ibumax 200mg n10

Panašios prekės
Skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Skausmą, karščiavimą mažinantis vaistas

Ibumax 200 mg tabletės, N10

Kategorija:
Prekės kodas
0873
Gamintojas
Vitabalans OY
Vaisto grupė
Nereceptinis
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Ibumax 200 mg plėvele dengtos tabletės nuo skausmo ir karščiavimo, N10

Ibuprofenas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija.
Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
-  Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
-  Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
-  Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
- Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Ibumax ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Ibumax
3. Kaip vartoti Ibumax
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Ibumax
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Ibumax ir kam jis vartojamas

Ibumax priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) grupei. Vienoje Ibumax plėvele dengtoje tabletėje yra 200 mg veikliosios medžiagos ibuprofeno. Ibuprofenas, t. y. 2-(4-izobutilfenil)-propiono rūgštis, yra nesteroidinis propiono rūgšties preparatas nuo uždegimo bei skausmo. Ibuprofenas slopina trombocitų agregaciją, tačiau beveik nedaro įtakos kraujavimo laikui. Vaistas veikia medžiagas, kurios sukelia skausmą ir uždegimą. Ibumax vartojamas trumpalaikiam silpno ir vidutinio stiprumo skausmo, tokio kaip galvos, dantų, skausmingų menstruacijų, raumenų ar sąnarių, malšinimui. Jeigu per 3 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Ibumax tabletes nuo skausmo ir karščiavimo

Ibumax vartoti negalima:
-   jeigu yra alergija veikliajai medžiagai ibuprofenui arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
-   jeigu Jums buvo pasireiškusi ar yra aktyvi pepsinė opa ar buvo kraujavimas (du ar daugiau dokumentuotų išopėjimo arba kraujavimo atvejų);
-   jei turėjote opą ar buvo pasireiškęs kraujavimas į skrandį, susiję su vaistų nuo skausmo ar nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) vartojimu;
-   jeigu kraujuojate (įskaitant galvos smegenų, skrandžio ar kitą kraujavimą);
-   jeigu Jūs sergate ligomis, lemiančiomis virškinimo sistemos kraujavimą (pvz., gydymas antikoaguliantais, hemofilija, trombocitopenija, kepenų nepakankamumas)
-   jei Jūs sirgote acetilsalicilo rūgšties arba kitų NVNU sukelta astma, Jums pasireiškė paburkimų, susijusių su kraujagyslių pralaidumu ir atsirado paburkimų, dilgėlinė arba rinitas (sloga);
-   jei yra sunkus kepenų veiklos nepakankamumas;
-   jei yra sunkus inkstų veiklos nepakankamumas;
-   jei yra sunkus širdies nepakankamumas;
-   jei sergate hemoragine diateze;
-   yra paskutiniai trys nėštumo mėnesiai;
-   vaikams, jaunesniems kaip 12 metų;
-   žindymo laikotarpiu.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Ibumax . Nepageidaujamo poveikio riziką galima sumažinti vartojant mažiausią veiksmingą vaisto dozę trumpiausią laiką, kurio reikia kontroliuoti simptomus.

Poveikis širdžiai ir smegenims
Pacientams su padidėjusiu kraujospūdžiu, lengvu ar vidutinio sunkumo širdies nepakankamumu susijusiu su NVNU vartojimu, reikia pasitarti su gydytoju. Tokie vaistai kaip Ibumax gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio (miokardo infarkto) arba insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduojamos dozės ar  3 dienų gydymo laiko..

Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs,, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

Sisteminė raudonoji vilkligė ir mišrios jungiamojo audinio ligos gali padidinti aseptinio meningito riziką, taigi prieš vartodami Ibumax turite aptarti gydymą su savo gydytoju. Virškinimo trakto sutrikimai ir lėtinės uždegiminės žarnyno ligos (opinis kolitas, Krono liga), gali pasunkėti.

Jei turite inkstų nepakankamumą ar inkstų funkcija pablogėja.

Jei turite kepenų funkcijos sutrikimą.
Bronchų spazmas gali pasireikšti pacientams, sergantiems arba sirgusiems bronchine astma, arba kenčiantiems nuo alerginių ligų. Gydant ibuprofenu gali pasireikšti astmos priepuolis, ypač tiems pacientams, kuriems yra padidėjęs jautrumas acetilsalicilo rūgščiai ar NVNU.
Reiktų vengti kartu vartoti ibuprofeną ir kitus NVNU, įskaitant ciklooksigenazės-2 inhibitorius.
Ibuprofenas turėtų būti atsargiai skiriamas pacientams, sergantiems širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligomis. Vaistai, kurie slopina ciklooksigenazės/ prostaglandinų sintezę, dėl poveikio ovuliacijai gali neigiamai paveikti moterų vaisingumą. Tai praeina, nutraukus gydymą. Jei anksčiau turėjote skrandžio ar žarnyno opą, ypač jei jos komplikavosi į prakiurimą arba kraujavimą, turėtumėte atkreipti dėmesį į bet kokius neįprastus simptomus pilve ir apie juos iškarto pranešti gydytojui, ypač jei simptomai pasireiškia gydymo pradžioje. Taip yra todėl, kad virškinimo trakto kraujavimo ar išopėjimo rizika tokiu atveju yra didesnė, ypač senyviems pacientams. Jei atsiranda virškinimo trakto kraujavimas ar išopėjimas, gydymas turi būti nutrauktas. Buvo pranešta apie kraujavimas iš virškinimo trakto, išopėjimą ar prakiurimą, kuris gali būti mirtinas. Tai pasireiškė su ar be išankstinių simptomų, ar ankstesnių sunkių virškinimo trakto sutrikimų.

Pagyvenusiems žmonėms būdinga padidėjusi sunkių nepageidaujamų reakcijų į NVNU rizika. Opų, prakiurimo arba kraujavimo iš skrandžio ar žarnyno rizika paprastai padidėja vartojant didesnes ibuprofeno dozes. Rizika taip pat didėja, jei tam tikri kiti vaistai vartojami tuo pačiu metu kaip ibuprofenas.

Atsargumo priemonių reikia imtis pacientams, vartojantiems kitokių vaistų, kurie gali didinti išopėjimo ar kraujavimo riziką, pavyzdžiui, geriamųjų kortikosteroidų, antikoaguliantų, tokių kaip varfarinas, selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių ar trombocitų agregaciją slopinančių preparatų, pavyzdžiui, aspirino. Jei vartojant ibuprofeną pacientui pasireiškia virškinimo trakto kraujavimas ar išopėjimas, gydymą reikia nutraukti. Jūs turite nustoti vartoti Ibumax jei pasireiškia odos išbėrimas ar gleivinių pažeidimai, ar pasireiškia kitų alergijos požymių, nes tai gali būti pirmasis sunkių odos reakcijų ženklas (eksfoliacinis dermatitas, daugiaformė eritema, Stiven-Džonsono sindromas, Lyell sindromas), kurie kartais baigiasi  mirtimi. Didžiausia šių reakcijų rizika yra pirmąjį gydymo mėnesį.

Pacientai, sergantys astma, susijusia su lėtine sloga, lėtiniu sinusitu ir (arba) nosies polipais, ir vartojantys acetilsalicilo rūgštį ir (arba) NVNU, yra padidėjusios alerginių reakcijų rizikos grupėje.

Preparato vartojimą reikia nutraukti jei atsiranda regos sutrikimų. Tokiu atveju rekomenduojama pilna akių gydytojo patikra. Ilgalaikio ibuprofeno vartojimo atveju, rekomenduojama stebėti kraujo ląstelių formulę, inkstų ir kepenų funkcijos rodiklius.

Vaikams ir paaugliams
Jaunesniems kaip 12 metų amžiaus Ibumax 200 mg vartoti negalima. Dehidruotiems vaikams ir paaugliams yra rizika susirgti inkstų funkcijos nepakankamumu.

Kiti vaistai ir Ibumax
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui  arba vaistininkui.

Kai kurių antikoaguliantų (vaistų nuo krešulių) (pvz., acetilsalicilo rūgšties/aspirinas, varfarino, tiklopidino), kai kurių vaistų nuo aukšto kraujospūdžio (AKF inhibitorių, pvz., kaptoprilio, beta receptorių blokatorių, angiotenzino II antagonistų) ir kai kurių kitų vaistų poveikį gali keisti kartu vartojamas ibuprofenas, arba tie vaistai gali keisti kartu vartojamo ibuprofeno poveikį. Visada kreipkitės į gydytoją patarimo prieš pradėdami vartodami ibuprofeną kartu su kitais vaistais.

Ibuprofeno negalima vartoti kartu su:
- Acetilsalicilo rūgštimi, kadangi gali didėti nepageidaujamų reakcijų rizika.
- Kitais NVNU: kadangi jie gali didinti nepageidaujamų reakcijų riziką.

