Maisto papildas vaikams Hot Honey kids milteliai N20 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai imuninei sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas vaikams

Hot Honey kids milteliai N20

Kategorija:
Prekės kodas
18710
Gamintojas
Vitabalans OY
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
10Pirkdami prekę dovanų gausite +10 lojalumo taškai

Specialiai mažiems vaikams sukurtame „Hot Honey Kids“ yra medaus, vitamino C ir cinko. Vitamino C ir cinko kiekis, pritaikytas mažiems vaikams, prisideda prie normalios imuninės sistemos funkcijos. Imuninė sistema kovoja su virusais ir bakterijomis, kurie puola mūsų organizmą.

„Hot Honey Kids“ gėrimas turi švelnų medaus skonį ir yra pasaldintas natūralia fruktoze bei sacharoze. Šviesiai geltoną gėrimo spalvą suteikia liuteinas, gautas iš vegetariškų šaltinių. Šiltas medaus gėrimas maždaug pusvalandį prieš miegą suteikia vaikui ramų miegą, o tėvams – gerą nepertraukiamą miegą.

Maisto pakaitalas nepakeičia subalansuotos ir visavertės mitybos ir sveiko gyvenimo būdo. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Hot Honey kids miltelių su medumi ir vitaminu C dozavimas

Vaikams vyresniems nei 1 metai 1 - 3 paketėliai per dieną. Viena dozė 30 minučių prieš miegą. Suberti paketėlio miltelius į stiklinę ar geriamąjį puodelį įpilti 1 – 1,5 l karšto vandens ir gerai išmaišyti. Leiskite gėrimui atvėsti, kad vaikas galėtų gerti.

Maisto papildo Hot Honey kids sudėtis

Vitaminas C 50 - 150 mg
Cinkas 2,5 - 7,5 mg
Medus 564 - 1692 mg

Hot Honey kids miltelių sudedamosios dalys

Fruktozė, sacharozė, medaus milteliai (medus, maltodekstrinas), medaus skonis, L-askorbo rūgštis, cinko citratas, spalva (liuteinas).
Pakuotės dydis: 20 paketėlių. Pagaminta Suomijoje.

Hot Honey kids milteliai N20 vartojimas

Vaikams vyresniems nei 1 metai 1-3 paketėliai per dieną. Viena dozė 30 minučių prieš miegą. Suberti paketėlio miltelius į stiklinę ar geriamąjį puodelį įpilti 1–1,5l karšto vandens ir gerai išmaišyti. Leiskite gėrimui atvėsti, kad vaikas galėtų gerti.

Panašios prekės
Maisto papildai imuninei sistemai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau