Nutrof Total minkštos kapsulės N30 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Nutrof Total minkštos kapsulės N30

Kategorija:
Prekės kodas
22641
Gamintojas
THEA Pharma

Nutrof Total minkštos kapsulės N30

Maisto papildas akims.

AMŽIAUS MAKULOS DEGENERACIJA (AMD)

Tai su amžiumi susijęs centrinės tinklainės dalies–geltonosios dėmės–pakenkimas, kurį dažnai lydižymus ir negrįžtamas centrinio matymo praradimas. Dažniausiai pasireiškia žmonėms per 60 metų, norsretais atvejais gali vystytis ir jauniems žmonėms. Visada pažeidžiamos abi akys, tik procesas gali būtinevienodas.

AREDS2 FORMULĖ

Age Related Eye Disease Study 2 (AREDS2) buvo labai didelis Nacionalinių sveikatos
institutųremiamas tyrimas (10 metų, 4.203 dalyviai), kuris parodė, kad mitybos papildymas tamtikraismikroelementais sumažina sausos AMD progresavimą į pažengusią stadiją 25 procentais.

NUTROF® TOTAL

Vitaminai gali padėti tam tikriems pacientams, sergantiems su amžiumi susijusia geltonosiosdėmėsdegeneracija (AMD), sumažinti centrinio regėjimo praradimo riziką. Tačiau svarbu rastitinkamusvitaminus, nes daugelis jų parduodami akių sveikatai, tačiau tik kelių jų formulės yraveiksmingos.

Dauguma oftalmologų mano, kad AREDS2 formulė 25 procentais sumažina AMD progresavimorizikątiems, kurie jau serga šia liga, bei tiems, kurie to dar nežino.
Nutrof® TotalEuropoje yra numeris 1 akių sveikatos multivitaminas, sukurtas pagal aukščiausioskokybės visapusišką AREDS 2 formulę, padedančią užtikrinti, kad akys gautų tinkamą mitybą. Sumažinaankstyvos arba progresuojančios su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneraciją (AMD).

Paros norma–1 kapsulė.

Panašios prekės
Maisto papildai akims

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau