Vitaminai ir maisto papildai

Ieškote populiariausių vitaminų ir maisto papildų? Vitaminai ir maisto papildai padės palaikyti optimalų maistingųjų medžiagų (vitaminų, mikroelementų, aminorūgščių) kiekį ir gerą savijautą. Pasirūpinkite savo sveikata, džiaukitės stipriais ir žvilgančiais plaukais, skaisčia oda ir stipriais nagais, sustiprinkite savo imunitetą, būkite energingi, žvalūs ir sveiki! Didelis maisto papildų ir vitaminų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

VITAMINAI IR PAPILDAI GERAI SAVIJAUTAI

Vitaminai ir mineralai yra būtinos medžiagos normaliam organizmo funkcionavimui ir vystymuisi. Vieni svarbiausių vitaminų yra A, C, D, E ir K ir B grupės vitaminai bei mineralai – kalis, natris, magnis, kalcis, geležis, fosforas ir cinkas. Net jei itin kruopščiai rūpinatės savo mityba, tačiau vis tiek gali nutikti taip, kad Jūsų organizme gali pritrūkti tam tikrų medžiagų, tokiu atveju gali būti skiriami vitaminai ir maisto papildai. Internetinėje „MANO vaistinėje“ rasite kruopščiai atrinktą vitaminų ir maisto papildų asortimentą tiek suaugusiems, tiek vaikams. Rasite įvairių pavidalų (kapsulės, guminukai, tabletės, sirupai, purškalai) ir įvairių malonių skonių (vaisių, uogų) maisto papildus specialiai subalansuotus odai, plaukams, nagams, taip pat ir nervų sistemai, Jūsų laukia vitaminai ir maisto papildai imuninei sistemai, vitaminai, maisto papildai, tinkami vegetarams ir veganams. Patogu pirkti, greitas pristatymas ir visuomet patrauklios kainos. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

 

Vitaminai ir maisto papildai | MANO Vaistinė

 

VITAMINAI: KOKIAS FUNKCIJAS JIE ATLIEKA?

Kiekvienas vitaminas ir mikroelementas mūsų organizme atlieka tam tikras funkcijas, todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į Jūsų kūno siunčiamus signalus, kurie gali išduoti, kad Jums trūksta tam tikrų medžiagų. Pirmiausia, žinoma, rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus, kuriuos skiria gydytojas. Itin atkreiptinas dėmesys į šiuos vitaminus:

 

  • Vitaminas A – riebaluose tirpstantis vitaminas – padeda palaikyti normalią odos būklę, išsaugoti normalų regėjimą, palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • B grupės vitaminai (B6, B12) yra tirpstantys vandenyje bei padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją, padeda mažinti nuovargio ir pavargimo jausmą.
  • Vitaminas C, kitaip vadinamas askorbo rūgštimi, yra vandenyje tirpstantis vitaminas, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą intensyvaus fizinio krūvio metu ir po jo, taip pat padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių funkcijai, susidarymą, normalią nervų sistemos veiklą.
  • Vitaminas D, tirpstantis riebaluose, padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminas E, tirpstantis riebaluose, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.