Dr.Theiss Arnithei 24g/100g gelis 50g

Prekės kodas
23175
Gamintojas
Naturwaren, Dr.Peter Theiss
Vaisto grupė
Nereceptinis
Dr.Theiss Arnithei 24g/100g gelis 50g | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Tepalai, geliai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Dr.Theiss Arnithei 24g/100g gelis 50g

Kategorija:
Prekės kodas
23175
Gamintojas
Naturwaren, Dr.Peter Theiss
Vaisto grupė
Nereceptinis
Įprasta kaina 8,22 €
Pranešti,
kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
klauskite

Vaistinių prepraratų paieška VVKT svetainėje.
Pranešimo apie nepageidaujamą reakciją forma.
Svarbi informacija įsigyjantiems vaistinius preparatus.
Jeigu įtariate, kad jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Resublikos sveikatos aspaugos ministerijos el. paštu arba kitais būtais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt

Dr.THEISS

ARNITHEI GELIS Arnikų tinktūra, 50g

Nereceptinis vaistas

Tradicinis augalinis vaistas, skirtas vietiniam raumenų skausmui, patempimui bei kraujosruvoms mažinti.

Veiklioji medžiaga yra arnikų tinktūra. Sudėtis:100 g gelio yra 24 g Arnica montana L., flos (arnikų žiedų) tinktūros (vaisto ir ekstrakto santykis 1:10). Ekstrakcijos tirpiklis: 70 % (V/V) etanolis. – Pagalbinės medžiagos yra 96 % (V/V) etanolis, makrogolglicerolio hidroksistearatas (40), karbomeras, amoniako 10 % tirpalas, vidutinės grandinės trigliceridai, išgrynintas vanduo. Arnithei vartoti negalima: jeigu yra alergija arnikoms ar kitiems astrinių (graižažiedžių) šeimos augalams arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai. Įspėjimai ir atsargumo priemonės: pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Arnithei. Venkite patekimo ant pažeistos odos. Jei vartojant vaistą simptomai stiprėja, pasitarkite su gydytoju ar kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu.Vartojimas jaunesniems kaip 12 metų vaikams negalimas dėl duomenų trūkumo. Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu nerekomenduojama dėl duomenų trūkumo.

 Arnithei sudėtyje yra makrogolglicerolio hidroksistearato 100 g Arnithei yra 3 g makrogolglicerolio hidroksistearato, kuris gali sukelti odos reakcijų.

 Rekomenduojama dozė yra: Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, plonu Arnithei sluoksniu tepkite pažeistą vietą du-tris kartus per parą. Negalima vartoti ilgiau kaip dvi savaites. Jeigu vartojant vaistą simptomai išlieka po 3-4 dienų vartojimo, reikia pasikonsultuoti su gydytoju ar kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu.

Gamintojo atstovas:„Natur Produkt Vilnius“, Konstitucijos pr. 12, Vilnius. Informacinis lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2020.01.27

 

Panašios prekės
Tepalai, geliai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau