Vaistas nuo kosulio

Paxeladine sirupas, 125 ml

Категория:
Код продукта
1678
Производитель
Ipsen Pharma
Группа
Без рецепта

Paxeladine 0,2 % sirupas nuo kosulio, 125 ml

Okseladino citratas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.Paxeladine galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 3 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Paxeladine ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Paxeladine
3. Kaip vartoti Paxeladine
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Paxeladine
6. Kita informacija

1. KAS YRA PAXELADINE IR KAM JIS VARTOJAMAS

Vaistas skirtas malšinti sausą ir dirginantį kosulį suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 30 mėnesių vaikams (sveriantiems daugiau nei 15 kg). Paxeladine preparate yra kosulį slopinančio okseladino.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PAXELADINE SIRUPĄ NUO KOSULIO

Paxeladine vartoti negalima:
-  jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) okseladino citratui arba bet kuriai pagalbinei paxeladine medžiagai;
- jeigu atsikosite. Šiuo atveju kosulys yra kaip apsauginė reakcija, kad pasišalintų bronchų sekretas.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
-  jeigu Jums sutrikęs atsikosėjimas, Jūs skrepliuojate arba turite temperatūros. Pasikonsultuokite su gydytoju;
-  esant lėtinei (užsitęsusiai) bronchų ar plaučių ligai, kai atsikosima skrepliais. Būtina pasitarti su gydytoju;
-  jeigu sergate diabetu ar vartojate nedaug cukraus, turite atsižvelgti į šio vaisto paros dozėje esantį cukraus kiekį: 4,25 g 5 ml matavimo šaukšte ir 2,125 g 2,5 ml matavimo šaukšte.

Kitų vaistų vartojimas
Venkite kartu vartoti vaistų, kurie skystina bronchų sekretą (atsikosėjimą lengvinantys, mukolitikai).
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
Nevartokite šio vaisto, jeigu esate nėščia. Jeigu vaisto vartojimo metu pastojote, kuo skubiau pasitarkite su gydytoju. Tik jis gali paskirti gydymą, atsižvelgdamas į Jūsų būklę. Šio vaisto negalima vartoti žindyvėms.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Nenurodoma.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Paxeladine medžiagas
- Vaisto Paxeladine  sudėtyje yra sacharozės (4,25 g 5 ml matavimo šaukšte ir 2,125 g 2,5 ml matavimo šaukšte). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.
- Azodažiklis saulėlydžio geltonasis (E 110) gali sukelti alerginių reakcijų.
- Metilo parahidroksibenzoatas ir propilo parahidroksibenzoatas gali sukelti alerginių reakcijų, kurios gali būti uždelstos.

3. KAIP VARTOTI PAXELADINE SIRUPĄ NUO KOSULIO

Paxeladine visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vartoti per burną.

Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 30 mėnesių vaikams (sveriantiems daugiau kaip 15 kg).
Vartokite 2,5 ml ir 5 ml Paxeladine matavimo šaukštą, esantį pakuotėje kartu su sirupu.

Vaikams, sveriantiems 15–20 kg (t.y. nuo 30 mėnesių iki 6 metų amžiaus)
Viena dozė – vienas 2,5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 3–4 matavimo šaukštų per parą.

Vaikams, sveriantiems 20–30 kg (t.y. nuo 6 metų iki 10 metų amžiaus)
Viena dozė – vienas Paxeladine  5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 2–3 matavimo šaukštų per parą.

Vaikams, sveriantiems 30–50 kg (t.y. nuo 10 metų iki 15 metų amžiaus)
Viena dozė – vienas Paxeladine  5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 3–5 matavimo šaukštų per parą.

Suaugusiems žmonėms
Viena dozė – vienas 5 ml Paxeladine matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 5 matavimo šaukštų per parą.

Jei šis vaistas veikia neefektyviai, nedidinkite paskirtos dozės ir nevartokite su kitais kosulį slopinančiais vaistais. Pasikonsultuokite su gydytoju. Simptominis gydymas turi būti trumpas (keletas dienų) ir skiriamas tik tada, kai atsiranda kosulys.

Pavartojus per didelę Paxeladine dozę
Nenurodoma.

