pranešti,
kai kaina nukris
2,88 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 96, kurių vertė 2,88 € Užsisakę šią prekę dar gausite lojalumo taškų: 96, kurių vertė 2,88 € Sužinoti daugiau Sužinoti daugiau

B.WELL MED-55 automatinis kraujospūdžio matuoklis

"Well“ automatinis kraujospūdžio matuoklis „MED-55“ užtikrina išskirtinį matavimo tikslumą.

Kraujospūdžio rodmenis gali paveikti jaudulys, nuovargis ir aritmija. Todėl gydytojai rekomenduoja atlikti bent 2 matavimus ir apskaičiuoti vidutinę vertę.  3 patikrų („3check“) technologija sukurta laikantis Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijų dėl kraujospūdžio kontrolės.

„3check“ režimas. Trys matavimai iš eilės automatiniu režimu.

Matavimo duomenų analizė taikant specialų algoritmą.

Maksimalus kraujospūdžio apskaičiavimo tikslumas.

Kur reikia, prietaisas automatiškai atlieka ketvirtą papildomą matavimą.

Aukšto lygio rezultatų tikslumas atliekant kraujospūdžio matavimus.

„B. Well“ automatinis kraujospūdžio matuoklis „MED-55“ yra šiuolaikiškas prietaisas, naudojantis unikalias technologijas.

Dėl „3check“ technologijos kraujospūdžio matuoklis „MED-55“ užtikrina išskirtinį tikslumą. „3check“ režimu prietaisas automatiškai atlieka tris matavimus iš eilės ir analizuoja rezultatus pagal specialų algoritmą. Kadangi kraujospūdis nuolat kinta, tokiu būdu nustatytas rezultatas yra patikimesnis už gaunamą atlikus vieną matavimą. Galite pasirinkti trijų matavimų „3check“ režimą arba vieno matavimo režimą.

Šviesoforo spalvų foninis apšvietimas iškart parodo išmatuoto kraujospūdžio lygį. Spalvinis ekrano apšvietimas (žalios, geltonos arba raudonos spalvos) žymi kraujospūdžio lygį.

Novatoriška „Intellect Active“ technologija leidžia tiksliai, greitai ir kruopščiai atlikti matavimus. Automatinis kraujospūdžio matuoklis „MED-55“ atlieka matavimą oro pripūtimo metu ir prisitaiko prie kiekvieno naudotojo, nustatydamas individualų manžetės pripumpavimo lygį.

Kraujospūdžio matuoklis maitinamas per standartinį adapterį su USB mikrojungtimi arba keturiomis AAA baterijomis. „MED-55“ galima naudoti ir su sertifikuotu telefono ar planšetinio kompiuterio adapteriu.

„MED-55“ turi dviem naudotojams skirtą atmintį, po 60 matavimų kiekvienam, rodmenys pateikiami nurodant datą ir laiką. Tai du matavimų žurnalai, kurie visada po ranka. Be to, „MED-55“ turi „Svečio režimą“, veikdamas šiuo režimu kraujospūdžio matuoklis neišsaugo matavimo rezultatų. Kitas asmuo gali pasinaudoti „MED-55“ kraujospūdžiui matuoti, bet atmintyje liks tik Jūsų išsaugoti rezultatai.

„MED-55“ turi specialią funkciją manžetės padėčiai tikrinti. Matavimo tikslumas priklauso ne tik nuo kraujospūdžio matuoklio patikimumo, bet ir nuo teisingos manžetės padėties bei matavimo technikos. „B. Well“ kraujospūdžio matuoklis patikrins, ar tinkamai uždėta manžetė, ir parodys klaidas ekrane.

Dėl anatominės kūgio formos „B. Well“ manžetė tvirtai priglunda ir užtikrina tikslius matavimo rezultatus. „B. Well“ manžetę lengvai užsidėsite patys. Universalaus M–L dydžio manžetė, atitinkanti 22–42 cm žasto apimtį, tinka skirtingo kūno sudėjimo žmonėms.

MED-55 yra moderniausias ir technologiškai pažangiausias „B. Well“ kraujospūdžio matuoklis. „3check“ technologija leidžia pasiekti tokio pat tikslumo rezultatus, kokie gaunami gydytojo kabinete. Šviesoforo spalvų ekranas rodo išmatuotų rezultatų lygį, o „Intellect Active“ technologija garantuoja greitą ir sklandų matavimą. Stilingas kompaktiškas korpusas ir didelis ekranas daro kraujospūdžio matuoklį ypač patogų.

- „Intellect Active“ – tai greitas ir komfortiškas matavimas.

- Foninis skystųjų kristalų ekrano apšvietimas įspėja apie aukštą kraujospūdžio lygį.

- Manžetės padėties patikros indikatorius – prietaisas parodo, ar tinkamai uždėta manžetė.

- 2 naudotojams skirta atmintis išsaugo po 60 kiekvieno naudotojo matavimų rezultatų, registruoja datą ir laiką.

- Prietaisas maitinamas per USB mikrojungtį – ji patogi ir visada po ranka.

- „3check “ režimas – intelektualioji trijų nuoseklių matavimų analizė.

- Nuimama manžetės įmautė. Manžetę paprasta ir lengva išvalyti dėl nuimamos įmautės, kurią galima skalbti.

- Laikymo dėklas.

- Baterijos veikimo indikatorius.

- Automatinis išjungimas.

Video

Panašios prekės
Matuokliai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau