bloxivir gelinis burnos purskalas 20ml n1

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Bloxivir gelinis burnos purškalas 20ml N1

Kategorija:
Prekės kodas
21710
Gamintojas
Laboratoire L‘Ideal Parisien Sp. z o.o
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
28Pirkdami prekę dovanų gausite +28 lojalumo taškai

BLOXIVIR GELINIS BURNOS PURŠKALAS, 20 ml

VIRUSŲ BARJERAS*

Medicinos priemonė

Bloxivir yra medicinos priemonė, skirta kasdienei apsaugai nuo virusinių infekcijų bei kovai su aktyviomis virusinėmis infekcijomis. Jį galima vartoti kelis kartus per dieną suaugusiųjų ir vyresnių nei vienerių metų amžiaus vaikų profilaktikai ir gydymui.

Įpurškus ant burnos gleivinės, jis suformuoja sluoksnį, kuris yra mechaninis patogenų barjeras, o jo sudėtyje esančios medžiagos – jota-karageninas, natrio hialuronatas ir ektoinas – panaikina patogenus. Todėl Bloxivir saugo nuo itin užkrečiamų virusų, palengvina infekcijos simptomus ir sutrumpina jos trukmę. Taigi ši priemonė tinka ir viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų, kurias taip pat sukelia gripo virusai ir koronavirusai, įskaitant SARS-CoV-2, prevencijai, ir kovai su jomis. Jei šį preparatą vartoja užsikrėtę (taip pat besimptomiai) asmenys, jis sumažina riziką užkrėsti kitus.

Bloxivir yra pirmasis tokios rūšies burnos purškalas, saugantis ir kovojantis su virusinėmis infekcijomis, kadangi jo sudėtyje yra medžiagų, patikrintų klinikiniais bandymais.

Sudedamosios dalys, nuo kurių priklauso priemonės veikimas: jota-karageninas, natrio hialuronatas, ektoinas.

Indikacijos

 1. APSAUGA NUO VIRUSŲ PATEKIMO IR PLITIMO
 • Neleidžia virusams patekti į ląsteles ir todėl saugo nuo itin užkrečiamų viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų (gripo ir peršalimo, sukeliamų gripo virusų ir koronavirusų, bei COVID-19, sukeliamo SARS-CoV-2 koronaviruso).
 • Saugo nuo virusų plitimo (ribojant perdavimą nuo simptominių ar besimptomių asmenų kitiems).
 • Saugo nuo ryklės ertmės gleivinės sausumo ir sudirginimo veikiant aplinkos veiksniams.

Profilaktiškai, norint palaikyti tinkamas ryklės ertmės gleivinės fiziologines funkcijas.

 1. PALENGVINA INFEKCIJOS SIMPTOMUS IR PADEDA GYTI
 • Neleidžia daugintis virusams ir atsirasti ligos simptomams.
 • Palengvina viršutinių kvėpavimo takų virusinių infekcijų, įskaitant faringitą (sukeliamų gripo virusų ir koronavirusų, įskaitant SARS-CoV-2), simptomus.
 • Mažina neproduktyvų kosulį, vadinamąjį refleksinį kosulį.
 • Drėkina ir mažina gerklės skausmą.
 1. TRUMPINA LIGOS TRUKMĘ
 • Trumpina ligos, sukeltos gerklės ir tonzilių bakterinių arvirusinių infekcijų, trukmę.
 • Mažina bakterinės superinfekcijos, dažnai einančios po virusinės infekcijos, tikimybę.

Veikimo būdas

Burnos ir gerklės gleivinė yra organizmo fizinis apsauginis barjeras. Pro gerklę kasdien praeina daug įvairių medžiagų.  Tai vartai, pro kuriuos į mūsų organizmą patenka maistinė medžiagos, taip pat mikroorganizmai, pvz., gripo virusai ir  koronavirusai, įskaitant SARS-CoV-2. Specifinė ryklės gleivinės struktūra ir išskiriamos seilės neleidžia prasiskverbti ir plisti virusams, bakterijoms ir grybeliams.

Burnos ir gerklės gleivinė yra barjeras, saugantis nuo bakterijų ir virusų, tačiau ji veikia tik tada, kai yra geros fiziologinės  būklės. Pažeidus ryklės gleivinę, padidėja ūmių ir lėtinių infekcinių ligų rizika.

Pagyvenusieji yra itin pažeidžiami virusinių ir bakterinių infekcijų, jų burna ir gerklė išsausėja, todėl neretai pažeidžiama

ryklės gleivinė. Todėl gali padidėti ūmių ir lėtinių infekcinių ligų rizika, įskaitant dažną peršalimą ir įvairias vietines burnos ir gerklės infekcijas (sukeliamas įvairių rūšių virusų, įskaitant koronavirusus ir SARS-CoV-2, kuris sukelia COVID-19, bei gripo virusus ir koronavirusus, galinčius sukelti gripą ar peršalimą).

Tačiau jūs galite apsisaugoti nuo infekcijos pasitelkę kasdienę profilaktiką. Tam buvo sukurta medicinos priemonė Bloxivir, kuri saugo, užkerta kelią ir kovoja su virusinėmis infekcijomis,

Preparatui pasiskirsčius ant burnos ir gerklės gleivinės, susidaro apsauginis sluoksnis, palaikantis natūralų gleivinės barjerą ir sukuriantis mechaninį barjerą, neleidžiantį patogenams prasiskverbti į organizmą ir jame daugintis. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto panaudojus. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus.

Vartojimo metodas

Prieš vartodami, nusiplaukite rankas. Prieš pirmą kartą naudodami naują buteliuką, nuimkite dangtelį ir paspauskite purkštuką maždaug 5 kartus, kol pasirodys gelis.

Įkiškite purkštuką į burną laikydamiesi asmens higienos principų. Paspauskite purkštuką ir jis išpurkš preparato dozę į  burnos ertmę. Užpurškę ant liežuvio, pliaukštelėkite juo, kad preparatas lengviau pasiskirstytų. Toks vartojimo metodas konkrečiai indikuojamas virusinių infekcijų profilaktikai.

Taip pat galite užpurkšti truputį hidrogelio ant vatos tampono ir švelniai užtepti ant pakitusių burnos gleivinės vietų.  Neskalaukite burnos, palikite preparatą 5–10 minučių.

Rekomenduojama dozė yra 1–2 dozės, purškiamos ant liežuvio kas 4–5 valandas. 20 ml pakuotėje yra 200 preparato dozių. Apsauginis poveikis pasireiškia iš karto pavartojus.

Vartokite gydymo ir profilaktikos tikslais kelis kartus per dieną.

Nuėmę purkštuką nuo buteliuko, nuplaukite jį muiluotu vandeniu, kelis kartus nuskalaukite, nusausinkite ir vėl  naudokite uždėję ant buteliuko su preparatu. Šis preparatas skirtas suaugusiesiems ir vyresniems nei vienerių metų  amžiaus vaikams.

Jei atsiranda diskomforto pojūtis, preparato nevartokite. Jei dėl ko nors nerimaujate, pasitarkite su savo gydytoju arba

vaistininku.

Dėl higienos ir epidemiologinių priežasčių viena pakuote turėtų naudotis tik vienas vartotojas.

Medicinos priemonė skirta naudoti tik burnos ertmėje, ant burnos ir gerklės gleivinės. Nevalgyti.

Didesnės nei rekomenduojama medicinos priemonės dozės pavartojimas

Didesnė medicinos priemonės dozė nekelia pavojaus. Iki 12 metų amžiaus vaikams priemonę reikia vartoti prižiūrint suaugusiesiems. Laikykitės rekomenduojamo vartojimo metodo.

Kontraindikacijos

 • Nevartokite, jei esate alergiški medicinos priemonės sudedamosioms dalims.
 • Jei pavartojus preparatą atsiranda niežulys arba deginimo pojūtis, kuris gali reikšti alergiją medicinos priemonės

sudedamosioms dalims, PREPARATO NEBEVARTOKITE.

 • Venkite atsitiktinio preparato sąlyčio su akių gleivine.
 • Nevartokite su kitais burnos preparatais nepasitarę su gydytoju.
 • Preparatas neturi įtakos sugebėjimui vairuoti ir naudotis mašinomis.
 • Tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima
 • Nevartokite, jei pakuotė pažeista.
 • Nevartokite, jei pakuotė buvo pažeista ar sugadinta prieš atidarant pirmą kartą.
 • Jei pablogėja burnos sausumo ir sudirginimo simptomai, pasitarkite su gydytoju specialistu.
 • Preparatas skirtas naudoti vaikams.
 • Kai naudojama vaikams, reikalinga tėvų / globėjų priežiūra.

Pakuotė

Preparato pakuotėje yra buteliukas su geliu ir naudojimo instrukcijos. Preparato tūris: 20 ml stikliniame buteliuke.

Pagalbinės medžiagos: propileno glikolis, citrinų rūgštis, natrio vandenilio fosfatas, natrio fosfatas, vanduo ir konservantai.

Laikymas

Laikykite preparatą originalioje pakuotėje. Laikykite kambario temperatūroje, t. y. 15– 25 °C. Saugokite nuo šviesos ir šilumos šaltinių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nematomoje vietoje. Nevartokite preparato, jei jo pakuotė pažeista. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio preparato vartoti negalima.

* (gripo virusai ir koronavirusai)

Kontaktiniai duomenys

Gamintojas: LABORATOIRE L‘IDEAL Parisien Sp. z o.o. , Aleje Zygmunta Krasińskiego 14/3a, 30-101 Krakow, Lenkija, tel. / faks. +48 (12) 283 88 60

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.