Maisto papildai širdžiai ir kraujagyslėms

Ieškote populiariausių maisto papildų širdžiai ir kraujagyslėms? Maisto papildai širdžiai ir kraujagyslėms padės palaikyti normalų širdies ir kraujagyslių darbą, kraujotaką, reikiamą cholesterolio ir gliukozės kiekį. Subalansuotas medžiagų kompleksas padeda palaikyti širdies raumens ląstelių aprūpinimą energija bei deguonimi, aprūpina organizmą reikiamais vitaminais ir mikroelementais. Didelis maisto papildų širdžiai ir kraujagyslėms pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

MAISTO PAPILDAI ŠIRDŽIAI IR KRAUJAGYSLĖMS

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė mirties priežastis pasaulyje. Svarbu ne tik ankstyvoji diagnostika, efektyvus gydymas, bet ir prevencinės priemonės, tarp jų ir tinkama mityba, o esant poreikiui, turi būti vartojami ir maisto papildai širdžiai ir kraujagyslėms, kurių sudėtyje galima rasti kalio, magnio, lecitino, vitamino B1, raudonųjų mielių ryžių, valgomojo česnako miltelių ir kitų aktyvių ingredientų. Dabartinėmis žiniomis, medžiagos maiste, tokios kaip flavonoidai, raudonųjų mielių ryžiai, padeda palaikyti normalią cholesterolio koncentraciją kraujyje. Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia įvairių gamintojų maisto papildai širdžiai ir maisto papildai kraujagyslėms. Siūlome geras kainas, patogų apsipirkimą ir greitą pristatymą.

 

Maisto papildai širdžiai kraujagyslėms | MANO Vaistinė

 

ŠIRDIES LIGŲ PREVENCIJA

Norint pasiekti, kad širdies ir kraujagyslių ligų prevencija būtų efektyvi, reikia kompleksinių veiksmų: suaugusiems rekomenduojama laikytis sveikos mitybos principų, kiek įmanoma didinti fizinį aktyvumą, valgyti daugiau daržovių, riešutų, grūdų, žuvies, o mažiau – transriebalų, perdirbtos raudonos mėsos, saldintų gėrimų. Be to, siūloma mažinti antsvorį, atsisakyti žalingų įpročių – rūkymo ir alkoholio vartojimo. Rekomenduojama vartoti, pavyzdžiui, flavonoidus, raudonųjų mielių ryžius, berberiną.

 

Gerai žinoma, kad rūkymas, alkoholio vartojimas, fizinis aktyvumas, vaisių ir daržovių kiekis dietoje, arterinis kraujo spaudimas, cukrinis diabetas, pilvinis nutukimas, psichosocialiniai veiksniai ir cholesterolio koncentracija kraujyje yra svarbiausi veiksniai, lemiantys sergamumą širdies ir kraujagyslių ligomis. 90 proc. šių ligų galima išvengti užsiimant tinkama prevencija. Viena efektyviausių prevencijos priemonių – mažinti cholesterolio koncentraciją.

Internetinėje „MANO vaistinėje“ Jūsų laukia ir maisto papildai imunitetui, odai, plaukams ir nagams.