Pamiršus pavartoti Paxeladine
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Paxeladine
Nenurodoma.

4. GALIMAS ŠALUTINIS PAXELADINE POVEIKIS

Paxeladine, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Paxeladine  gali sukelti alerginių reakcijų. Pasireiškimo dažnis nežinomas. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI PAXELADINE SIRUPĄ

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti žemesnėje kaip 25°C temperatūroje. Ant buteliuko Paxeladine  etiketės po „EXP“ ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE PAXELADINE

Paxeladine sudėtis
- Veiklioji Paxeladine medžiaga yra okseladino citratas. 1 ml sirupo yra 2 mg okseladino citrato. Viename 2,5 ml matavimo šaukšte yra 5 mg okseladino citrato. Viename 5 ml matavimo šaukšte yra 10 mg okseladino citrato.
- Pagalbinės Paxeladine medžiagos yra metilo parahidroksibenzoatas (E 218), propilo parahidroksibenzoatas (E 216), saulėlydžio geltonasis FCF (E 110), eritrozinas (E 127), kakavos skonio medžiaga*, sacharozė, išgrynintas vanduo.

*Sudėtis: (kakavos alkoholiatas, vyšnių alkoholiatas, skruzdžių rūgštis, linalolas, benzenkarboksirūgšties aldehidas, „petitgrain“ eterinis aliejus (saldžiųjų apelsinmedžių lapų ir stiebų ekstraktas), piperonalis, izoamilbutanoatas, etilheptilatas, terpineolis, geranilacetatas, metilantranilatas, feniletilalkoholis, feniletilacetatas, etilizovalerijono rūgštis, benzilbenzoatas, amilacetatas, gama-dekalaktonas, propilacetatas, raudonųjų monardų eterinis aliejus, tanidinių akacijų ekstraktas, kumarinas, etilo alkoholis, išgrynintas vanduo).

Paxeladine išvaizda ir kiekis pakuotėje
Oranžinės spalvos, šokolado ir vyšnių kvapo sirupas. Kartoninėje dėžutėje yra buteliukas, kuriame yra 125 ml sirupo, ir matavimo šaukštas su 2,5 ml ir 5 ml žymomis.

Paxeladine sirupo rinkodaros teisės turėtojas

IPSEN PHARMA
65 quai Georges Gorse
92100 Boulogne–Billancourt
Prancūzija

Paxeladine sirupo gamintojas

BEAUFOUR IPSEN Industrie
Rue Ethe Virton - 28100 Dreux
Prancūzija


Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
Ipsen Pharma Lietuvos filialas
Betygalos 2, LT-47183 Kaunas, Lietuva
Tel.: + 370 37 337854, / faksas +370 37 363650

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-03-25
Šaltinis: VVKT

Paxeladine sirupas, 125 ml потребление

Paxeladine visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vartoti per burną. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 30 mėnesių vaikams (sveriantiems daugiau kaip 15 kg). Vartokite 2,5 ml ir 5 ml Paxeladine matavimo šaukštą, esantį pakuotėje kartu su sirupu. Vaikams, sveriantiems 15–20 kg (t.y. nuo 30 mėnesių iki 6 metų amžiaus): viena dozė – vienas 2,5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 3–4 matavimo šaukštų per parą. Vaikams, sveriantiems 20–30 kg (t.y. nuo 6 metų iki 10 metų amžiaus): viena dozė – vienas Paxeladine 5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 2–3 matavimo šaukštų per parą. Vaikams, sveriantiems 30–50 kg (t.y. nuo 10 metų iki 15 metų amžiaus): viena dozė – vienas Paxeladine 5 ml matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 3–5 matavimo šaukštų per parą. Suaugusiems žmonėms: viena dozė – vienas 5 ml Paxeladine matavimo šaukštas. Vaisto reikia gerti pagal poreikį, bet ne dažniau kaip kas 4 valandas ir ne daugiau 5 matavimo šaukštų per parą.

Отзывы

Ваше мнение о наших распространяемых продуктах нам очень важна.
Мы благодарны за ваши комментарии.

Написать отзыв

Веб-сайт использует куки чтобы улучшить работу страницы и для маркетинга. Больше информации как отказаться от куки - политика конфиденциальности.