Vidurius laisvinantis vaistas Regulax kramtomosios tabletės, N6 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vidurius laisvinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vidurius laisvinantis vaistas

Regulax kramtomosios tabletės, N6

Kategorija:
Prekės kodas
3248
Gamintojas
Krewel Meuselbach
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Regulax 0,71/0,3 g kramtomosios tabletės, vidurius laisvinantis vaistas, N6

Senų lapai/senų vaisiai

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Regulax ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Regulax
 3. Kaip vartoti Regulax
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Regulax
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Regulax ir kam jis vartojamas

Regulax yra augalinis stimuliuojančio poveikio vidurių laisvinamasis vaistas, kuris veikia žarnų vangumą didindamas išmatų tūrį ir tokiu būdu stimuliuoja žarnų peristaltiką (į bangavimą panašius judesius), sukeldamas normalaus dažnio žarnų judesius. Regulax vartojamas trumpą laiką retkarčiais pasitaikančiam vidurių užkietėjimui mažinti.

2. Kas žinotina prieš vartojant Regulax kramtomąsias tabletes

Regulax vartoti negalima:

 • jeigu yra alergijaveikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
 • jeigu Jus vargina žarnų nepraeinamumas (žarnų obstrukcija);
 • jeigu Jus vargina žarnų stenozė (žarnų susiaurėjimas) ir atonija (žarnų raumenų suglebimas);
 • jeigu sergate ūminį žarnų uždegimą sukeliančia liga (pvz., Krono liga, opiniu kolitu, apendicitu);
 • jeigu yra neaiškios priežasties pilvo skausmas;
 • jeigu esate dehidruotas (netekęs daug vandens);
 • jaunesniems kaip 12 metų vaikams;
 • nėščiosioms arba žindyvėms.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Regulax:

 • jeigu vartojate širdies glikozidų (vaistai, kuriais gydomos širdies ligos), vaistų nuo širdies ritmo sutrikimų, vaistų, kurie gali ilginti QT intervalą, diuretikų (šlapimo kiekį didinančių vaistų), gliukokortikoidų (vaistai nuo uždegimo) ar vaistų, kurių sudėtyje yra saldymedžio šaknies, prieš pradedant kartu vartoti senų lapų ar vaisių turite pasikonsultuoti su gydytoju.
 • Kaip ir kitų vidurių laisvinamųjų vaistų, be gydytojo konsultacijos Regulax turi būti nevartojama, jeigu yra pernelyg didelis vidurių užkietėjimas, ar neištirtų nuolatinių simptomų, tokių, kaip pilvo skausmas, pykinimas ar vėmimas, kadangi šie simptomai gali būti žarnų užsikimšimo (žarnų nepraeinamumo) požymiai.
 • Jeigu kasdien reikia vidurių laisvinamųjų vaistų, turi būti nustatyta vidurių užkietėjimo priežastis. Būtina vengti ilgai trunkančio vidurių laisvinamųjų vaistų vartojimo.
 • Regulax turi būti vartojama tik nepavykus sukelti gydomojo poveikio dietos pokyčiais ar išmatų tūrį didinančiais vaistinais.

Pastaba
Regulax vartojantys suaugę žmonės, kurie nelaiko išmatų, turi vengti užsitęsusio odos kontakto su išmatomis ir dažniau keisti įklotą.

Kiti vaistai ir Regulax tabletes
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nuolatinis vartojimas ar piktnaudžiavimas vaistu gali sukelti kalio trūkumą, kuris gali stiprinti širdies glikozidų poveikį ir daryti įtaką vaistų nuo širdies ritmo sutrikimų, elektrinės kardioversijos (taip vadinamasis elektrošokas, taikomas širdies ritmo sutrikimų gydymui) metu vartojamų vaistų (pvz., chinidino) ir vaistų, kurie gali sukelti QT intervalo pailgėjimą (matomas elektrokardiogramoje), poveikiui.

