Maisto papildai šlapimo sistemai

Ieškote populiariausių maisto papildų šlapimo sistemai? Maisto papildai šlapimo sistemai padės palaikyti normalias šlapimo pūslės, šlapimo takų funkcijas ir šlapimo sistemos darbą, padės atstatyti natūralų šlapimo rūgštingumą. Tokie maisto papildai gali padėti mažinti infekcinių šlapimo takų ligų riziką, slopinti tam tikrų bakterijų įsitvirtinimą šlapimo takuose. Subalansuotų medžiagų kompleksas vyrams ir moterims. Didelis maisto papildų šlapimo sistemai pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!

Daugiau...

Šiuo metu perkamiausios prekės

Maisto papildai šlapimo sistemai  

Ne tik šaltuoju, bet ir šiltuoju metu gali būti reikalingo maisto papildai šlapimo sistemai: papildai šlapimo pūslei, maisto papildai šlapimo takams. Paprastai jų sudėtyse yra įvairių augalinių ekstraktų, tokių kaip spanguolių, ežiuolės, meškauogių ir moliūgų ekstraktai, taip pat ir vitaminų, tokių kaip vitaminas B2, (riboflavinas), vitaminas A, kurie padeda palaikyti normalią gleivinių būklę. Vitaminas C, vitaminas D, B6 Vitaminai  palaiko normalią imuninės sistemos funkciją. Internetinėje „MANO vaistinėje“ – maisto papildai šlapimo sistemai, subalansuoti tiek vyrams, tiek moterims. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas, svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.  

 

Šlapimo takų uždegimo simptomai  

Šlapimo takų uždegimo simptomai gali būti skausmas ir deginimo pojūtis šlapinantis, padažnėjęs šlapinimasis ir nedidelis šlapimo kiekis, drumstas, tamsios spalvos ir specifinio kvapo šlapimas. Jeigu bakterijos patenka į inkstus, tuomet būdingas nugaros skausmas. Jeigu tai inkstų uždegimas, jausite intensyvų šaltkrėtį, gali pasitaikyti ir vėmimas.  

 

Maisto papildai šlapimo sistemai | Mano Vaistinė

 

Šlapimo sistema pasirūpinti privalote  

Šlapimo sistema būtina mūsų kūnui tinkamai funkcionuoti. Nors ne visuomet galite išvengti šlapimo takų sutrikimų, bet Jūs galite padėti sumažinti riziką, jei laikysitės tinkamos higienos ir rūpinsitės savo sveikata. 

Moterys šlapimo takų uždegimais serga kur kas dažniau nei vyrai, nes jų šlaplė yra trumpesnė, todėl ją lengviau pasiekti žarnyno bakterijoms iš tarpvietės ir išangės, bakterijos lengvai iš čia patenka į šlapimo pūslę. Todėl moterims rekomenduojama po lytinio aktos nusišlapinti, kad pasišalintų bakterijas ir sumažėtų šlapimų takų infekcijos rizika. Lytiniu keliu plintančios ligos taip pat yra viena iš priežasčių atsirasti uždegimams. Venkite vaikščioti su drėgnais drabužiais, šaltesniu oru rinkitės šiltesnius drabužius (kojines, sijonus, kelnes), rinkitės natūralaus pluošto apatinius, kad aplink šlaplę nesikauptų bakterijoms palanki terpė daugintis.