lakripos gelis akims 10g n1

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Lakripos gelis akims 10g N1

Kategorija:
Prekės kodas
96293
Gamintojas
Ursapharm
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
12Pirkdami prekę dovanų gausite +12 lojalumo taškai

Naudojimo instrukcija lašų naudotojui

Lakripos® gelis

Akies paviršiaus drėkinimui ir atstatymui.

Sterilus akių gelius, 10 g.

Kas yra Lakripos® gelis ?

Lakripos® gelis yra  sterilus akių gelis, kurio sudėtyje yra karbomero 980 2 mg/g, cetrimido, sorbitolio, natrio hidroksido, natrio edetatų un injekcijų vandenis.

Kam yra naudojamas Lakripos® gelis?

Lakripos® gelis atgaivina ir nuramina akis. Jis drėkina akių paviršių, sumažina sausumo, deginimo ir dirginimo pojūčius. Esant kondicionojamoje patalpoje arba ilgai dirbant prie kompiuterio monitorio, yra pakankama priežastis atsirasti sausų akių sindromui. Jeigu ašarų apsauginis sluoksnis pastoviai nedengia akių paviršių, arba akys labai retia mirksi, tada gali atsirasti tokie požymiai, kaip, pavyzdžiui, akies niežėjimas, deginimas, dirginimas, paraudusios ir pavargusios akys.

Lakripos® gelis yra permatomas akių gelis. Mirksint po gelio įlašinimo, akių paviršius bus saugiau padengtas drėkinamaja apsaugine plėvele. Taip akys bus apsaugotos nuo dirginimo ir sausumo pojūčių. Simptomai greitai išnyksta ir akims grįžta gaivumo pojūtis.  Dėl gelio didesnio klampumo jo poveikis bus ilgesnis.

Kaip naudoti Lakripos® gelių ?

Akių gelį naudokite taip, kad tūbelės galas neliestų akies paviršių arba odą. Nuimkite apsauginį dangtelį, atlenkite galvą atgal ir palenkite tūbelę prie akies. Patempkite apatinį voką į apačią, žiūrėkite į viršų, ir lengvai paspauskite tūbelę, įlašinkite gelio lašus į konjuktyvo maišelį. Lėtai užmerkite akis ir palaukite, kol gelis padengs visą akies paviršių.  Uždarykite tūbelę  apsauginiu dangteliu.

Ką dar reikia žinoti apie  Lakripos® gelio naudijimą?

Jei Jus naudojate dar kitus akių lašus, tada Lakripos® gelį naudokite tik po 15 minučių po akių lašų. Kitą akių tepalą naudokite ne anksčiau, kaip po valandos, po Lakripos® gelio naudojimo. Po Lakripos® gelio įlašinimo, kelias minutes gali būti neryškus regėjimas. Prašome tokios busenos nevairuoti, vengti darbo su elektros prietaisais.

Kaip dažnai ir kiek laiko naudoti Lakripos® gelį ?

Lakripos® Gelio naudojimo dažnumas yra kiekvienam individualus. Ir jį nustatomas pagal nusiskundimų pobudį ir gydytojo rekomendacijas. Dažniausiau naudoja po 1 Lakripos® gelio lašą 3-5 kartus per dieną, lašinant į akis. Jei turite poreikį lašinti į akis dažniau, prašome, konsultuokitės su gydytoju. Jei Jūsų akių nemalonus pojūčiai nepraėina arba atsiranda nauji, prašome kreiptis  pas savo gydytoją.

Kada nereikėtų naudoti Lakripos® gelį?

Lakripos® gelį nepatartina naudoti pacientams, pas kuriuos yra padidintas jautrumas cetrimidui ar kitai Lakripos® gelio sudėdamajai daliai. Labai retais atvejais gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcija, kuri pasireiškia kaip akių raudonumas arbą deginimas. Tokiu atveju  Lakripos® gelio naudojimą reikia nutraukti ir kreiptis pas akių gydytoją. Nenaudokite Lakripos® gelių, jeigu Jus nešiojate kontaktinius lešius. Prieš gėlio įlašinimą išsiimkite kontaktinius lešius, įlašinkite gėlio lašelį ir po 15 minučių įsidėkite juos atgal. 

Kaip saugoti Lakripos® gelį?

Laikykite kambario temperatūroje (15-25 °C).Nenaudokite po to, kaip pasibaigs realizacijos laikas. Lakripos® gelį galite naudoti 4 savaites po tubelės atidarymo. Saugoti vaikams neprieinamoje ir nematamoje vietoje.

Gamintojas: URSAPHARM Arzneimittel,Industriestrasse 35, 66129 Saarbrücken, Vokietija 

Informacija konceptuota: 2007.m. kovas

CE0197

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.