vaxitin ausu purskalas 15 ml 1

Panašios prekės
Ausų priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Vaxitin ausų purškalas 15 ml

Kategorija:
Prekės kodas
15186
Gamintojas
Vox Pharmaceutica, UAB
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
12Pirkdami prekę dovanų gausite +12 lojalumo taškai

Vaxitin

Ausų purškalas

Medicinos priemonė (1 klasė)

Sudėtis. Rafinuotas alyvuogių aliejus, atitinkantis Europos farmakopėjos kokybės reikalavimus

Vaxitin yra ausų purškalas, kurį galima vartoti perteklinei ausų sierai iš išorinio ausies kanalo pašalinti. Tinka kasdieninei ausų priežiūrai ir ausų sieros kamščių šalinimui. Padeda išvalyti ausies kanalą, sumažinti odos sausumą ir taip pagerinti bendrą ausų būklę. Švelniai veikianti priemonė reguliariai naudojama neleidžia formuotis ausų sieros sankaupoms išoriniame klausos ausies kanale, ištirpdo perteklinę ausų sierą. Vartojant šį purškalą, rečiau reikalingas ausų plovimas švirkštu, o jei ši procedūra būtina, ją lengviau atlikti, galima naudoti sukietėjusiems sieros kamščiams suminkštinti, prieš šalinant juos iš išorinės ausies landos.

Tinka suaugusiesiems, vaikams ir žmonėms, naudojantiems klausą stiprinančias priemones.

Vartojimas. Purškalas skirtas purkšti į ausį. Prieš pradėdami naudoti naują Vaxitin buteliuką, nusukite jį nuo savęs ir 2 ar 3 kartus nuspauskite purkštuką, kol buteliukas pradės purkšti.

Kad būtų išvengta nemalonaus vėsaus aliejaus sukeliamo pojūčio, prieš purškiant, priemonę pašildykite tarp rankų. Buteliuką reikia gerai pakratyti, tada švelniai patraukite ausies kaušelį aukštyn, o paskui atgal. Laikydami buteliuką vertikaliai, įkiškite purkštuko antgalį į ausies kanalą ir nuspauskite purkštuko galvutę 1 ar 2 kartus. Užspauskite ausies kanalą iš apatinės pusės ir švelniai pamasažuokite. Pakartokite procedūrą su kita ausimi. Po įpurškimo, ausų neplaukite. Vartokite 1 ar 2 dozes, 2 - 3 kartus per savaitę, kad išvengtumėte sieros pertekliaus susidarymo ausyje ir palengvintumėte savaiminio valymosi procesą. Jei reikalinga medicininė sieros kamščio valymo procedūra, prieš eidami pas gydytoją, purkškitės 1 ar 2 dozes Vaxitin du kartus per dieną, 4 ar 5 dienas. Vaikams purkšti 1 dozę 2 – 3 kartus per savaitę sieros kamščių prevencijai, arba 1 dozę 2 – 3 kartus per dieną, 4 – 5 dienas, jei reikia ištirpinti sieros kamštį, ar prieš sieros kamščio valymo procedūrą. Dėl higienos, po vartojimo rekomenduojama nuvalyti purškalo galvutę servetėle.

Kontraindikacijos. Esant padidėjusiam jautrumui alyvuogių aliejui, nevartoti.

Įspėjimai. Prieš vartojimą atidžiai perskaitykite šias instrukcijas, net jei šį medicinos prietaisą turėjote anksčiau. Naujoje pakuotėje esanti informacija gali būti atnaujinta, siekiant įtraukti naujausius duomenis. Neišmeskite šių instrukcijų, nes jas gali reikėti perskaityti vėliau. Saugoti, kad nepatektų į akis, nosį ar burną. Jei žinote, kad jūsų ausies būgnelis pradurtas, ar skundžiatės ausų skausmais, šią priemonę naudokite tik gydytojui leidus. Vaxitin negalima vartoti jaunesniems kaip vienerių metų vaikams prieš tai nepasitarus su gydytoju. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją. Jei simptomai ilgai nepraeina, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku. Jei pakuotė pažeista, joje esančio produkto vartoti negalima.

Laikymas. Buteliuką visada laikykite stačią, ant pakuotės nurodytomis sąlygomis. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Nurodytas ant pakuotės tinkamumo laikas taikomas tik tinkamomis sąlygomis laikomam produktui.

Pakuotė.Tamsaus stiklo buteliukas, užsuktas dangteliu su dozuojamuoju siurbliuku ir purkštuku su antgaliu.

Vartojimo terminas: žr. į produkto etiketę ir pakuotę. Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Vaxitin vartoti negalima.

Vox pharmaceutica UAB

Smėlio g. 8, LT-10324, Vilnius, Lietuva.

Vox pharmaceutica logo

PAP 22

Paskutinė peržiūros data: 30/01/2017

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Ausų priežiūros priemonės

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.