Kalio netekimą gali didinti kartu vartojami diuretikai (šlapimo išskyrimą didinantys vaistai), gliukokortikoidai (vaiatai nuo uždegimo) ir vaistai, kurių sudėtyje yra saldymedžio šaknų.

Prašom atkreipti dėmesį, kad ši informacija gali taip pat tikti neseniai vartotiems vaistams.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu Regulax nevartokite (žr. 2 skyrių „Regulas vartoti negalima“).

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Šis vaisas Jūsų gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines REGULAX medžiagas
Regulax sudėtyje yra sorbitolio (E420) ir invertuotojo cukraus sirupo (fruktozės bei gliukozės mišinio). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Regulax vidurius laisvinančias tabletes

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji
Jeigu Jūsų gydytojo nepaskirta kitaip, rekomenduojama suaugusiųjų paros dozė yra viena Regulax kramtomoji tabletė.

Vartojimo metodas
Kramtomoji Regulax tabletė turi būti gerai sukramtoma ir nuryjama užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio, geriau stikline vandens.

Kadangi vaisto poveikis pasireiškia po 8 valandų, jį rekomenduojama išgerti vakare. Tinkama individuali dozė yra ta, nuo kurios išmatos būna minkštos formos.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Vyresniems kaip 12 metų paaugliams reikia vartoti ketvirtį arba pusę kramtomosios tabletės.

Gydymo trukmė
Regulax yra skirtas trumpalaikiam vartojimui. Be gydytojo konsultacijos žarnyno veiklą stimuliuojančių vidurių laisvinamųjų vaistų turi būti nevartojama ilgai trunkančiais (ilgesniais kaip 1 – 2 savaičių) periodais. Žarnyno veiklą stimuliuojantys vidurių laisvinamieji vaistai, jeigu jų vartojama ilgai, gali sukelti žarnų neveiklumą. Prašom pasikonsultuoti su savo gydytoju, jeigu manote, kad Regulax sukeliamas poveikis yra per silpnas arba per stiprus.

Ką daryti pavartojus per didelę Regulax dozę?
Vidurių laisvinamųjų vaisų perdozavimas tikriausiai sukels sunkų viduriavimą, galbūt kartu su stipriu žarnų stimuliavimu ir pernelyg dideliu vandens bei elektrolitų netekimu. Įtarus perdozavimą prašom informuoti savo gydytoją.

Pamiršus pavartoti Regulax
Jeigu pamiršote išgerti dozę, toliau vartokite kitą dozę taip, kaip įprasta. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Regulax
Gydymo nutraukimas ar pirmalaikis užbaigimas paprastai yra nepavojingi. Jeigu kyla abejonių, pasiklauskite savo gydytojo.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Regulax vaisto poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Imuninės sistemos sutrikimai
Gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijos (niežulys, dilgėlinė, lokalus ar išplitęs išbėrimas).

Metabolizmo ir mitybos sutrikimai
Nuolatinis vidurių laisvinamųjų vaistų vartojimas ar piktnaudžiavimas jais, gali sukelti skysčio ir elektrolitų pusiausvyras sutrikimą (ypač kalio netekimą).

Širdies sutrikimai
Kalio netekimas gali sukelti širdies veiklos sutrikimus, ypač pacientams, kurie kartu vartoja širdies glikozidų (vaistų, kurie didina širdies išdirbį), diuretikų (vaistai, didinantys šlapimo išskyrimą) ar gliukokortikoidų (vaistų nuo uždegimo).

Virškinimo trakto sutrikimai
Pavieniai virškinimo trakto spazminiai negalavimai ir viduriavimas. Tokiais atvejais reikalinga sumažinti dozę.

Nuolatinis vidurių laisvinamųjų vaistų vartojimas arba piktnaudžiavimas jais gali sukelti pigmento sankaupų atsiradimą žarnų gleivinėje (Pseudomelanosis coli), tačiau jos yranekenksmingos ir paprastai išnyksta nustojus vartoti vaistino.

