-20%
richter ferrobio 18mg tabletes n40

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Geležies maisto papildas

Richter-FerroBio 18mg tabletės N40

Kategorija:
Prekės kodas
17365
Gamintojas
Gedeon Richter
Kaina € 15,13 €  18,91* Sutaupote
€ 3,78 (20%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Richter-FerroBio 18mg tabletės N40 - produkto aprašymas

Šis preparatas parduodamas be gydytojo recepto ir vartojamas kaip maisto papildas. Tačiau RICHTER FerroBio vartoti reikia atidžiai, kad jo poveikis būtų geriausias. Jei kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

RICHTER FerroBio geležies maisto papildo vartojimas

  • Vartoti po 1-2 tabletę (-es) RICHTER FerroBio per dieną, užgeriant stikline vandens.
  • RICHTER FerroBio galima vartoti tiek laiko, kiek reikia. Maksimali vartojimo trukmė neribojama. Rekomenduojama minimali vartojimo trukmė - trys mėnesiai.
  • RICHTER FerroBio sudėtyje nėra jokių vaistų ar hormonų; jis gaminamas laikantis kokybės kontrolės standartų, privalomų maisto papildų gamybai.
  • RICHTER FerroBio yra maisto papildas ir negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveika gyvensena.
  • RICHTER FerroBio laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.
  • RICHTER FerroBio sudėtyje yra sojų lecitino. Jei esate alergiški sojų lecitinui arba bet kuriai kitai pagalbinei medžiagai, šio preparato nevartokite.

Kodėl buvo sukurtas RICHTER FerroBio?
RICHTER FerroBio yra švelnus geležies turintis maisto papildas, skirtas vartoti tuomet, kai su įprastu maistu gaunama nepakankamai geležies ir reikia papildyti jos atsargas organizme. Geležis yra būtinas mineralas, svarbus keletui organizmo funkcijų. Ji padeda palaikyti normalų hemoglobino susidarymą ir deguonies pernešimą organizme.  Be to, geležis padeda palaikyti normalią organizmo energetinių medžiagų apykaitą. Kai trūksta geležies, šios funkcijos sutrinka. Geležis padeda sumažinti nuovargio jutimą. Atitinkamas geležies kiekis organizme būtinas gerai sveikatai ir savijautai.

Kodėl vartotinas RICHTER FerroBio?
Geležis organizme negaminama, jos būtina gauti su maistu. Kai kuriais atvejais su įprastu maistu geležies gaunama nepakankamai, susidaro jos stygius arba pasireiškia geležies stokos sukelta mažakraujystė. Geležies stoka gali pasireikšti nuovargiu, neramių kojų sindromu, energijos stygiumi, plaukų slinkimu, nagų trapumu, galvos skausmu, dusuliu, blyškumu, susilpnėjusiu imunitetu, sumažėjusiu darbingumu ir suprastėjusiu mokymusi, nervingumu, prislėgta nuotaika, nemiga, greitu širdies plakimu, plaštakų ir pėdų šaltumu, svaiguliu ir sulėtėjusiu vaikų pažintiniu bei socialiniu vystymusi. RICHTER FerroBio galima vartoti geležies trūkumo korekcijai.

Kuo RICHTER FerroBio skiriasi nuo kitų geležies preparatų?
RICHTER FerroBio sudėtyje yra natūralios hemo (gyvulinės kilmės) geležies ir geležies (II) sulfato. Jis buvo sukurtas dėl tos priežasties, kad vien ne hemo (augalinės kilmės) geležies turintys papildai yra blogai toleruojami ir prastai absorbuojami organizme, gana dažnai sukelia skrandžio skausmus, pykinimą ir vidurių užkietėjimą. Skrandžio rūgštingumas, maistas ir gėrimai neturi įtakos hemo geležies įsisavinimui.

Kada rekomenduojama vartoti RICHTER FerroBio?
RICHTER FerroBio galima vartoti esant padidėjusiam geležies poreikiui organizme. RICHTER FerroBio yra gera alternatyva žmonėms, kuriems vien augalinės kilmės geležies turintys papildai sukelia šalutinių poveikių. Jis tinkamas vartoti 12 metų ir vyresniems asmenims. RICHTER FerroBio ypač tinka pastoti planuojančioms moterims, o taip pat moterims premenopauzės laikotarpiu bei senyviems žmonėms. Nors RICHTER FerroBio nepakeičia subalansuotos mitybos, jis gali būti naudingas esant išskirtiniam geležies poreikiui, pvz., augantiems vaikams, menstruacijų metu ar netekus kraujo dėl kitų priežasčių, nėščioms moterims, sportininkams, o taip pat esant mitybos apribojimams, pvz., mažinant svorį arba apetitui pablogėjus dėl priešvėžinio gydymo.

Nevartokite RICHTER FerroBio, jei sergate ne geležies stokos sukelta mažakraujyste ar yra geležies perteklius arba sutrikęs jos utilizavimas organizme.

Ar galima RICHTER FerroBio vartoti kartu su vaistais?
RICHTER FerroBio galima vartoti kartu su vaistais. Dėl RICHTER FerroBio sąveikos su konkrečiais vaistais rekomenduojama kreiptis į gydytoją arba vaistininką. 

Ar RICHTER FerroBio sukelia kokį nors šalutinį poveikį?
Kadangi šio preparato sudėtyje yra geležies, pavartotas didelis jo kiekis gali būti žalingas labai mažiems vaikams. Laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nuo geležies išmatos gali patamsėti ar įgauti žalią spalvą. Tai yra normalu ir dėl to nerimauti nereikia. Jei pasireiškia bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Neviršykite rekomenduojamos dozes. Atsitiktinai pavartoję per didelę dozę, nutraukite vartojimą ir nedelsdami pasitarkite su gydytoju.

RICHTER FerroBio maisto papildo sudėtis

RICHTER FerroBio yra geležies turintis maisto papildas, padedantis patenkinti organizmo geležies poreikį. RICHTER FerroBio sudėtyje nėra gliuteno.Veikliosios medžiagos nurodytos žemiau:

  Tabletėje 100 gramų EB RPN % EB RPN
Geležis 18 mg 2 g 14 mg 129%
Hemoglobinas 519 mg 57,67 g    
Energetinė vertė  kJ 8,8 978    
Energetinė vertė kcal 2,1 234    
Riebalai 2,5 mg 0,28 g    
Angliavandeniai Nėra Nėra    
Baltymai 519 mg 57,67 g    

EB RPN = EB Rekomenduojama Paros Norma 

Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, dvibazis kalcio fosfato dihidratas, polivinilpolipirolidonas, magnio stearatas, silicio dioksidas, polivinilo alkoholis, talkas, polietilenglikolis, lecitinas (sojų), hidroksipropilmetilceliuliozė, polidekstrozė, migliolis 810, raudonasis geležies oksidas, juodasis geležies oksidas,  titano dioksidas, indigotinas.

Papildoma informacija apie RICHTER FerroBio

RICHTER FerroBio yra raudonos, plėvele dengtos, kapsulės pavidalo tabletės lizdinėse plokštelėse; vienoje lizdinėje plokštelėje yra 20 tablečių; vienoje dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės.

Preparatas tinkamas vartoti 36 mėnesius nuo pagaminimo datos. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po "Tinka iki" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, RICHTER FerroBio vartoti negalima. Preparatas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

RICHTER FerroBio yra registruotas prekės ženklas, tai nėra ekologiškas produktas pagal Tarybos Reglamentą (EB) Nr. 834/2007.

Laikyti vėsioje (15 - 25 °C), sausoje vietoje. Saugoti nuo šilumos ir drėgmės. Nelaikyti vonios kambaryje. Laikyti vaikams ir kambariniams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. 

Maisto papildo RICHTER FerroBio gamintojas

Pagaminta Belgijoje GlobiFer Intl. užsakymu

Platintojas
Gedeon Richter Plc.,
Gyömrői út 19-21.
1103 Budapest,
Vengrija

Richter-FerroBio 18mg tabletės N40 vartojimas

Vartoti po 1-2 tabletę (-es) RICHTER FerroBio per dieną, užgeriant stikline vandens. RICHTER FerroBio galima vartoti tiek laiko, kiek reikia. Maksimali vartojimo trukmė neribojama. Rekomenduojama minimali vartojimo trukmė - trys mėnesiai. RICHTER FerroBio yra maisto papildas ir negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveika gyvensena. RICHTER FerroBio laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. RICHTER FerroBio sudėtyje yra sojų lecitino. Jei esate alergiški sojų lecitinui arba bet kuriai kitai pagalbinei medžiagai, šio preparato nevartokite.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.