Cinkas Homeoligo, N90

Prekės kodas
8627
Gamintojas
Yves Ponroy
Cinko preparatas Cinkas Homeoligo, N90 | Mano Vaistinė
Cinko preparatas Cinkas Homeoligo, N90 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai imuninei sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Cinko preparatas

Cinkas Homeoligo, N90

Kategorija:
Prekės kodas
8627
Gamintojas
Yves Ponroy
Įprasta kaina 3,99 €
Pranešti,
kai kaina nukris

Cinkas Homeoligo, maisto papildas su saldikliu, 90 tablečių

Cinkas padeda palaikyti normalią: imuninės sistemos veiklą, rūgštinę-bazinę apykaitą, angliavandenių apykaitą, pažinimo funkciją, DNR sintezę, maistinių makromedžiagų apykaitą, riebalų rūgščių apykaitą, vitamino A apykaitą, baltymų sintezę, kaulų, plaukų, nagų, odos būklę, testosterono koncentraciją kraujyje.

Padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją, normalų regėjimą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese

Cinko Homeoligo vartojimas

3 tabletes sučiulpti kiekvieną rytą.

Atsargumo priemonės: nevartoti daugiau, nei rekomenduojama; nevartokite kartu su kitais maisto papildais, kuriuose yra cinko; sudėtyje yra poliolių, vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą; geresniam įsisavinimui, venkite vartoti kartu su geležies preparatais.

Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Cinko Homeoligo sudėtis

Saldiklis sorbitolis; cinko oksidas; natūrali citrinų kvapioji medžiaga; lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos.

3-ose tabletėse: Kiekis RMV*
Cinkas 15 mg 150%

*RMV - referencinė maistinė vertė.

Cinko Homeoligo gamintojas

IRB Yves Ponroy, Parc d’Activite Sud Loire, 85612 Montaigu Cedex, Prancūzija.

Cinkas Homeoligo, N90 vartojimas

3 tabletes sučiulpti kiekvieną rytą. Atsargumo priemonės: nevartoti daugiau, nei rekomenduojama; nevartokite kartu su kitais maisto papildais, kuriuose yra cinko; sudėtyje yra poliolių, vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą; geresniam įsisavinimui, venkite vartoti kartu su geležies preparatais. Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Panašios prekės
Maisto papildai imuninei sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau