ginkor fort kapsules n30 2

Panašios prekės
Vaistai venų, kraujagyslių apsaugai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Vaistas venų, kraujagyslių apsaugai

Ginkor fort kapsulės, N30

Kategorija:
Prekės kodas
2937
Gamintojas
Laboratoires Tonipharm
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Ginkor fort kietosios kapsulės kraujagyslėms, N30

Rafinuotas ir kiekybiškai įvertintas ginkmedžių sausasis ekstraktas, trokserutinas ir heptaminolio hidrochloridas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu hemorojaus paūmėjimo atveju Jūsų savijauta per 7 dienas nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.
 • Jeigu kojų venų nepakankamumo atveju Jūsų savijauta per 1 mėnesį nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Ginkor fort ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Ginkor fort
 3. Kaip vartoti Ginkor fort
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Ginkor fort
 6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Ginkor fortir kam jis vartojamas

Ginkor fort yra trijų veikliųjų medžiagų derinys, stiprinantis kraujagyslių sieneles ir mažinanti jų padidėjusį pralaidumą ir slopinantis uždegimą.

Vaistas skirtas:

 • apatinių galūnių venų ir limfagyslių nepakankamumo, pasireiškinačio kojų sunkumo pojūčiu, skausmu, kojų neramumu gulint, gydymui;
 • ūminio hemorojaus priepuolio sukeltų sutrikimų gydymui.

2. Kas žinotina prieš vartojant Ginkor fort kapsules

Ginkor fort vartoti negalima:

 • jeigu yra alergija veikliosioms medžiagoms bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
 • sergant hipertiroze (dėl sudėtyje esančio heptaminolio);
 • vartoti kartu su monoaminooksidazės inhibitoriais (dėl kraujospūdžio padidėjimo rizikos).

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Ginkor fort.

 • Kadangi vaisto sudėtyje yra heptaminolio, ypač sergantiesiems sunkia arterine hipertenzija, gydymo pradžioje reikia stebėti arterinį kraujo spaudimą.
 • Ūmininis hemorojaus priepuolis: gydymas turi būti trumpas. Jeigu simptomai per 7 dienas nepraeina, reikia kreiptis į gydytoją, kad būtų įvertinta hemorojinių mazgų būklė ir paskirtas gydymas.
 • Jeigu Jūs esate sportininkas: šio vaisto sudėtyje esantis heptaminolis gali sąlygoti teigiamą dopingo kontrolės testo atsakymą.

Kiti vaistai ir Ginkor fort kapsulės
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Šio vaisto negalima vartoti kartu su monoaminooksidazės (MAO) inhibitoriais (žr. poskyrį „Ginkor fort vartoti negalima“).

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nesant pakankamai klinikinių tyrimų, šio vaisto nerekomenduojama vartoti pirmuosius šešis nėštumo mėnesius. Nerekomenduojama jo vartoti ir maitinant krūtimi.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Ginkor fort gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

3. Kaip vartoti Ginkor fort kapsules

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė:

 • esant venų ir limfagyslių nepakankamumui po vieną kapsulę 2 kartus per dieną (1 kapsulę ryte ir 1 kapsulę vakare), neatsižvelgiant į valgymo laiką, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.
 • esant ūminiam hemorojaus priepuoliui po 3-4 kapsules per dieną valgymo metu, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.

Ką daryti pavartojus per didelę Ginkor fort dozę?
Įvykus atsitiktiniam ar sąmoningam vaisto perdozavimui ligonį reikia hospitalizuoti ir atidžiai sekti kraujospūdį bei širdies susitraukimų dažnį.

Pamiršus pavartoti Ginkor fort
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Nustojus vartoti Ginkor fort
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

3. Galimas šalutinis Ginkor fort poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Vaistui esant rinkoje, buvo gauta duomenų apie šias nepageidaujamas reakcijas.

Dažnis nežinomas (negali būti apskaičiuotas pagal turimus duomenis)
Alerginės reakcijos, tokios kaip angioneurozinė edema (alerginis pabrinkimas), niežėjimas, dilgėlinė, egzeminis dermatitas; pykinimas, epigastralgija (pakrūtinio skausmas), viduriavimas, galvos skausmas, padidėjęs kraujo spaudimas.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt, taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu http://www.vvkt.lt). Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

4. Kaip laikyti Ginkor fort kapsules

Šį vaistą Ginkor fort laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir ant lizdinės plokštelės po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

5. Pakuotės turinys ir kita informacija

Ginkor fort sudėtis
- Veikliosios Ginkor fort medžiagos yra rafinuotas ir kiekybiškai įvertintas ginkmedžių sausasis ekstraktas, trokserutinas ir heptaminolio hidrochloridas. Vienoje kietojoje kapsulėje yra 14 mg Ginkgo biloba L., folium (ginkmedžių lapų) rafinuoto ir kiekybiškai įvertinto sausojo ekstrakto (35-67:1), atitinkančio 3,08 – 3,78 mg flavonoidų, išreikštų pagal flavonų glikozidus, 0,39 – 0,48 mg ginkgolidų A, B ir C ir 0,36 – 0,45 mg bilobalido (pirminis ekstrakcijos tirpiklis: 60 % (V/V) acetonas 300 mg trokserutino, 300 mg heptaminolio hidrochlorido. Pirminis ekstrakcijos tirpiklis: 60 % (V/V) acetonas.
- Pagalbinės medžiagos. Kapsulės turinyje yra magnio stearato, bevandenio koloidinis silicio dioksido. Kapsulės apvalkale yra geltonojo geležies oksido (E172), indigotino (E132), titano dioksido (E171),želatinos.

Ginkor fort išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kapsulės yra cilindro formos, 0 dydžio, korpusas – tamsiai geltonas, gaubtelis – tamsiai žalias. Kapsulių viduje yra šviesiai geltoni milteliai. Kartono dėžutėje yra 30 kapsulių.

Ginkor fort kapsulių registruotojas

Laboratoires Tonipharm,
3 rue des quatre cheminées,
92100 Boulogne-Billancourt, Prancūzija

Ginkor fort gamintojas

BEAUFOUR IPSEN Industrie,
Rue Ethe Virton, 28100 Dreux,
Prancūzija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį registruotojo atstovą.
UAB „Litfas“, Vytauto g.6, LT-55175 Jonava, Lietuva
Tel. (8 37) 330664
Faksas (8 37) 330899
El. paštas: litfas@litfas.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-03-16. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje

Ginkor fort kapsulės, N30 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Rekomenduojama dozė:

 • esant venų ir limfagyslių nepakankamumui po vieną kapsulę 2 kartus per dieną (1 kapsulę ryte ir 1 kapsulę vakare), neatsižvelgiant į valgymo laiką, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.
 • esant ūminiam hemorojaus priepuoliui po 3-4 kapsules per dieną valgymo metu, užsigeriant pakankamu skysčio kiekiu.

Ką daryti pavartojus per didelę Ginkor fort dozę?

Panašios prekės
Vaistai venų, kraujagyslių apsaugai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.