Reikia laikytis atsargumo priemonių vartojant ibuprofeno kartu su:
- Diuretikais, kraujospūdį mažinančiais vaistais: reikia atsiminti, kad gali mažėti diuretikų ir kraujo spaudimą mažinančių vaistų poveikis.
- AKF inhibitoriais ir angiotenzino II receptorių antagonistais.
- Antikoaguliantais: NVNU gali stiprinti antikoaguliantų, pvz., varfarino, poveikį.
- Kortikosteroidais: gali padidėti virškinimo trakto nepageidaujamų reakcijų rizika.
- Ciklosporinu: NVNU vartojant kartu su ciklosporinu, gali padidėti nefrotoksiškumo rizika.
- Ličiu: yra duomenų, rodančių, kad gali didėti ličio koncentracija plazmoje.
- Metotreksatu: kyla pavojus, kad padidės metotreksato koncentracija plazmoje.
- Takrolimuzu: NVNU vartojant kartu su takrolimuzu, gali didėti nefrotoksiškumo rizika.
- Tiklopidinu: NVNU negalima vartoti kartu su tiklopidinu dėl suminio trombocitų funkcijos slopinimo.
- Zidovudinu: yra duomenų, rodančių, kad hemofilija sergantiems pacientams, kurių ŽIV testas teigiamas, vartojantiems zidovudiną kartu su ibuprofenu, didėja hemartrozės ir hematomos rizika.
- Selektyviais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI): vartojant NVNU kartu su SSRI (pvz.: fluoksetinu), gali padidėti kraujavimo iš virškinimo trakto pavojus.
- Digoksinu ir fenitoinu: ibuprofenas gali padidinti digoksino ir fenitoino poveikį. Rekomenduojama reguliariai tikrinti digoksino koncentraciją serume tokiu atveju jei gydymas digoksinu taikomas pacientui su inkstų nepakankamumu.
- Beta adrenoreceptorių blokatoriais: ibuprofenas gali slopinti beta adrenoreceptorių blokatorių poveikį.
- Aminoglikozidų grupės antibiotikais: ibuprofenas gali sumažinti aminoglikozidų šalinimą.
- Fluorokvinolonais: NVNU gali padidinti fluorokvinolonų šalutinio poveikio dažnį.
- Probenecidu: probenecidas gali prailginti ibuprofeno šalinimo periodą.
- Mifepristonu: prostaglandinų sintezės inhibitoriai gali sumažinti mifepristono poveikį. Todėl, vartojant mifepristoną abortui, turėtų būti užtikrinta, kad nėštumas baigėsi prieš pradedant vartoti NVNU.
- Vaistais nuo diabeto: NVNU gali padidinti sulfonilurėjos darinių (nuo diabeto vaistų) poveikį.
- Dervomis: dervos (pvz., cholestiraminas ir kolestipolis) gali slopinti ibuprofeno pasisavinimą.
- Baklofenu: ibuprofenas gali padidinti baklofeno toksiškumą.

Ibumax vartojimas su maistu ir gėrimais
Rekomenduojama Ibumax tabletes užsigerti dideliu kiekiu vandens.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Pirmaisiais šešiais nėštumo mėnesiais vaisto vartoti nerekomenduojama, paskutiniais trimis nėštumo mėnesiais ir žindymo laikotarpiu Ibumax vartoti negalima. Ibuprofenas neturėtų būti naudojamas žindymo laikotarpiu.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Ibumax gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia arba veikia nereikšmingai.

3. Kaip vartoti Ibumax tabletes nuo skausmo

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Suaugę ir vyresni kaip 12 metų vaikai
Rekomenduojama dozė suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams yra 1–2 Ibumax  tabletės (200–400 mg). Jei reikia, dozę galima vartoti kas 4–6 valandas. Per parą galima išgerti ne daugiau kaip 6 tabletes (1200 mg).

Vartojimas vaikams ir paaugliams
Ibumax negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams. Jei 12 metų ir vyresniems vaikams šio vaistinio preparato reikia vartoti ilgiau nei 3 dienas, arba jei simptomai pasunkėja, būtina kreiptis į gydytoją. Individualiai parinktos dozės turi būti tolygiai paskirstytos per parą. Tabletę reikia užsigerti stikline vandens.

Senyvi žmonės
Senyviems pacientams specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia skirti atsargiai.

Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikusi
Pacientams, kurių inkstų funkcija sutrikus, specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia skirti atsargiai. Esant sunkiam inkstų funkcijos nepakankamumui, vaisto skirti draudžiama.

Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi
Pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikus, specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia skirti atsargiai. Esant sunkiam kepenų funkcijos nepakankamumui, vaisto skirti draudžiama.

Ką daryti pavartojus per didelę Ibumax dozę?
Ibuprofeno perdozavimo simptomų atsiranda išgėrus 80-100 mg/kg kūno svorio dozę. Toksinio poveikio simptomai paprastai būna lengvi: dažniausiai skauda pilvą ir pykina. Be to, gali sutrikti sąmonė, pasireikšti mieguistumas, ūminis inkstų veiklos nepakankamumas, sumažėti kraujo spaudimas. Perdozavus reikia nutraukti vaisto vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydymo įstaigą. Perdozavus ibuprofeno, specifinio priešnuodžio nėra.

Pamiršus pavartoti Ibumax
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Ibumax tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Nepageidaujamas poveikis suskirstytas į labai dažną (≥1/10), dažną (≥1/100, <1/10), nedažną (≥1/1000, <1/100), retą (≥1/10000, <1/1000) ir labai retą (<1/10000).

Labai dažnas šalutinis poveikis: virškinimo sutrikimas, viduriavimas.

Dažnas šalutinis poveikis: galvos skausmas, skysčių susilaikymas ir edema, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas arba diegliai, apetito praradimas, vidurių užkietėjimas, pilvo pūtimas, egzantema (išplitęs bėrimas raudonomis dėmėmis).

Nedažnas šalutinis poveikis: alerginės reakcijos, dilgėlinė, sloga, hipertenzija, širdies nepakankamumas, astmos priepuolis, skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opa, kuri gali kraujuoti arba prakiurti, kraujavimas iš virškinimo trakto, vėmimas arba tuštinimasis krauju, žarnų uždegiminė liga, burnos gleivinės uždegimas, kepenų funkcinių rodiklių pablogėjimas.

Retas šalutinis poveikis: galvos svaigimas, regėjimo sutrikimas, bronchospazmas, gelta, hepatitas, galintis baigtis mirtimi, dilgėlinė, pūslinis bėrimas, ūminis inkstų funkcijos nepakankamumas, intersticinis inkstų uždegimas, nefrozinis sindromas, inkstų papiliarinė nekrozė ir membraninė nefropatija.

Labai retas šalutinis poveikis: vaskulitas (kraujagyslių liga), į tymus panašus bėrimas, mazginė arba daugiaformė eritema (bėrimas), Stivenso ir Džonso sindromas, toksinė epidermio nekrolizė, nuplikimas, jautrumas šviesai, pūslinė reakcija, plaukų ir nagų pakitimai, herpetiforminis (į pūslelinę panašus) dermatitas.

Yra duomenų, kad vaistai, slopinantys ciklooksigenazės arba prostaglandinų sintezę, gali veikti ovuliaciją ir dėl to sutrikdyti moters vaisingumą. Nutraukus vaistų vartojimą, toks poveikis praeina. Tokie vaistai, kaip Ibumax , gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Ibumax tabletes nuo skausmo

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Šiam vaistui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant lizdinės plokštelės po „EXP“ ir kartono dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Ibumax sudėtis
-  Veiklioji Ibumax medžiaga yra ibuprofenas. Jo vienoje tabletėje yra 200 mg.
-  Pagalbinės Ibumax medžiagos. Tabletės branduolys: pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, hipromeliozė, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, natrio laurilsulfatas, stearino rūgštis, bevandenis koloidinis silicio dioksidas. Tabletės plėvelė: Opadry Oy-S-28707 (polidekstrozė, hipromeliozė, titano dioksidas (E171), makrogolis 4000).

Ibumax išvaizda ir kiekis pakuotėje
Tai baltos, išgaubtos formos, 11 mm diametro, plėvele dengtos tabletės su vagele.
Tabletę galima padalyti į lygias dozes. Ibumax 200 mg plėvele dengtos tabletės, tiekiamos kartono dėžutėse, kuriose yra 10 ar 20 lizdinėse plokštelėse supakuotų tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Ibumax rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Vitabalans Oy
Varastokatu 8
13500 Hämeenlinna
Suomija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą:
Vitabalans Oy
K. Donelaičio g. 62 - 403
LT-44169 Kaunas
Lietuva
Tel. 8 ~37 714 392
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2014-08-12. Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje http://www.vvkt.lt/

Ibumax 200 mg tabletės, N10 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugę ir vyresni kaip 12 metų vaikai: rekomenduojama dozė suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 12 metų vaikams yra 1–2 Ibumax tabletės (200–400 mg). Jei reikia, dozę galima vartoti kas 4–6 valandas. Per parą galima išgerti ne daugiau kaip 6 tabletes (1200 mg). Vartojimas vaikams ir paaugliams: Ibumax negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams. Jei 12 metų ir vyresniems vaikams šio vaistinio preparato reikia vartoti ilgiau nei 3 dienas, arba jei simptomai pasunkėja, būtina kreiptis į gydytoją. Individualiai parinktos dozės turi būti tolygiai paskirstytos per parą. Tabletę reikia užsigerti stikline vandens. Senyviems pacientams specialaus dozavimo nereikia, tačiau vaistą reikia skirti atsargiai.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Skausmą, karščiavimą mažinantys vaistai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.