panzynorm 10000 v n7

Panašios prekės
Virškinimą gerinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Natūralūs kasos fermentai, pagalba skrandžiui virškinti

Panzynorm 10000 V N7

Kategorija:
Prekės kodas
16714
Gamintojas
KRKA
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Panzynorm 10000 V N7 - produkto aprašymas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Panzynorm ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Panzynorm
 3. Kaip vartoti Panzynorm
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Panzynorm
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Panzynorm ir kam jis vartojamas

Panzynorm sudėtyje yra natūralių kasos fermentų: lipazės, amilazės ir proteazės. Valgio metu šios medžiagos išsiskiria į plonąją žarną, kur padeda virškinti maistą. Lipazė virškina riebalus, amilazė – angliavandenius, proteazė – baltymus. Skrandyje neirioje kietojoje kapsulėje esančios kasos miltelių granulės padengtos specialia danga, atsparia skrandžio rūgščiai, todėl fermentai atsipalaiduoja plonojoje žarnoje, kur veikia kaip fermentai, kurių kasa negamina arba gamina nepakankamai (pakeičiamasis gydymas).
Panzynorm  vartojamas ilgalaikio kasos nepakankamumo, kurio metu sutrinka jos sekreto išskyrimas į virškinimo traktą, gydymui.
Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Panzynorm

Panzynorm  vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
 • jei sergate ūminiu arba lėtiniu paūmėjusiu kasos uždegimu (pankreatitu).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Panzynorm.
Buvo gauta pranešimų apie žarnų susiaurėjimo (fibrozinės kolonopatijos) atvejus, kai cistine fibroze sergantys pacientai vartojo dideles kasos miltelių preparatų dozes. Jei atsiranda staigus skausmas arba skausmo paūmėjimas bei pilvo pūtimas, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jų priežastis gali būti fibrozinė kolonopatija, ypač pacientams vartojantiems daugiau nei 10 000 lipazės vienetų/kg/per parą.
Kiti vaistai ir Panzynorm
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Sąveikos su kitais vaistais tyrimų neatlikta.
Panzynorm  vartojimas su maistu ir gėrimais
Skrandyje neirią kietąją kapsulę reikia nuryti nepažeistą valgio metu, užgeriant skysčiu.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
Rizikos visiškai atmesti negalima. Besilaukiančios moterys ir žindyvės šį vaistą gali vartoti tik jei laukiama nauda motinai persveria galimą žalą vaikui.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Panzynorm  gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

3. Kaip vartoti Panzynorm

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
Suaugusiems žmonėms
Panzynorm  reikėtų vartoti valgio metu. Skrandyje neirią kietąją kapsulę reikėtų nuryti nepažeistą, jos negalima kramtyti arba smulkinti. Reikėtų vartoti mažiausią dozę, kurios pakanka tuštinimuisi ir kūno masei kontroliuoti. Iš pradžių reikėtų gerti po 1 skrandyje neirią kietąją kapsulę pagrindinių valgių metu. Jei šios dozės nepakanka, ją galima didinti. Paprastai pakanka gerti po 1‑2 skprandyje neirias kietąsias kapsules pagrindinių valgių metu (3 kartus per parą), tačiau prireikus užkandžiaujant galima vartoti dar po 1 skrandyje neirią kietąją kapsulę.
Pacientai, sergantys cistine fibroze, turi vadovautis prieš tai pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Jei simptomai nepalengvėja, gydytojas gali padidinti šio vaisto dozę.
Vartojimas vaikams
Panzynorm  nerekomenduojama vartoti vaikams, nes duomenų apie saugumą ir arba veiksmingumą nepakanka.
Jei jaučiate, kad Panzynorm  veikia per stipriai arba per silpnai, pasikonsultuokite su gydytoju.
Ką daryti pavartojus per didelę Panzynorm  dozę?
Išgėrę per didelę šio vaisto dozę, nedelsdami pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.
Ar per didelis   skrandyje neirių kietųjų kapsulių skaičius gali apnuodyti organizmą, nežinoma, tačiau perdozavus gali prasidėti viduriavimas, perštėti ir niežėti sritį apie išangę, sutrikti žarnų praeinamumas, padidėti šlapimo rūgšties kiekis kraujyje ir šlapime.
Pamiršus pavartoti Panzynorm
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.
Valgio metu užmiršę išgerti skrandyje neirią kietąją kapsulę, palaukite, kol valgysite kitą kartą, ir toliau vartokite vaistą įprasta tvarka.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Sunkių šalutinių poveikių pasireiškia labai retai.
Imuninės sistemos sutrikimai
Dažnis nežinomas (dažnis negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis): padidėjusio jautrumo reakcijos (išbėrimas ir niežulys, tai pat galimas bronchų spazmas, t. y kvėpavimo takų praeinamumo sutrikimas).
Atsiradus šiems simptomams būtina nedelsiant nutraukti Panzynorm  vartojimą ir kreiptis į savo gydytoją arba artimiausią ligoninę.
Virškinimo trakto sutrikimai
Labai dažnas (gali pasireikšti daugiau kaip 1 iš 10 žmonių): pilvo skausmas
Dažnas (gali pasireikšti ne daugiau kaip 1 iš 10 žmonių): viduriavimas, vėmimas, pykinimas, vidurių užkietėjimas, apyburnio ar srities apie išangę suerzinimas, ypač vaisto vartojant didelėmis dozėmis.
Išsipūtęs, skausmingas pilvas ir stiprūs diegliai gali rodyti žarnų praeinamumo sutrikimą. Atsidarius šiems simptomams būtina nedelsiant kreiptis į artimiausią gydymo įstaigą.
Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.“

5. Kaip laikyti Panzynorm

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
Ant dėžutės bei lizdinės plokštelės po „Tinka iki“/„EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.
Laikyti gamintojo pakuotėje, kad vaistas būtų apsaugotos nuo drėgmės.
Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Panzynorm  sudėtis
Veiklioji medžiaga yra kasos milteliai.
Kiekvienoje skrandyje neirioje kietojoje kapsulėje yra 96,56 mg – 123,92 mg kasos miltelių (granulių forma), kurių aktyvumas atitinka 10 000 vienetų lipazės, 7 200 vienetų amilazės ir 400 vienetų proteazės."
Pagalbinės medžiagos skrandyje neirios kietosios kapsulės turinyje yra metakrilo rūgšties ir etilakrilato 1:1 kopolimero 30 % dispersija (sudėtyje yra natrio laurilsulfato ir polisorbato), trietilo citratas, talkas ir simetikono 30% emulsija (sudėtyje yra metilceliuliozės ir sorbo rūgšties); skrandyje neirios kietosios kapsulės korpuse – želatina ir titano dioksidas (E171).
Panzynorm išvaizda ir kiekis pakuotėje
Skrandyje neirios kietosios kapsulės korpusas ir dangtelis yra nepermatomi, baltos spalvos; skrandyje neirios kietosios kapsulės viduje yra rusvos granulės.
Skrandyje neirios kietosios kapsulės ilgis: 15,6 mm – 16,2 mm.
Dėžutėje yra 7, 14, 21, 56 arba 84 skrandyje neirios kietosios kapsulės, supakuotos į OPA/Al/PVC-Al lizdines plokšteles.
Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės

Panzynorm kapsulių registruotojas ir gamintojas

Krka, d.d., Novo mesto
Šmarješka cesta 6
8501 Novo mesto
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.

UAB KRKA Lietuva
Senasis Ukmergės kelias 4
Užubalių km., Vilniaus r.
LT - 14013
Tel. + 370 5 236 27 40

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-08-30
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/.

Panzynorm 10000 V N7 vartojimas

Suaugusiems žmonėms
Panzynorm  reikėtų vartoti valgio metu. Skrandyje neirią kietąją kapsulę reikėtų nuryti nepažeistą, jos negalima kramtyti arba smulkinti. Reikėtų vartoti mažiausią dozę, kurios pakanka tuštinimuisi ir kūno masei kontroliuoti. Iš pradžių reikėtų gerti po 1 skrandyje neirią kietąją kapsulę pagrindinių valgių metu. Jei šios dozės nepakanka, ją galima didinti. Paprastai pakanka gerti po 1‑2 skprandyje neirias kietąsias kapsules pagrindinių valgių metu (3 kartus per parą), tačiau prireikus užkandžiaujant galima vartoti dar po 1 skrandyje neirią kietąją kapsulę.
Pacientai, sergantys cistine fibroze, turi vadovautis prieš tai pateiktomis dozavimo rekomendacijomis. Jei simptomai nepalengvėja, gydytojas gali padidinti šio vaisto dozę.
Vartojimas vaikams
Panzynorm  nerekomenduojama vartoti vaikams, nes duomenų apie saugumą ir arba veiksmingumą nepakanka.
Jei jaučiate, kad Panzynorm  veikia per stipriai arba per silpnai, pasikonsultuokite su gydytoju.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Virškinimą gerinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.