Vaistas pūlinėms odos ligoms Ilon Abszess-Salbe , 25 g | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Vaistai nuo spuogų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistas pūlinėms odos ligoms

Ilon Abszess-Salbe , 25 g

Kategorija:
Prekės kodas
5918
Gamintojas
Cesra
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Ilon Abszess-Salbe 54/72 mg/g tepalas  25 g

Maumedžių terpentinas, terpentino eterinis aliejus

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Ilon Abszess-Salbe ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Ilon Abszess-Salbe
 3. Kaip vartoti Ilon Abszess-Salbe
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Ilon Abszess-Salbe
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Ilon Abszess-Salbe ir kam jis vartojamas

Ilon Abszess-Salbeyra tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu, skirtas lengvoms neišplitusioms pūlinėms odos ligoms, pvz., plaukų maišelių ar prakaito liaukų uždegimui, gydyti.

2. Kas žinotina prieš vartojant Ilon Abszess-Salbe tepalą

Ilon Abszess-Salbe vartoti negalima:
- jeigu yra alergija maumedžio terpentinui, išgrynintam terpentino eteriniam aliejui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartotiIlon Abszess-Salbe.
- jeigu pasunkėja odos uždegimas (padidėja odos paraudimas, patinimas, skausmas) ar pablogėja bendra savijauta (pasireiškia karščiavimas), reikia kreiptis į gydytoją. Taip pat atidžiai stebėkite, kad Ilon Abszess-Salbe nepatektų į akis kadangi tepalo kontako su akimis reikia vengti. Tai pat tepalo negalima vartoti ant odos žaizdų ar išbėrimų.

Vaikams
Duomenų apie vartojimą vaikams iki 12 metų nėra, todėl Ilon Abszess-Salbe šio amžiaus vaikams vartoti nerekomenduojama.

Kiti vaistai ir Ilon Abszess-Salbe
Apie sąveiką su kitais vaistais nežinoma. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Ilon Abszess-Salbe vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu
Nėra žinoma apie sąveiką su maistu, gėrimais ar alkoholiu.

Nėštumas, žindymo laikotarpis ir vaisingumas
Jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį, vartoti šio vaisto nerekomenduojama. Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Ilon Abszess-Salbe gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

3. Kaip vartoti Ilon Abszess-Salbe tepalą pūlinėms odos ligoms

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams
Rekomenduojama dozė suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams: priklausomai nuo uždegimo apimtos odos ploto, išspauskite 2–3 cm tepalo Ilon Abszess-Salbe, užtepkite jį ant pažeistos odos ir uždėkite tvarstį.

Prieš užtepant tepalo, uždegimo vietą reikia atsargiai nuvalyti spiritu arba dezinfekuojančiomis medžiagomis. Pažeistos odos vietos nespaudinėti. Rekomenduojama kasdien keisti tvarstį.

Pamiršus pavartoti Ilon Abszess-Salbe
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Ilon Abszess-Salbe
Galite nustoti vartoti Ilon Abszess-Salbe be jokių pasėkmių.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Ilon Abszess-Salbe tepalo odai poveikis

Šis vaistas, kaip ir kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis). Gali atsirasti alerginė reakcija, kuri nutraukus vaisto vartojimą išnyksta.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu [email protected], taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Ilon Abszess-Salbe tepalą

Šį vaistą Ilon Abszess-Salbe laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės ir tūbelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pradėto vartoti tepalo tinkamumo laikas – 6 mėn. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija apie Ilon Abszess-Salbe tepalą

Ilon Abszess-Salbe tepalo sudėtis

 • Veikliosios Ilon Abszess-Salbe tepalo medžiagos yra maumedžių terpentinas ir terpentino eterinis aliejus. 1 g tepalo yra 54 mg Larix deciduaMill, balsamum(terpentino iš europinių maumedžių) ir 72 mg Pinus pinaster Aiton, aetheroleum (terpentino eterinio aliejaus).
 • Pagalbinės medžiagos yra baltasis vazelinas, kanifolija, geltonasis vaškas, stearino rūgštis, oleino rūgštis, polisorbatas 20, rozmarinų eterinis aliejus, vaistinių čiobrelių eterinis aliejus, timolis, chlorofilo-vario kompleksas (E141).

Ilon Abszess-Salbe išvaizda ir kiekis pakuotėje
Ilon Abszess-Salbe yra šviesiai žalios spalvos tepalas. Vaistinis preparatas tiekiamas tūbelėmis po 25 g.

Ilon Abszess-Salbe registruotojas ir gamintojas

Cesra Arzneimittel GmbH & Co.KG
Braunmattstrasse 20
76532 Baden-Baden, Vokietija
Tel.: 0049-7221-95400
Faks.: 0049-7221-54026
El-paštas: [email protected]

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
UAB „Miečys“
Masiuliškių g.15, Sutkūnai
76104 Šiaulių raj.
Lietuva
Tel. +37080012345

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-10-16. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyjehttp://www.vvkt.lt/.

Ilon Abszess-Salbe , 25 g vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams
Rekomenduojama dozė suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams: priklausomai nuo uždegimo apimtos odos ploto, išspauskite 2–3 cm tepalo Ilon Abszess-Salbe, užtepkite jį ant pažeistos odos ir uždėkite tvarstį.

Prieš užtepant tepalo, uždegimo vietą reikia atsargiai nuvalyti spiritu arba dezinfekuojančiomis medžiagomis. Pažeistos odos vietos nespaudinėti. Rekomenduojama kasdien keisti tvarstį.

Panašios prekės
Vaistai nuo spuogų

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau