-15%
oculocin regen akiu lasai n10

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Akių lašai jautrioms ir pavargusioms akims

Oculocin Regen akių lašai 0,5ml N10

Kategorija:
Prekės kodas
18300
Gamintojas
Origmed, UAB
Kaina € 8,55 €  10,06* Sutaupote
€ 1,51 (15%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Oculocin Regen akių lašai 0,5ml N10 - produkto aprašymas

OCULOCIN® REGEN™ Drėkinantys akių lašai 5 ml Raminantys ir apsaugantys jautrias akis 10 monodozinių lašintuvų po 0,5 ml

INDIKACIJOS: Akių lašai skirti išplauti, sudrėkinti, apsaugoti akių paviršių ir mažinti sudirgimą. Rekomenduojami kaip pagalbinė priemonė po akių operacijos ar intervencinės diagnostikos.

Oculocin Regen akių lašų sudėtis

Išgrynintas vanduo, glicerinas, alavijo ekstraktas, mėlynių ekstraktas, propolio ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, natrio chloridas, boro rūgštis, natrio tetraboratas, dinatrio EDTA .

Akių lašų Oculocin Regen vartojimas

VARTOJIMO REKOMENDACIJOS: Įlašinti 1-2 lašus į kiekvieną akį. Pakartotinai uždaromas lašintuvas rekomenduojamas vienkartiniam naudojimui. Išmesti per 24 valandas po lašintuvo atidarymo. Saugus vartoti taip dažnai, kaip reikia. Be konservantų. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Geresniam poveikiui rekomenduojama palaukti 2 minutes po lašų sulašinimo, prieš įsidedant kontaktinius lęšius.

ATSARGUMO PRIEMONĖS: Neliesti atidarytu lašintuvu jokio paviršiaus, kad išvengti užteršimo. Negalima nuryti. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti, jei yra alergija bet kuriai akių lašų sudedamajai daliai. Laikyti ne aukštesneje kaip 30 °C temperaturoje. Neužšaldyti. Nevartoti, jei tirpale matomos dalelės. Nevartoti, jei lašintuvas pažeistas ar nesandarus. Nevartoti pasibaigus ant pakuotės dėžutės ir lašintuvo po EXP nurodytam tinkamumo laikui. Galioja iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Atsiradus akių sudirgimui, kreiptis i gydytoją. Laikytis visų nurodymų, nurodytų ant pakuotės ir informacijoje vartotojui, arba vartoti kaip nurodė gydytojas. Medicinos priemonė.

Oculocin Regen akių lašų gamintojas

ORIGMED

Tiekėjas:
UAB „ORIGMED“ www.origmed.com

Paskutinė peržiūrėjimo data: 2019/05

Oculocin Regen akių lašai 0,5ml N10 vartojimas

Įlašinti 1-2 lašus į kiekvieną akį. Pakartotinai uždaromas lašintuvas rekomenduojamas vienkartiniam naudojimui. Išmesti per 24 valandas po lašintuvo atidarymo. Saugus vartoti taip dažnai, kaip reikia. Be konservantų. Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Geresniam poveikiui rekomenduojama palaukti 2 minutes po lašų sulašinimo, prieš įsidedant kontaktinius lęšius.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
Medicinos prekės akims, nosiai, gerklei

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.