Skeleto, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimai
Kalio netekimas gali sukelti raumenų silpnumą, ypač pacientams, kurie kartu vartoja širdies glikozidų, diuretikų ar gliukokortikoidų.

Inkstų ir šlapimo takų sutrikimai
Nuolatinis vidurių laisvinamųjų vaistų vartojimas arba piktnaudžiavimas jais gali sukelti albuminuriją (albumino atsiradimą šlapime) ir hematuriją (kraujo atsiradimą šlapime).

Gydymo metu šlapimas dėl metabolitų gali tapti geltonas ar rausvai rudas (priklausomai nuo pH), tačiau tai kliniškai nereikšminga.

Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui, vaistininkui arba slaugytojui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu . Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Regulax vidurius laisvinančias tabletes

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir paketėlio nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Paketėlius laikyti išorinėje dėžutėje. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Regulax tablečių sudėtis
Kiekvienoje Regulax kramtomojoje tabletėje yra 0,71 g Cassia senna L. (C. acutifolia Delile), folium (senų lapų) ir 0,3 g Cassia senna L. (C. acutifolia Delile), fructus (senų vaisių), atitinkančių 17,64 - 30 mg hidroksiantracenų glikozidų, perskaičiuotų į senozidą B.
- Pagalbinės Regulax medžiagos yra propilenglikolis, skystasis parafinas, glicerolio monostearatas 40-55, kietieji riebalai, sorbo rūgštis, invertuotojo cukraus sirupas , sorbitolis (E420), slyvų džemas, figų pasta, bevandenė citrinų rūgštis, koncentruota citrinų skonio aromatinė medžiaga.

Regulax išvaizda ir kiekis pakuotėje
Regulax kramtomosios tabletės yra kvadrato formos (25 x 25 mm), 13 mm aukščio, plokščios su lygiais kraštais, rudos. Aliuminio folijos paketėliai. Kartoninėje dėžutėje yra 6 arba 12 kramtomųjų tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Regulax rinkodaros teisės turėtojas

Krewel Meuselbach GmbH
Krewelstrasse 2
D-53783 Eitorf
Vokietija
Tel.:+49 (0)2243 87-0
Fax:+49 (0)2243 87-175
El. paštas: [email protected]

Regulax tablečių gamintojas

Krewel Meuselbach GmbH
Xavier-Vorbrüggen-Straße 6
D-98708 Gehren
Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB “NVT”
Taikos pr.102
51195 Kaunas
Tel.: (37) 452292
Faksas: (37) 408549
El. paštas: [email protected]

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-02-18. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

Regulax kramtomosios tabletės, N6 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusieji
Jeigu Jūsų gydytojo nepaskirta kitaip, rekomenduojama suaugusiųjų paros dozė yra viena Regulax kramtomoji tabletė.

Vartojimo metodas
Kramtomoji Regulax tabletė turi būti gerai sukramtoma ir nuryjama užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio, geriau stikline vandens.

Kadangi vaisto poveikis pasireiškia po 8 valandų, jį rekomenduojama išgerti vakare. Tinkama individuali dozė yra ta, nuo kurios išmatos būna minkštos formos.

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Vyresniems kaip 12 metų paaugliams reikia vartoti ketvirtį arba pusę kramtomosios tabletės.

Gydymo trukmė
Regulax yra skirtas trumpalaikiam vartojimui. Be gydytojo konsultacijos žarnyno veiklą stimuliuojančių vidurių laisvinamųjų vaistų turi būti nevartojama ilgai trunkančiais (ilgesniais kaip 1 – 2 savaičių) periodais. Žarnyno veiklą stimuliuojantys vidurių laisvinamieji vaistai, jeigu jų vartojama ilgai, gali sukelti žarnų neveiklumą. Prašom pasikonsultuoti su savo gydytoju, jeigu manote, kad Regulax sukeliamas poveikis yra per silpnas arba per stiprus.

Panašios prekės
Vidurius laisvinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau