prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas nuo gerklės skausmo

Hexoraletten N kietosios pastilės, N20

Gamintojas
Pfizer
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 4,05
Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Hexoraletten N 5 mg/1,5 mg kietosios pastilės nuo gerklės skausmo, N20

Chlorheksidino dihidrochloridas, benzokainas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Hexoraletten N ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Hexoraletten N
3. Kaip vartoti Hexoraletten N
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Hexoraletten N
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Hexoraletten N ir kam jis vartojamas

Hexoraletten N vartojamas burnos ir ryklės uždegimo simptomams slopinti. Chlorheksidinas veikia gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, mieliagrybius, dermatofitus, mikobakterijas ir kai kurias Pseudomonas ir Proteus rūšis. Pavartotos chlorheksidino pastilės ryškiai sumažina burnos ertmės bakterijų kiekį. Benzokainas yra gerai ištirtas paviršinis anestetikas, kuris greitai ir ilgam nuslopina burnos bei gerklės skausmą.

2. Kas žinotina prieš vartojant Hexoraletten N pastiles nuo gerklės skausmo

Hexoraletten N vartoti negalima:
-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) chlorheksetidino dihidrochloridui ar benzokainui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
-  jeigu sumažėjęs Jūsų plazmos cholinesterazės kiekis;
-  jeigu burnoje ar gerklėje yra žaizdų ar opų;
-  jeigu pacientas yra jaunesnis kaip 4 metų vaikas.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su vaistininku, prieš pradėdami vartoti Hexoraletten N. Jeigu sergate sunkia infekcine liga, pasireiškiančia aukšta temperatūra, galvos skausmu, vėmimu, būtina gydytojo konsultacija, ypač jei savijauta nepagerėja per 3 dienas. Jei yra burnos gleivinės epitelio defektų ar gleivinė lupasi šio vaisto vartoti nereikėtų. Yra duomenų, rodančių, jog nuo chlorheksidino gliukonato gali atsirasti dėmių burnos gleivinės bei dantų paviršiuje.

Benzokainas gali sukelti methemoglobinemiją, ligą, kai kraujyje susidaro pernelyg daug neįprastos formos hemoglobino, kuris negali veiksmingai išnešioti deguonies po organizmą. Ši būklė pasireiškia odos, lūpų ir nagų guolių blyškumu, pilkumu ar melsvumu, galvos skausmu, svaiguliu, dusuliu, nuovargiu ir dažnu širdies plakimu. Šie požymiai gali rodyti vidutinio sunkumo ar sunkią methemoglobinemijos formą ir žymiai sumažėjusį kraujo gebėjimą pernešti deguonį. Naujagimiams ir vaikams, taip pat senyvo amžiaus pacientams methemoglobinemijos rizika yra didesnė. Šio vaistinio preparato reikia atsargiai vartoti mažiems vaikams ir tiems pacientams, kurie turi rijimo sutrikimų ar aspiraciją, kadangi kietosios pastilės gali sukelti uždusimo pavojų.

Kiti vaistai ir Hexoraletten N
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Benzokaino metabolitas 4-aminobenzoatas silpnina sulfonamidų bei aminosalicilatų poveikį. Sacharozė, polisorbatas 80, netirpios magnio, cinko bei kalcio druskos slopina chlorheksidino poveikį. Chlorheksidino veiksmingumą taip pat mažina muilai, kraujas ar pūliai.

Hexoraletten N vartojimas su maistu ir gėrimais
Šio vaisto negalima vartoti prieš pat valgį ar valgio metu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su vaistininku. Duomenys apie žmonių gydymą nėštumo ir žindymo laikotarpiu yra nepakankami, todėl nėštumo ir žindymo laikotarpiu Hexoraletten N galima vartoti tik tada, kai numatoma nauda pateisina galima riziką vaisiui.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Hexoraletten N medžiagas
Angliavandenių kiekis 1 pastilėje atitinka 0,1 duonos vienetą. Vaisto sudėtyje yra aspartamo (E951):  medžiagos, iš kurios susidaro fenilalaninas. Gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija. Vaisto sudėtyje yra izomalto (E953). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį preiš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Hexoraletten N pastiles nuo gerklės skausmo

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams
Jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 8 kietasias pastiles per parą.

Dozavimas 4-12 metų vaikams
Jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 4 kietasias pastiles per parą.

Gydyti pradėti kuo anksčiau pasireiškus pirmiesiems simptomams ir, simptomams išnykus, profilaktiškai vartoti dar kelias dienas. Negalima vartoti jaunesniems kaip 4 metų vaikams.

Hexoraletten N pastilių vartojimo metodas
Čiulpti. Leisti kietajai pastilei lėtai ištirpti burnoje.

4. Galimas šalutinis Hexoraletten N pastilių nuo gerklės skausmo poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Nepageidaujamas poveikis, apie kurį pranešta po produkto pateikimo į rinką, išvardintas toliau. Jo pasireiškimo dažnis yra nežinomas (negali būti nustatytas iš turimų duomenų).

Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai: methemoglobinemija (deguonies apykaitos sutrikimas)

Imuninės sistemos sutrikimai: padidėjusio jautrumo reakcijos (dilgėlinė, angioedema (alerginis pabrinkimas), anafilaktinės (alerginės) reakcijos, anafilaktinis šokas (ūminė, gyvybei pavojinga sisteminė organizmo reakcija į patekusį alergeną)).

Virškinimo trakto sutrikimai: burnos nejautrumas, praeinantis liežuvio tirpimas, skonio sutrikimai, dantų spalvos pasikeitimas, grįžtamas liežuvio spalvos pokytis, dantų plombų spalvos pokytis, dantų apnašos, stomatitas, burnos gleivinės lupimasis, burnos deginimo pojūtis, seilių liaukų padidėjimas

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. Kaip laikyti Hexoraletten N pastiles

Šį vaistą laikykite  vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti  į kanalizaciją  su buitinėmis atliekomis. Kaip išmestinereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Hexoraletten N pakuotės turinys ir kita informacija

Hexoraletten N sudėtis
-  Veikliosios Hexoraletten N medžiagos yra chlorheksidino dihidrochloridas ir benzokainas. Vienoje pastilėje yra 5 mg chlorheksidino dihidrochlorido ir 1,5 mg benzokaino.
-  Pagalbinės Hexoraletten N medžiagos yra izomaltas (E953), aspartamas (E951), pipirmėčių eterinis aliejus, mentolis, išgrynintas vanduo.

Hexoraletten N išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kietosios pastilės apvalios, abipus išgaubtos, neperšviečiamos, baltai geltonos arba pilkai geltonos spalvos nelygiu paviršiumi. Pastilės gali būti nevienodos spalvingumo, su oro burbuliukais, nelygiais kraštais. Paviršius gali pasidengti balkšvai (kreida). Pakuotėje yra 20 kietųjų pastilių.

Hexoraletten N rinkodaros teisės turėtojas

McNeil Products Limited c/o Johnson &Johnson Limited
Foundation park
Roxborough Way, Maidenhead
Berkshire, SL6 3UG
Jungtinė Karalystė

Hexoraletten N pastilių gamintojai

Godecke GmbH
Mooswaldallee 1
79090 Freiburg
Vokietija
Soldan Holding+Bonbonspezialitaten GmbH
Hoechstadter Strasse 33
91325 Adelsdorf
Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
UAB Johnson & Johnson
Geležinio Vilko g. 18A
LT-08104 Vilnius
Tel.: +370 5 2496039

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-06-20
Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos  interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

Hexoraletten N kietosios pastilės, N20 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Dozavimas suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 8 kietasias pastiles per parą. Dozavimas 4-12 metų vaikams: jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 4 kietasias pastiles per parą.

Jūsų atsiliepimai apie "Hexoraletten N kietosios pastilės, N20" produktą

atgal Informacinis lapelis
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20

Hexoraletten N 5 mg/1,5 mg kietosios pastilės nuo gerklės skausmo, N20

Chlorheksidino dihidrochloridas, benzokainas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Hexoraletten N ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Hexoraletten N
3. Kaip vartoti Hexoraletten N
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Hexoraletten N
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Hexoraletten N ir kam jis vartojamas

Hexoraletten N vartojamas burnos ir ryklės uždegimo simptomams slopinti. Chlorheksidinas veikia gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, mieliagrybius, dermatofitus, mikobakterijas ir kai kurias Pseudomonas ir Proteus rūšis. Pavartotos chlorheksidino pastilės ryškiai sumažina burnos ertmės bakterijų kiekį. Benzokainas yra gerai ištirtas paviršinis anestetikas, kuris greitai ir ilgam nuslopina burnos bei gerklės skausmą.

2. Kas žinotina prieš vartojant Hexoraletten N pastiles nuo gerklės skausmo

Hexoraletten N vartoti negalima:
-  jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) chlorheksetidino dihidrochloridui ar benzokainui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
-  jeigu sumažėjęs Jūsų plazmos cholinesterazės kiekis;
-  jeigu burnoje ar gerklėje yra žaizdų ar opų;
-  jeigu pacientas yra jaunesnis kaip 4 metų vaikas.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su vaistininku, prieš pradėdami vartoti Hexoraletten N. Jeigu sergate sunkia infekcine liga, pasireiškiančia aukšta temperatūra, galvos skausmu, vėmimu, būtina gydytojo konsultacija, ypač jei savijauta nepagerėja per 3 dienas. Jei yra burnos gleivinės epitelio defektų ar gleivinė lupasi šio vaisto vartoti nereikėtų. Yra duomenų, rodančių, jog nuo chlorheksidino gliukonato gali atsirasti dėmių burnos gleivinės bei dantų paviršiuje.

Benzokainas gali sukelti methemoglobinemiją, ligą, kai kraujyje susidaro pernelyg daug neįprastos formos hemoglobino, kuris negali veiksmingai išnešioti deguonies po organizmą. Ši būklė pasireiškia odos, lūpų ir nagų guolių blyškumu, pilkumu ar melsvumu, galvos skausmu, svaiguliu, dusuliu, nuovargiu ir dažnu širdies plakimu. Šie požymiai gali rodyti vidutinio sunkumo ar sunkią methemoglobinemijos formą ir žymiai sumažėjusį kraujo gebėjimą pernešti deguonį. Naujagimiams ir vaikams, taip pat senyvo amžiaus pacientams methemoglobinemijos rizika yra didesnė. Šio vaistinio preparato reikia atsargiai vartoti mažiems vaikams ir tiems pacientams, kurie turi rijimo sutrikimų ar aspiraciją, kadangi kietosios pastilės gali sukelti uždusimo pavojų.

Kiti vaistai ir Hexoraletten N
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Benzokaino metabolitas 4-aminobenzoatas silpnina sulfonamidų bei aminosalicilatų poveikį. Sacharozė, polisorbatas 80, netirpios magnio, cinko bei kalcio druskos slopina chlorheksidino poveikį. Chlorheksidino veiksmingumą taip pat mažina muilai, kraujas ar pūliai.

Hexoraletten N vartojimas su maistu ir gėrimais
Šio vaisto negalima vartoti prieš pat valgį ar valgio metu.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su vaistininku. Duomenys apie žmonių gydymą nėštumo ir žindymo laikotarpiu yra nepakankami, todėl nėštumo ir žindymo laikotarpiu Hexoraletten N galima vartoti tik tada, kai numatoma nauda pateisina galima riziką vaisiui.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Hexoraletten N medžiagas
Angliavandenių kiekis 1 pastilėje atitinka 0,1 duonos vienetą. Vaisto sudėtyje yra aspartamo (E951):  medžiagos, iš kurios susidaro fenilalaninas. Gali būti kenksmingas sergantiems fenilketonurija. Vaisto sudėtyje yra izomalto (E953). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį preiš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. Kaip vartoti Hexoraletten N pastiles nuo gerklės skausmo

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Dozavimas suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams
Jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 8 kietasias pastiles per parą.

Dozavimas 4-12 metų vaikams
Jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 4 kietasias pastiles per parą.

Gydyti pradėti kuo anksčiau pasireiškus pirmiesiems simptomams ir, simptomams išnykus, profilaktiškai vartoti dar kelias dienas. Negalima vartoti jaunesniems kaip 4 metų vaikams.

Hexoraletten N pastilių vartojimo metodas
Čiulpti. Leisti kietajai pastilei lėtai ištirpti burnoje.

4. Galimas šalutinis Hexoraletten N pastilių nuo gerklės skausmo poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Nepageidaujamas poveikis, apie kurį pranešta po produkto pateikimo į rinką, išvardintas toliau. Jo pasireiškimo dažnis yra nežinomas (negali būti nustatytas iš turimų duomenų).

Kraujo ir limfinės sistemos sutrikimai: methemoglobinemija (deguonies apykaitos sutrikimas)

Imuninės sistemos sutrikimai: padidėjusio jautrumo reakcijos (dilgėlinė, angioedema (alerginis pabrinkimas), anafilaktinės (alerginės) reakcijos, anafilaktinis šokas (ūminė, gyvybei pavojinga sisteminė organizmo reakcija į patekusį alergeną)).

Virškinimo trakto sutrikimai: burnos nejautrumas, praeinantis liežuvio tirpimas, skonio sutrikimai, dantų spalvos pasikeitimas, grįžtamas liežuvio spalvos pokytis, dantų plombų spalvos pokytis, dantų apnašos, stomatitas, burnos gleivinės lupimasis, burnos deginimo pojūtis, seilių liaukų padidėjimas

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. Kaip laikyti Hexoraletten N pastiles

Šį vaistą laikykite  vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti  į kanalizaciją  su buitinėmis atliekomis. Kaip išmestinereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Hexoraletten N pakuotės turinys ir kita informacija

Hexoraletten N sudėtis
-  Veikliosios Hexoraletten N medžiagos yra chlorheksidino dihidrochloridas ir benzokainas. Vienoje pastilėje yra 5 mg chlorheksidino dihidrochlorido ir 1,5 mg benzokaino.
-  Pagalbinės Hexoraletten N medžiagos yra izomaltas (E953), aspartamas (E951), pipirmėčių eterinis aliejus, mentolis, išgrynintas vanduo.

Hexoraletten N išvaizda ir kiekis pakuotėje
Kietosios pastilės apvalios, abipus išgaubtos, neperšviečiamos, baltai geltonos arba pilkai geltonos spalvos nelygiu paviršiumi. Pastilės gali būti nevienodos spalvingumo, su oro burbuliukais, nelygiais kraštais. Paviršius gali pasidengti balkšvai (kreida). Pakuotėje yra 20 kietųjų pastilių.

Hexoraletten N rinkodaros teisės turėtojas

McNeil Products Limited c/o Johnson &Johnson Limited
Foundation park
Roxborough Way, Maidenhead
Berkshire, SL6 3UG
Jungtinė Karalystė

Hexoraletten N pastilių gamintojai

Godecke GmbH
Mooswaldallee 1
79090 Freiburg
Vokietija
Soldan Holding+Bonbonspezialitaten GmbH
Hoechstadter Strasse 33
91325 Adelsdorf
Vokietija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
UAB Johnson & Johnson
Geležinio Vilko g. 18A
LT-08104 Vilnius
Tel.: +370 5 2496039

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2013-06-20
Naujausia pakuotės lapelio redakcija pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos  interneto svetainėje http://www.vvkt.lt/

atgal Vartojimas
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20

Hexoraletten N kietosios pastilės, N20 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Dozavimas suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams: jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 8 kietasias pastiles per parą. Dozavimas 4-12 metų vaikams: jei nepaskirta kitaip, sučiulpti po 1 kietąją Hexoraletten N pastilę keletą kartų per parą. Jei reikia, galima čiulpti po 1 kietąją pastilę kas 1-2 val., daugiausiai 4 kietasias pastiles per parą.
atgal Atsiliepimai
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20
Hexoraletten N kietosios pastilės, N20
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!